Lolita Lempicka

Ár:   24 370 Ft és 36 720 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csakmoni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   24 370 Ft és 36 720 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Parfümőrök: Francis Kurkdjian és Maya Lernout

Fejjegyek: Bellini koktél, bors, olasz mandarin

Szívjegyek: jázmin, fehér őszibarack

Alapjegyek: madagaszkári vanília, fehér pézsma

Lolita Lempicka LolitaLand - 5 ml üveg fújós
Ár: 1500 Ft , Eladó: gaz1ra
Állapot: új, frissen fújva, Helyszín: Budapest, 13. kerület, fizetés: Személyesen a 13. kerületben vagy előreutalás után ajánlott postán maradó/Foxpost
Fújós: Lolita Lempicka LolitaLand
Ár: 2.500 Ft+szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvétel nem lehetséges)

Fehereszti

2020. június 29.

A klasszik Lolita illat az én saját nagybetűs illatom, a tökéletes számomra, így nem is volt kérdéses, hogy másik Lolitákat is ki fogok próbálni. Imádom a parfümöket, de valahogy mind olyan tucat számomra vagy túl virágos, pacsulis. De ezek a Lempicka illatok... a sima Lolita inkább őszi téli púderes finomság, de ő... benne van egy kis tűz, kis bujaság, a tökéletes gyümölcsös virágos határán lévő illat, egy kevés púderes kesernyés zöngéssel. Egyszerűen imádom, ez a Lolita is tökéletesen működik a bőrömmel. Istennőnek érzem magam vele. Egész nap szagolgatom. TÖKÉLETES. A tucattól ott van mint Makó Jeruzsálemtől. 5*, mi más lehetne ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

AgiVillo

2020. június 25.

Vaníliás mandarintenger... imádom .
Nagyon tartós , kifinomult illat. Semmi köze a tucathoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Vaníliás mandarintenger... imádom .
Nagyon tartós , kifinomult illat. Semmi köze a tucathoz.

krémparádé

2020. május 20.

Hát ez a kis fruska kellemes meglepetés! Lekörözte az összes mintát, amit rendeltem, pedig ősguerlainok is voltak köztük. Esküszöm nem vártam tőle semmit, csak kíváncsi voltam, mint mindig :)). Egyszerű illat, szeretnivaló és majdnem ennivaló vaníliával és egy fanyar csavarral, amire fogjuk rá, hogy bellini. Ez így van jól, ahogy van, egész nap szimatolod magadon, mert tartós ám a lányka és addiktív. Tényleg olyan Nabokov módra Lolita, hempereg a harmatos fűben az üde hamvas kis bőrével és titkos vágyakat ébreszt, miközben ártatlan (még), mint a ma született bárány.
A Fantasyvel annyi a közös bennük, hogy mindkettő édesen savanykás, vagyis inkább savanykásan édes. Olyan napokra, amikor csak magadnak akarsz egy kis gondűzőt, minden felelősség és magyarázkodás nélkül.
Családom kereste, hol sül a keksz, szerintük teljesen kekszillatú🙃😀
Most várom az utódját, az Oh ma Biche! -t, ezekután reményekkel teli...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Családom kereste, hol sül a keksz, szerintük teljesen kekszillatú🙃😀
Most várom az utódját, az Oh ma Biche! -t, ezekután reményekkel teli...

Asianlover

2019. július 27.

2019. július: Volt az az ár, amiért megérte lecsapni erre a felturbózott Midnight Fantasy-re :) Továbbra is tartom magam a hasonlathoz. Tekintve, hogy a szilva nincs felsorolva, talán a Bellini -bár az meg ugye barackos szintén, de cefre irányba mutathat - miatt érzem én ezt szilvás-vaníliának...
A doboza nagyon szép, tiszta mágikus realizmus, az üvege viszont már giccses, Anna Sui elirigyelné :)
Tartósság és hatósugár 5 csillag.
Most az ár-érték arány 4-esre javult :) Azért sem bánom a vásárlást, mert közben kipróbáltam az Gautier La Belle-t is, ami kb. a jellegtelenség mértékegysége lehetne vaníliás kategóriában, ez az illat jóval karakteresebb.

2019. február: Egy az egyben Britney Spears Midnight Fantasy! Csak nagyobb a szilàzsa. Ezèrt igazàn kàr volt Francis Kurkdjiant szerződtetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Tartósság és hatósugár 5 csillag.

Dormir

2019. július 3.

Szerintem finom. Persze, már nem akkora durranás, mint a legelső Lolita volt,,de ebben is megvan az a fura meghatározhatatlan valami. Mondhatnám, hogy barackos, likőrös vanília, de nem ennyire egyszerű a történet. Egyszerre meleg és vaníliás, barackos és friss. Még vissza fogok térni mesélni, mert új szerzemény,de szeretni fogom.
Picit fűszeres, ínycsikladozó édesség.
A Midnight Fantasytól azért messze van. Közös bennük,, hogy mindkettő édes.,de van az a limonádé, ami porból van, és van amiben lédús citromkarikák úszkálnak, a tengerpartok frisseségével tölti meg a szánkat és egyből vakáción érezzük magunkat. A különbség elég komoly.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 3.

Picit fűszeres, ínycsikladozó édesség.

silver

2019. június 28.

Hatalmas reményeket fűztem ehhez az illathoz, és bár nagyon meg akartam győzni magam, hogy megérte a várakozást, sajnos valahogy mégsem az igazi. Elsőre egyszerűen csak vaníliát érzek rajta, ami szuper finom és kellemes. Aztán az egész átvált valami mű, felvizezett, hideg barackos ivólébe. Megvan az a jellegzetes beütése, amit egyik-másk Avon parfümben lehet érezni. Sokkal többet vártam.

Szerintem az égvilágon semmi köze Britney Spears Midnight Fantasy-jéhez, az teljesen más illat, komfortosabb, savanykásabb, kielégítőbb (és amúgy sokkal jobb) mint ez.

Aki esetleg szeretné a 10ml fújósom (ezek után... :D ) írjon e-mail címet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Aki esetleg szeretné a 10ml fújósom (ezek után... :D ) írjon e-mail címet.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.