Lolita Lempicka

Ár:   19 780 Ft, 27 550 Ft és 36 380 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Ár:   19 780 Ft, 27 550 Ft és 36 380 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: borostyán, cseresznye, csillagánizs

Szívjegyek: amaryllis, édesgyökér, ibolya, nőszirom

Alapjegyek: pézsma, praliné, tonkabab, vanília, vetiverfű

Aperte

2020. szeptember 11.

Az első Lolita alternatívájaként rendeltem. Nyomokban, sandítva hasonlít kifújáskor, ám hiányzik belőle az az annyira szeretett egyszerre hűvös és édes, ibolyás, rúzsos megismételhetetlen báj.. Az első Lolita bizony sokkal összetettebb - különlegesebb - elegánsabb illat. Egy napja tart ismeretségünk, szóval még várok egy kicsit és remélem, hogy a hűvösebb idő meghozza köztünk a kémiát.
Finom, finom, de hiányzik belőle az a kis rafinált csavar.. Az ibolyás hideg mélységet valóban púderesség váltja fel. Tartóssága rendben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Dottir

2020. január 13.

Teljesen alulművelt vagyok Lolita Lempicka illatokban, ezt azért vettem meg, mert összetévesztettem a klasszikus, első illatával. Beleszagoltam, mehh, én ezt nem bírom magamra fújni. Fel is akartam tenni eladni, de egy belső erkölcsi parancs nem engedte...:DD Itt álldigált nálam, mígnem egy garázslomtalanításhoz felfújtam, annál ótvarabb dolog nem sok van, ha az illat pocsék, hát nem ez lesz a legrosszabb a napban - gondoltam én. Aztán az lett, hogy a régi, barna Gabi sampon és a Gucci Rush egymásra találtak, és boldog nászukat ülték egész nap a bőrömön. Halálkomoly. Mint egy babasampon, annyira cuki és gyengéd az édessége, jól előtérbe kerül a tonka és a púderes jegyek pici gyümölcsösséggel, viszont a melegebb helyeken kibontakozik egy kicsit karcosabb, engem a Rush-ra emlékeztető énje. Én nem tudom, hogy a fenébe csinálja ezt, mert alig vannak közös jegyeik, talán csak a vanília, és mégis, rajtam ilyen vonulatot is produkál. Nagyon kellemes, cuki-szexi illat, és egész nap tart, idilli átmérőjű felhőt képezve körülöttünk. Jó kis meglepetés, megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

cattitude

2019. december 27.

mintát kaptam belőle még Párizsban.
rajtam ez a sima Lolita kicsit puhább változata, édesebb, bársonyosabb, kevésbé cseresznyés, mint az anyaillat. ez is meglehetősen ánizsos rajtam. tartóssága szerintem nem túl jó.
sajnos ez sem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

mintát kaptam belőle még Párizsban.
sajnos ez sem nekem való.

AgiVillo

2019. november 15.

A párom nézelődött az interneten, amikor összetevők alapján megakadt a szeme ezen a Lempicka parfümön. Szerettem volna új "én-illatot", ami messze van a tucattól, napközben is használhatom és minden szempontból vegán. Ez a változat utóbbi szempontot hivatott beteljesíteni, már csak ezért is rendeltem belőle vakon egy tesztert. Első fújás után mejidtem tőle, ferfiasnak, már - már szúrósnak éreztem, a kolleganőimnek viszont tetszett. Ahogyan telt az idő, kibontotta rajtam virágos jegyeit is, majd megjelent az imádott tonkabab, ami végig uralkodni látszik némi a cseresznyével, írisszel és ibolyával karöltve az előző jegyekből. A kakaó barna szárazsága helyett valóban krémes pralinét jegyez, mégsem tudom ezt az egész egyveleget gejlnek nevezni. "Ez vagyok én. Első benyomásra szúrósnak, maszkulinnak tűnhetek, de ha valóban kíváncsi vagy rám, megmutatom milyen puha, kedves tudok lenni". A párom szerint megtaláluk az illatomat. Tartóssága miatt adok csupán négyest egyelőre. Talán időszakfüggő, hogy kis idő után kevésbé érzem magamon. Pozitív viszont, hogy nem hagy olajos érzetet a bőrön maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.