KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Long 4 Lashes

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Long 4 lashes szérum az otthon használható szempilla növekedést serkentő termékek leghatékonyabb formája. A szérum titka az aktív összetevőkben rejlik. Fő alkotóeleme a bimatoprost, egy kozmetológiai vegyület, amelyet eredetileg orvosok fejlesztettek ki látáskárosodás megelőzésére, a szem védelmére. Mellékhatásaként jelentkezett a szempillák növekedése, melyre azonnal felfigyeltek. Az ezt követő termékfejlesztési kutatások során bebizonyosodott, hogy a bimatoprost látványosan növeli a szempillák számát és hosszúságát.

A szempillák átlagos élettartama kb. 3-6 hónap, ezután egyenként kihullnak, helyet biztosítva az újonnan növekvőknek. Növekedés csak az első 30 napban tapasztalható, az azt követő úgynevezett stagnáló szakaszban már nem. A bimatoprost az első szakaszban a szempilla növekedést serkenti, a másodikban pedig az élettartamra van kedvező hatással.

A bimatoprost aktív a szempillák egész élettartama alatt:

• hosszabbá, vastagabbá teszi őket
  • növeli a volument
  • erősíti és kondicionálja őket
  • elmélyíti a színüket

A készítmény sok más értékes hatóanyagot is tartalmaz: hyaluron savval hidratálja, bársonyossá teszi a szempilla felületét, B5 provitaminnal javítja a szálak szerkezetét, erősebbé, rugalmasabbá és ragyogóbbá téve őket. Allantoin tartalma pedig megelőzi a kipirosodást és az irritációt.

luckygirl77

2019. január 17.

Ha elkezded hasznalni, legyel kitartó. Pár hónap alatt gyönyörű pillad lesz. A szer használ,de nekem nagyon érzéken lesz tőle a szemem. Van belőle egy újabb és drágább verzió, azt is ki szeretném próbálni, hátha azt bírja a szemem. Cak az irritáció miatt nem venném újra.

luckygirl77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Szaffy55

2019. január 9.

Imádom, nekem nagyon bevált, pár hét alatt nagyon sokat nőttek, erősödtek és dúsúltak a szempilláim. Most fogom kipróbálni a szemöldöknövesztőjét, majd írok tapasztalatot róla.

Szaffy55
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

stunde67

2019. január 9.

Akciósan vettem 2 db-ot, egyiket barinőmnek adtam, egyikünknek sem vált be :(
Előtte egy teljesen más márkát használtam, az jó volt...

stunde67
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 9.

Akciósan vettem 2 db-ot, egyiket barinőmnek adtam, egyikünknek sem vált be :(
Előtte egy teljesen más márkát használtam, az jó volt...

Elisa

2018. december 30.

Egy hónapja használom a szempillaspirált a szérummal és gyönyörűek lettek a szempilláim! Viszont úgy látom nem lehet kihagyni 1-2 napot se. Karácsonykor nem volt nálam pár napig és nem használtam és rögtön elkezdett törni a szép szempillám. Most már naponta kétszer használom és mindenhova magammal fogom vinni!

En a szempillaspirált kezdtem használni még a nyáron. Azóta azt vettem észre,hogy nem lett hosszabb, de nem törik le!!! Igy sokkal több pillám marad meg. Most vettem meg a szérumot is, most már a spirállal használom együtt. Remélem egy-két hét múlva tényleg hosszabb is lesz :)
Kb egy hónap múlva updatelek!

Elisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Kb egy hónap múlva updatelek!

Bridddzs

2018. december 10.

Két hete használom reggel és este. Van, hogy többször is bekenem ha eszembe jut. 2 hét után úgy látom, mintha sokkal több szempillám lenne, mintha dupla sor pillám lenne... nem, ezt nem lehet beképzelni. Sokkal sokkal több van. A hosszán is látok némi növekedést de nekem az még nem annyira szembetűnő, habár a barátom szóvá tette, hogy hosszabbak... hoppá! Kíváncsi leszek, hogy mi lesz a tapasztalat hosszabb távon.

Update: az előzőt véletlen megjegyzésbe írtam , nem tudom, hogy làtható lesz e. A lényeg, hogy 5 hónap alatt annyit nőtt a pillám, hogy kispirálozva atom megabrutál műszempilla hatású!!!! Imádom!!!

