Lolita Lempicka

Ár:   19 780 Ft, 27 550 Ft és 36 380 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Ár:   19 780 Ft, 27 550 Ft és 36 380 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: borostyán, cseresznye, csillagánizs

Szívjegyek: amaryllis, édesgyökér, ibolya, nőszirom

Alapjegyek: pézsma, praliné, tonkabab, vanília, vetiverfű

Ár: 7000 , Eladó: sonoka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy packeta
Ár: 10.500.- , Eladó: judit0310
Állapot: 50ml/fotó, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Purecute

2024. április 3.

Mennyei manna!
Valószínű az anyaillata ihlette a legkedvesebb első parfümöm, ami a Pussy Deluxe Superluxury volt. Ha csak egy kis eper lenne benne, 100%-os lenne. De így is nagyon finom és hasonló, tündérmese illat. 🩷🩵

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 3.

Mennyei manna!

juditprehalek

Korcsoport: >54
2024. január 6.

A DM ben vettem akciósan,a név alapján választottam,semmit nem tudtam róla.Próba-szerencse.És bejött!Egész nap éreztem az illatát,feldobta a napomat.Nem értek az illatokhoz csak a szubjektiv véleményet tudom leirni.Egyszerre csajos és kifiinomult,gyümölcsös,vidám.Elöször úgy gondoltam ez lesz a nyári illatom,de ahogy telt a nap egyre inkább úgy éreztem bármilyen évszakban viselni fogom.Biztosan újraveszem és rendszeresen viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. január 6.

eternity

2023. október 6.

Eltévedtem a Lolita útvesztőben, hogy akkor most ha nincs "Mon" felirat akkor is olyat vettem-e. A lényeg, hogy régen volt szerencsém az antik őslolita verzióhoz, az sosem volt a kedvencem, de a Yodeymas verziójával szívesen nosztalgiázok. A régi karcosabb, ez ami a birtokomban van puhább, nekem édesebb, azt kell mondjam, hogy rajtam szebb, szerethetőbb. Boszistündéreslilaság. Még a végén megtartom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 6.

MankaJanka

2023. április 27.

Nagyon szerettem volna megismerni és a DM-ben egyszercsak ott ült egyetlen doboznyi ebből a parfümből. Teszter nem volt hozzá...
Itt krémmánián és fragranticán elolvasva a több féle-fajta Lolita Lempicka ilyen-olyan kiadásait, sejtettem, hogy ami abban a DM-es dobozban van, az ez, és nem a sima. Vitt a kíváncsiság, meg hát mégis Lolita Lempicka, egy kis ikon, így megvettem vakon.
Kicsit másra számítottam. Valami komolyabbra.
Ugyanakkor mégis egyedi és finom illat. Nekem a cseresznye dominál benne. Tulajdonképpen egy cseresznye púder illat a leszáradás után. Különleges, de nem érzem az én korosztályomhoz valónak. Talán ezért csalódás picit, mert nem az illattal van baj, hiszen az tökéletes. Ettől függetlenül nyáron szerintem meg fogom kívánni, és szeretném is megtartani, mert mégis csak egy cseresznye illat, ami hiába fiatalos, de hát cseresznye! az meg olyan fincsi illat 😁

Up: Felraktam eladásra, mert szép és jó, de feláldozom egy másik illat oltárán, amit most nagyon szeretnék ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 27.

Kicsit másra számítottam. Valami komolyabbra.

Fehereszti

2023. március 9.

Hmm érdekes számomra ez a kis verzió, próbálok minden gondolatom rendesen összeszedni. Először azt fontos elmondanom, hogy életem illata volt a klasszikus Lolita. Első szaglásra szerelem. Fantasztikusan működött a bőrömmel, tökéletesen az én illat volt. Az volt még menyasszonyként is az illatom, a férjem is imádta. Teljesen kiakadtam, amikor kivonták a forgalomból..

