Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: esteianim, az összetevőket feltöltötte: cicurka, Módosítva: 2012. december 20.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Varázslatos illata van: egyszerre édesen virágos és érzékien gyümölcsös parfüm. Mint a nevét adó titokzatos kertben, rengeteg virág és gyömölcs illata fonódik össze: ibolya, pünkösdi rózsa, eper, mimóza, cherry és pézsma. A végeredmény csábító, izgalmas és vonzó.

Ár: 2500 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!

Ascyra

2017. január 18.

A Lolita parfümök azok, amelyeket bármikor megveszek online, akár illatpróba nélkül. Még jó, hogy ezesetben nem tettem; ez az illat számomra kimondottan taszító. Annyira a régi jugoszláv rózsaolajra emlékeztet, hogy az egyszerűen döbbenet. Rajtam szúrós, tolakodó, alpári rózsaillata van. A mintát is száműztem; nem is találtam senki olyat, akinek odaadhatnám, vagy jó szívvel rábíznám, hogy használja bátran. Régies, ósdi, közönséges. Hatalmas csalódás!

Update: jöttem vissza felpontozni. Igazi kis átváltozótündér :) - Lecsengése kb. 30-60 perc, utána az illat egyszerűen megszelidül, a büdös rothadt rózsának se híre, se hmva. Leginkább mandulát és egy picit - számomra ismeretlen, de fehér apróvirágú virágnak képzelt tavaszi növény illatát érzem benne. A tartóssága is megér egy mondatot: sokáig elkísér. (Ha rajtam négy-öt órát tart egy parfüm, az már csoda - és Ő elég jól bírja :). Úgyhogy... kikukáztam és úgy döntöttem, nem szabadulok meg tőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

zuzmano

2016. november 24.

Mesebeli cseresznyéskert! Jó benne eltévedni. Különc kicsit más illat mint a szokványos trendek. Mégis trendi éteri lendületes és szexi.Én beleöregedtem a nyugisan szexi mélyen barázdált illatokba. Ezért ez a kis hetyke cserére vár itt nálam.. Keress bátran!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 24.

Mila1102

2016. április 24.

Az anyaillat egyik nagy kedvencem, csodálatosan működik a bőrömön, finom púderes, édes és nagyon tartós, de...!
Csak hidegben!
Amióta melegebbre fordult az idő, bármit csinálok, bárhova fújom, semmi. Egyszerűen elillan.
Télen reggeltől estig éreztem magamon, sokszor megdicsérték rajtam még délután is, pedig csak reggel fújtam belőle.

Hát, akkor őt nem erőltetem tavasszal, ezért gondoltam beszerzem ezt a sárga szépséget.
Sokan írtátok, hogy hasonlít a sima Lolitára, de mégsem ugyanaz, zöldebb, virágosabb. Biztosra vettem, hogy nagy kedvencem tökéletes tavaszi verziója lehet.

Kifújáskor valóban "virágcsokor". Csodálatos!
Ez azonban szinte percek alatt eltűnik és előjön a cseresznye-ánizs-pézsma trió, pont, mint az anyaillatban.
Leszáradásában a kettő tökéletesen ugyanaz. A megszokott púderes, édes finomság.

Tartós, tavaszi-nyári illatom így aztán továbbra sem találtam meg, viszont most már kb. 200 ml Lolitám biztosítja, hogy a hidegebb napokon se maradjak finom illat nélkül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

Csak hidegben!

Kifújáskor valóban "virágcsokor". Csodálatos!

klau810614

2016. január 19.

Az első ami eszembe jutott a gyermekkori kanalas orvosságnak volt ilyen illata.:D Amúgy szupi kis illat de ettől az emléktől nem tudok elvonatkoztatni. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Moncsi044

2015. október 30.

Szinte az összes Lolita között , ő tetszik legkevésbé (L' EAU JOLIE EDT)Na, ő más tészta ..:)Mintha nem is Lolita lenne..
Teljesen más illatra számítottam ! Anyaillat kiérezhető belőle, viszont ez az rengeteg összetevő , valahogy nem lett eltalálva, az én orromnak!Egyáltalán nem édes,rajtam savanykás szerintem, mandula , cseresznye miatt ..nem illünk egymáshoz . Feltettem eladásra, vagy cserére ! Hátha valaki jobban megbecsüli mint én :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 30.

Puszedly

2015. október 14.

Lolita sosem téved parfümben.... mesés :) ( egyébként iparfümerian lehet rendelni forbidden flower néven )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Danina9592

2015. augusztus 24.

Ma kaptam meg 10ml-ben, és nagyon nagy reményeket fűztem hozzá... Sajnos nem tetszik. Van benne valami savanyú, amitől megfájdul a fejem. Még hidegebb időben megpróbálom, de szerintem eladás lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

nicole74

2015. június 30.

Savanyú cukor illata üvegbe zárva, de a jó értelemben. Kicsit rumos, cseresznyés, olyan nyálcsorgató, és mindig jó kedvre derít. Leszáradása meg enyhén púderes, kellemesen, kissé citrusosan. Nálam így viselkedik. Egyébként a kedvenc Lolitám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 30.

vanillacaramella.sweet

2014. december 4.

2014.szept.24: Annyira jól indul, finom, meleg, rajtam édes-trópikus illat,úgy 10 percig. Igazi fülledt,meleg. Találó a színe,mert az illat számomra sárga és zöld, ezek írják jól le. Később elhalványul ez a finom és tömény,arany-édesség és valami fura összetevő erősödik fel. Sajnos az a valami kissé szintetikus és nem tudom leírni, picit zavar, de nem mindig érzem, vagy az orrom csal!? Tömény, dögös illat, a sárga színéhez ilyet nem is gondoltam volna tesztelés előtt. Tartós, különleges! :) Lehet,hogy fogok venni egy üveggel, de tesztelnem kell még. Ahogy hül az idő, egyre jobb az illat! Tetszik! Kellemesen csalódtam!

2014.december 3: Egyre sűrűbben vettem elő a mintácskákat és megváltozott mindennemű kétségem és egyöntetű "imádom" lett. :))) Télen a hideg ezek szerint kihozza belőle rajtam az illat legjobbját. :))))))) Èdes, virágos, különleges,tartós! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

Varja

2014. november 27.

Nagyon-nagyon finom illat, éjjel -nappal ezt szaglásznám magamon, de sajnos maximum 4 órán keresztül érezhető. Szerintem tavaszi, őszi parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.