Logona

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. április 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Ideális ápolás a növényi anyagokkal színezett, valamint a természetes barna és fekete haj számára. Különösen gyengéd növényi eredetű hatóanyagokkal kíméletesen tisztítja a hajat. A természetes ápolókomplexum és a színező kivonat élettelivé, intenzívvé varázsolják hajszínét, élénk csillogást, lendületet és rugalmasságot ajándékoznak a hajnak. A sampon fitokozmetikai ápoló összetétele körömvirág és nyírfalevél kivonatot, búzakorpát és selyemproteint tartalmaz. Mindennapos használatra is alkalmas. „BDIH” által ellenőrzött természetes kozmetikum. Ökológiai termesztésből származó olajok és gyógynövények felhasználásával. Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot és színezőanyagot. 100%-ban természetes illatok,esszenciális olajok által. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

annama

2016. szeptember 22.

Most próbáltam előszőr, az én hajamat balzsam nélkül sosem lehet kifésülni, mindegy, milyen sampont teszek rá, ezért csak a samponról az előzővel összevetve tudok nyilatkozni, mert a balzsamon nem változtattam. Nos, paul mitchell dúsító samponjához képest, ami szintén ilyen drága, mint a logona, viszont nem bio, inkább ezt választanám. A hajam ugyanolyan fényes és kellemes tapintású maradt, viszont kevésbé zsírosodik. Ezen az áron sajnos nem maradok tartós vásárlója a logonának, de ez ne vonjon le a csillagokból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Asztrid

2014. november 24.

Mikor sötétebb hajszínre váltottam vettem egyet. A hatásáról önmagában nem igazán tudok érdemben beszámolni, mivel együtt használtam a F.I.N. balzsamával, és így együtt igazán meg voltam velük elégedve. A hajam igazán puha volt, csillogó és selymes. De a puhaságot biztosan nem neki köszönhettem, mivel ez a sampon azonkívül, hogy bio, sajnos kifejezetten büdös, és kifésülhetetlenné teszi a hajat. Csakis balzsammal együtt lehet használni, no és egy másik samponnal, mivel önmagában nem habzik igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Hydrolyzed Silk

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.