Egyébként teljesen megértem azokat, akik úgy gondolják az eredetit rendelték és ezt kapták, vagy akik tényleg nem ezt rendelték, mégis ezt kapták. A legnagyobb megtévesztés, hogy a külső doboza kvázi teljesen mint a klasszik Lolita, nincs ráírva hogy Mon Premier, illetve semmi megkülönböztetés nincs. Szerintem azért ez nagyon gáz. El tudom képzelni mennyi nő örült meg hogy jajj de jó talált még Lolitát, erre ezt kapta. Csalódás. Én is így jártam, vagyis én tudtam egyből ez nem a régi, de rokonaim nagyon meg akartak lepni vele, és ők is szentül hitték, hogy ez a régi Lolita.

Az illat egyébként sokban hasonlít, de ami a legnagyobb különbség rajtam/számomra, hogy ez a verzió szerintem sokkal virágosabb, a régi édesebb és púderesebb ami nekem sokkal jobban tetszett. Ezt is szeretem mert sok illatjegyben érzem a régi Lolitat, de azért nem olyan. Rajtam egyébként azt tapasztalom, hogy ahogy telik az idő és ahogy "cseng le" az illat, egyre jobban hasonlít a korábbi Lolitára. Viszont az én bőröm nem annyira szereti a virágos illatokat így kevésbé működik tökéletesen mint a régi kedvencem, de ez is egyébként tök jó és méltó verziója, csak hát na..nem az. Egyébként szép kis illat ez is, szívesen fogom elhasználni, de akkora szerelem sosem lesz már szerintem semmi, mint a régi jó öreg Lolitám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 9.

mafalda

2022. november 15.

Sajnos ezt küldték holott én az eredeti illatot rendeltem, ahogy néztem sok illatjegybeli különbség nincs. De én azt szerettem volna 🙄😞
Nos ez az illat olyan fura...első hírtelen felindulásomban hiszen becsapva éreztem magam nagyon nem tetszett...most hogy szagolgatom olyan mentolos füstös édeskés...továbbra is fura. Téli illatnak jó lesz, irodába meg olyan szaladgálós illatnak, amugy mintha már éreztem volna valahol, pedig nem mindennapi, jaj de jó lett volna az eredetit megillatolni. Így mégegy látatlan rendelést nem merek kérni, mégegy ebből azért nem kell. De ezt elfujkálom, nem mindennapi az tuti, igazából nem is tudom mihez hasonlítani, csupa mentol és cukorka...bár nem sorolnám az édes illat kategóriába.
Azt majd elfelejtettem, hogy ami nagyon is tetszik benne az a füstössége, nem tolakodóan keleties mégis van benne valami de épp hogy csak, ez pedig nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

Gollum

2022. szeptember 9.

Ma érkezett meg, még csak 1 fújásnyit használtam el belőle. Én valami cseresznyés-virágos-pralinés illatra számítottam, de nekem inkább az amarillisz, a borostyán és talán a pézsma jött le belőle. Felnőttesebb, érettebb, fűszeresebb illat, mint az "Oh mah biche". Erősebb is talán, azt az egy fújást a zuhany alatt is éreztem. Aztán majd elválik, hogy mennyire fogunk megbarátkozni egymással. Egyelőre 4 csillagot kap. Amúgy a 30 ml-es üveg rendkívül pici, nem gondoltam, hogy ennyire az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 9.

Crimson

2022. augusztus 13.

Szakasztott olyan ez a illat, ahogy leírás, vélemények alapján elképzeltem.

Párhuzamos síkon fut rajta két történet. Mintha egy fiatal lány személyisége testesülne meg benne.

Nagyon összetett, kicsit még képlékeny. Egyrészt az az emberek benyomása róla, hogy mindig vidám, pajkos, jó barát. Sokan szerelmesek belé, de ő észre sem veszi, az idősebb nők irigylik a naivitását, a jóindulatát, amivel felhívja magára a figyelmet, pedig egyáltalán nem áll szándékában. Ez a cseresznye, az ánizs, puha ibolya.

