Long 4 Lashes

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2019. március 22.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Long 4 lashes szérum az otthon használható szempilla növekedést serkentő termékek leghatékonyabb formája. A szérum titka az aktív összetevőkben rejlik. Fő alkotóeleme a bimatoprost, egy kozmetológiai vegyület, amelyet eredetileg orvosok fejlesztettek ki látáskárosodás megelőzésére, a szem védelmére. Mellékhatásaként jelentkezett a szempillák növekedése, melyre azonnal felfigyeltek. Az ezt követő termékfejlesztési kutatások során bebizonyosodott, hogy a bimatoprost látványosan növeli a szempillák számát és hosszúságát.

A szempillák átlagos élettartama kb. 3-6 hónap, ezután egyenként kihullnak, helyet biztosítva az újonnan növekvőknek. Növekedés csak az első 30 napban tapasztalható, az azt követő úgynevezett stagnáló szakaszban már nem. A bimatoprost az első szakaszban a szempilla növekedést serkenti, a másodikban pedig az élettartamra van kedvező hatással.

A bimatoprost aktív a szempillák egész élettartama alatt:

• hosszabbá, vastagabbá teszi őket
  • növeli a volument
  • erősíti és kondicionálja őket
  • elmélyíti a színüket

A készítmény sok más értékes hatóanyagot is tartalmaz: hyaluron savval hidratálja, bársonyossá teszi a szempilla felületét, B5 provitaminnal javítja a szálak szerkezetét, erősebbé, rugalmasabbá és ragyogóbbá téve őket. Allantoin tartalma pedig megelőzi a kipirosodást és az irritációt.

Az összetevőlistája megegyezik a márka szemöldökövesztőjének összetételével, csak az applikátorban tér el.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

baba01

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 21.

Esténként használtam egy fél évig. Nálam látványos a pilláim növekedése. Csak ajánlani tudom. Öt csillag⭐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

gyurmagolyo

2021. június 18.

Csak agyon dicsérni tudom. Már többször újra vettem, és még mindig imádom, minden este használom a rutinom alapkelléke. Akkor kezdtem el használni több évvel ezelőtt, mikor leálltam a 3D-s szempillával és elég kis satnyák voltak a pilláim, kitartó használatának köszönhetően állíthatom, hogy szebb és hosszabb pilláim vannak mint valaha és most már neki köszönhetően meg nem fordulna a fejemben, hogy ismét rakassak pillát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

csylvie

2021. május 30.

3 hónapja használom az első tubust. 5 hét után döbbenetesen megnövesztette a szempilláimat, aztán picit sűrűbbek is lettek. A hatóanyaga azért elgondolkodtató...bár a műszempilla a higiénia miatt szintén nem veszélytelen, mert simán megülnek rajta a bacik, ezzel a szérummal lényegesen kényelmesebben lettek gyönyörű pilláim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 30.

ezustbarack

2021. május 12.

Pár napja használom, szóval a hatásosságáról később fogok beszámolni. Rossmantól rendeltem (mivel a Notinon kaphatóban nincs bimatoprost, az egy újabb verzió, FX5 fantázianévvel).
Első felkenés utáni nap a szemhéjam belilult és bedagadt egy kissé, de ez a második alkalomra elmúlt. Egy picit nekem is érzékenyíti a szemem, néha csak úgy elkezdek könnyezni napközben, esténként pedig felkenés után amíg megszárad, nagyon irritál, viszket, aztán szerencsére ez elmúlik.
Úgyhogy a használata egyelőre nem a legkomfortosabb, de remélem majd a szempillanövekedés mértéke kárpótolni fog. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

kzsani

2021. május 5.

Ha valamiben valaha is kételkedtem, az pont ez a szempillanövesztős dolog. Úgy adódott, hogy 3 év szünet nélküli 2-3D műszempilla viselés után meguntam, hogy csak akkor van folyton szép pillám ha 2 hetente járok. Valljuk be 2 hetente 1,5-2 órát feküdni a vége felé már igencsak fárasztó volt, és anyagilag is odatett a 9ezer/ alkalmas pilla.
Szóval leszedettem. Katasztrófa volt, saját pillám sem volt nagyon, úgy éreztem magam min egy fiú. Aztán gondoltam egyet, mivel erről a szerről itt rengeteget olvastam, és szinte minden vélemény pozitív, így megrendeltem a netről a fent látható szérumot. Valami csoda történt, már 2 hét múlva látszódtak az icipici szempillácskák a szememnél, 2-3 hónap használat után sose látott mennyiségű szempillám van, mintha sosem lett volna fent a gyötrő műpilla. Én annyit teszek még hozzá, hogy kb 6hetente elmegyek liftingre, attól aztán meg teljesen műszempilla hatású pillasorom van.
5. hónapja használom, és nem tervezem abbahagyni, semmi gyulladásos problémát nem csinált, nincs irritáció, fantasztikus szer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

claudia.nyilas

2021. március 31.

Update:
Mostmár majdnem 2 hónapja használom rendszeresen és tényleg egy picit látom, hogy hosszabbított a pilláimon. Ami tényleg csak kifestve látható.

Három hete használom, és nem tudok nagy/látványos változásról beszámolni. Pedig minden este becsülettel kenem. Talán egy hangyányi változás van, de az szinte alig észrevehető... lehet hogy későbbre ígéri a látványos szempilla növekedést?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 31.

Update:

Vikkkinca

2020. október 26.

Kb 3 hét mire-tényleg látványos-hat...de ahogy nem használjuk,és kihullanak a hosszú szálak,akkor újra a megszokott méretű nő.Nekem problémát nem okozott,de azért hosszú távon nem használnám. Sokáig elég- 6 hónapot ígér,és ezt tartja is.Kipróbáltam a Dm saját márkás szérumját+spirált...nem ugyanaz a hatás,de az sem rossz,csak kedvezőbb áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

mfzsofi

2020. október 11.

Imádom! Sokáig kitart, így az ára sem vészes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Imádom! Sokáig kitart, így az ára sem vészes

Fruzsina0620

2020. szeptember 12.

Sajnos a kedvenc MoLash szempilla növesztő szérumot kivonták a forgalomból muszáj volt keresnem mást. Többször felhozta a Notino oldalán ezt a termékét terméket és hasonló jó dolgokat ígért, mint az előző. Mondom egy életem, egy halálom én ezt kipróbálom. Valóban működik! Sokkal egészségesebbek és hosszabbak lettek a pilláim. Amikor pedig ki van festve, olyan mintha műszempillám lenne. Egyszerűen bámulatos. Újra és újra fogom venni, az tuti!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

maow

2020. szeptember 12.

Tényleg hat! Már 2-3 hetes használat után észrevettem, hogy nőni kezdtek a pilláim, két hónap után pedig gyönyörűek lettek. Ha spirállal kifestem őket, olyan, mintha műszempilla lenne rajtam. Eleinte kicsit mintha viszketett volna tőle a szemem, de kb. egy hét után ez abbamaradt, és azóta nincs ilyen "mellékhatása". Hozza, amit ígér, öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.