Újra:
Már egy éve használom nagyjából, még mindig ugyanolyanok a pilláim, anyukám is elkezdte használni. Neki aztán tényleg kicsik és szőkék voltak. Most... mintha műszempillája lenne. :) A kérdésre válaszolva én mindig amazonról rendelem. Van, hogy ott akciós, elég jól ki lehet fogni. :)

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Újra:

makemepretty

2018. december 4.

Ez tényleg működik! :) Itt a krémmánián akadtam rá a sok pozitív véleményre a termékkel kapcsolatban és gondoltam én is kipróbálom. Kevés és nagyon rövid szempillám van alapjáraton, ezt akartam feltuningolni. Korábban használtam már egy szempillanövesztő terméket, amit sajnos nem bírt a szemem, úgyhogy szkeptikusan álltam hozzá ehhez is. Én az első két hónapban szemmel látható változást nem tapasztaltam, kicsit el is szomorodtam, hogy nálam már megint elmarad a CSODA! Két hónap után is inkább csak szempillaspirál használatával látszik, hogy mennyit is nőttek és vastagodtak a pilláim, még a kozmetikusom is megjegyezte. Műszempillahatást nem értünk el vele, inkább végre normál méretűek a pilláim, aminek nagyon örülök. Spirállal együtt használva szembetűnő a változás. Én a szemöldökömre is használtam, mert az is elég gyér alapból. Itt is szép munkát végzett. Néha irritálta a szememet, de hamar elmúlt az égő érzés. Ami még vicces, hogy elég egyenlőtlenül hosszabbodtak meg a szempillák az elején és volt egy-két nagyon szorgalmas pilla, aki szembetűnően hosszabbra nőtt mint a többi. :) Idővel kiegyensúlyozódott a hatás szerencsére. Az alsó szempillák is megerősödtek, pedig oda direktben ritkán kentem. A szemzúgokban is több szempillám van, mint előtte. Egyszer már leálltam a termék használatával és néhány hónap alatt sajnos visszaállt az eredeti állapotára, szóval érdemes fenntartani a kezelést. Nem olcsó, de nekem 4-5 hónapig kitart általában, illetve külföldről rendelem, ami szállítással is olcsóbb, mint, ha itthon venném meg.

makemepretty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

karaibrahimgil

2018. november 24.

Lassan másfél hónapja használom, hetente átlagosan 3 alkalommal, lefekvés előtt. Picit mintha dúsabbak lennének a pilláim, de a hosszúságuk nem változott, és az előtte-utána fotókon sem veszek észre változást.
Ráadásul a kupakot könnyű túltekerni, ezért viszonylag hamar keletkezett rajta egy repedés.
Nagyon picinek tűnik az egész, nem tudom, mennyi ideig lesz még elegendő, de ha változást tapasztalnék, jövök update-elni.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Katia88

2018. november 19.

Nekem ugyan csak 5-6 hét után hozott eredményt, de spirálozva szembetűnő a különbség. Az első elhasználása után, a második tubust felváltva használom az Alverde szempilla ápolóval, és így is működik, plus dupla annyi ideig kitart.

UPDATE: csillagot nem vonok le, de második tubus egy hóap után elkezdett csomósodni, és érdekes zselés, nyúlós állagot vett fel, és úgy vettem észre hogy a kihullott szempillák helyére bizony a régi csutka pilláim nőnek vissza. Most megrendeltem harmadik tubust, remélem nem lesz vele gond.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

auroras

2018. november 17.

Csodaszer, ami tènyleg működik, imàdom!❤️ Nagyon könnyű a hasznàlata, nálam semmi irritàciót nem okozott. Nagyon làtvànyos a hatàsa, szèp hosszú szempillàkat eredmènyez. Màr a második szérumot hasznàlom, de biztosan sokszor újraveszem mèg. Mindenkinek ajànlom, aki szèp hosszú pillàkat szeretne:)

auroras
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

nikiam97488

2018. november 15.

Nem tudom hogy ennek köszönhető -e vagy a ricinus olajnak ,de műszempilla leoldást követően úgy néztem ki mint akinek leégett a szempillája. Szó szerint alig volt pár rövid szál, de két hét múlva spirálozásnál már meglepően hosszú pilláim voltak. Az ára kicsit húzos ahhoz képest hogy 3 ml, de megéri ,főleg hosszútávon mert 3 hónapig bőven elég a szérum. Csodaszer 5 +

nikiam97488
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.