A másik rész az alapszemélyisége, az őt ért történéseket, a neveltetését jelképezik. Úgy képzelem, nehéz gyerekkora volt, talán nélkülöznie kellett, vagy ő a nagy testvér a családban, ami miatt rengeteg felelősség szakadt a nyakába, amivel megtanult együttélni. Önfeláldozó lett és nagyon önálló, nemes személyiség, akit néha megrohannak a melankolikus gondolatok. Ezek az alapjegyek, ami önmagában egyébként engem egy az egyben Mugler Angel illatára emlékeztet, de míg az rettenet agresszív, megállíthatatlanul tolja az arcodba a sérelmeit és a vágyait, a Lolita ezzel szemben kiegyensúlyozott, annyit mutat meg magából, hogy az még ne menjen másnak a kárára, felismeri mások határait, sosem esik túlzásba.

Most nyáron is jólesik, frissítő, boldog illat, de télen is finom lesz a hidegben a vaníliás alappal.

Sajnos annyira nem tartós, de végig lehet érezni a cseresznyét, olyan, mint a savanyúcukor. Nem vegyül bele a többi illatjegybe, nála van a kontroll, nagyon törekszik ez a parfüm arra, hogy mindig a legjobb arcát mutassa. Összességében ez egy finom tisztaságillatnak is elmegy, nagyon gyerekbarát. Láttam, hogy van autó- és lakásillatosító parfüm is belőle, szerintem azokat is beszerzem, mert tényleg nagyon kellemes, megnyugtató, otthonos, boldog, bújós illat :)

4. napi használat után azt fedeztem fel, hogy időnként megcsap egy amolyan cukrászda-illat, amikor viselem. Olyan, mint amikor a frissen sült krémes tetejét megszórják cukorral a gyönyörűen lakkozott cseresznyefa pult mögött, a por mindenhol száll a levegőben, és még letüdőzve is édes :D Ezen kívül egyre jobban érzek rajta valami égetett cukor illatot is, amikor magamra fújom. Kakasos nyalóka. Szóval mindenképpen a gyerekkor íze, illata ez :)

A 7. nap után észrevettem, hogy a levetett ruháim mind Lolita illatúak, hiába érte őket olajszag vagy dohányfüst. Olyan, mintha frissen mosottak lennének. Szóval a ruhákon nagyon tartós, és többen megjegyezték, hogy nagyon jó illatom van 3-4 órával a fújás után is. Kicsit még erősnek is érzem néha, ahogy "párolog", beszökik az orromba ez az egyszerre fanyar és édes illat, úgyhogy már nem fújom olyan nagyvonalúan és gyakran, egy kevés is biztosítja azt a plusz ápoltságot, igényességet, amire ebben a nagy melegben szükségem van.

***

Most markánsabb, fűszeresebb, kevésbé édes illatra vágyom, úgyhogy aki szeretné, viheti a nagy kiszerelésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

Szakasztott olyan ez a illat, ahogy leírás, vélemények alapján elképzeltem.

***

angela88

2022. augusztus 7.

Édesebb, fűszeresebb illatra számítottam, de ez inkább mandulás-púderes krémes illattá változik, amely jónak jó, de nem én vagyok. Szolid, nem süteményes illat, a púderesség számomra kicsit olyan régies beütést kelt - de ez az én egyéni érzetem. Összetettebb illatra gondoltam, de hát látva az üvegcséjét tényleg egy letisztultabb illatot tükröz az eredetihez képes, amelyet sajnos nem ismerek, csak egyszer nagyon régen éreztem valakin, és ezért kezdett érdekelni ez a parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

Luller

2022. február 28.

Sajnos nem. Nagyon nem. Vettem egy 30mls kiszerelést, de a tesómnak adtam. Próbálgattam párszor és sajnos nem jött be. Egyáltalán. Valahogy olyan illatosító feelingem van tőle. Sajnos a cseresznye, amit illatként is amúgy szeretek ebben a parfümben nekem nagyon nem jön be. Vegyül valamivel, ami így összességében tökre csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 28.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.