KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Long 4 Lashes

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Long 4 lashes szérum az otthon használható szempilla növekedést serkentő termékek leghatékonyabb formája. A szérum titka az aktív összetevőkben rejlik. Fő alkotóeleme a bimatoprost, egy kozmetológiai vegyület, amelyet eredetileg orvosok fejlesztettek ki látáskárosodás megelőzésére, a szem védelmére. Mellékhatásaként jelentkezett a szempillák növekedése, melyre azonnal felfigyeltek. Az ezt követő termékfejlesztési kutatások során bebizonyosodott, hogy a bimatoprost látványosan növeli a szempillák számát és hosszúságát.

A szempillák átlagos élettartama kb. 3-6 hónap, ezután egyenként kihullnak, helyet biztosítva az újonnan növekvőknek. Növekedés csak az első 30 napban tapasztalható, az azt követő úgynevezett stagnáló szakaszban már nem. A bimatoprost az első szakaszban a szempilla növekedést serkenti, a másodikban pedig az élettartamra van kedvező hatással.

A bimatoprost aktív a szempillák egész élettartama alatt:

• hosszabbá, vastagabbá teszi őket
  • növeli a volument
  • erősíti és kondicionálja őket
  • elmélyíti a színüket

A készítmény sok más értékes hatóanyagot is tartalmaz: hyaluron savval hidratálja, bársonyossá teszi a szempilla felületét, B5 provitaminnal javítja a szálak szerkezetét, erősebbé, rugalmasabbá és ragyogóbbá téve őket. Allantoin tartalma pedig megelőzi a kipirosodást és az irritációt.

rostiandi

2018. október 13.

Imádom. Türelmesen kenegettem esténként. Kb. másfél hónap után szinte napról napra nagyobbak az alapból csutka ritka pilláim. Biztos újra veszem. Bár lehet kipróbálom a Molash-t is kedvezőbb ára miatt.

rostiandi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

aesthete

2018. szeptember 27.

Tartottam attól, hogy nem fog beválni, mert érzékenyek a szemeim, de mégis megrendeltem. Sajnos már két alkalom után nagyon bevörösödött a szemhéjam és érzékenységet is okozott.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

darido3

2018. szeptember 13.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Iszonyatosan bevörösödik tőle a szemem. Akinek egy picit is érzékenyebb a szeme nehogy kipróbálja!!

darido3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

zsazsi1

2018. szeptember 10.

Működik! Tényleg! Nem hittem, hogy a szempillákat bármi is képes lenne hosszabbra növeszteni, mint amekkorára maguktól képesek megnőni, de igen! Jelentéktelen, egyenes kis pilláim kifestve valóságos műszempillahatást produkálnak. És hihetetlenül sokáig elég, nekem már vagy egy éve megvan és még mindig lötyög az alján, pedig elvileg napi szinten használom (jó, ha el nem felejtem persze). Biztos, hogy újraveszem.

Sajnos, spórolni akartam, és úgy gondoltam, adok egy esélyt az Alverde hasonló termékének...kár volt. Egy-két hónap alatt sajnos újra rövidebbek és jelentéktelenebbek a pilláim, már nincs meg a gyönyörű műszempillahatás kifestve sem. Újra rendeltem, és többet nem kísérletezem mással.

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Oila

2018. augusztus 28.

Olyan rövid és egyenes pilláim voltak alapból, hogy még szempillaspirállal is alig látszottak. Most három hónapja használom ezt a terméket, illetve az új verzióját, és azt kell mondanom, hogy nagyon látványos a hatása, bár nálam is lassan indult be a növekedés. A szempilláim hosszabbak, erősebbek, és maguktól is göndörödnek, így egy 1000 Ft-os sima, natúr hatású hosszabbító spirállal már-már műszempilla-hatást tudok elérni, nem mintha azt akarnék:) Először azt vettem észre, hogy ha a szemüvegemet rendesen feltolom az orromra, akkor a szempilláim súrolják a lencsét, amikor pislogok....

Már önmagában az megérte, hogy míg régen elég erős, füstös sminket "kellett" készítenem, hogy a szemeimet kiemeljem, ma elég egy sima spirál, de ha nem tennék fel, akkor is ki lennék békülve a tekintetemmel.

Mindezt úgy írom, hogy sokan vannak, akiknek szérum nélkül is hosszabb, sötétebb, sűrűbb, göndörebb pillái vannak, mint nekem 3 hónapos szérumhasználat mellett, mert én genetikusan tényleg nagyon ritka, rövid, egyenes pillákat hoztam. De ha azt nézem, hogy honnan indultunk, csillagos ötösre kell értékelnem a terméket!!!

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

tiamoitalia

2018. augusztus 23.

Hàt, én amilyen nagy lelkesedéssel kezdtem el használni, annyira vagyok most elkenôdve. Két hónapja használom napi szinten, de egyelőre még nem látom,hogy valami változás történt volna. Sem hosszabbak, sem sotetebbek, sem erősebbek nem lettek a pillàim. Azért még nem adom fel, hisz elvileg 6 hónap egy kúra. Updatelni fogok, de egyelőre nekem ez a szer semmit sem ért. :(

Update ( màjus eleje ):

Muszáj updatelnem, ugyanis amilyen nehezen kezdett hatni a szérum, most akkora pillàim lettek hirtelen, hogy magam is alig hiszem el. Be kell látni, valóban hatásos. Első két hónapban semmilyen változást nem vettem észre, aztán hirtelen egyszerre elkezdtek nőni a pillàim, lassan màr az eredeti hosszànak a duplàja. Smink nélkül is hosszú ( eddig azt sem lehetett látni szempillaspirál nélkül,h egyáltalán van szempillàm XD ) most meg már azt kérdezik tőlem,hogy sajatom-e a pilla vagy mü. A kúra végén ( 2 hónap múlva ) updatelek még, de ha már csak ez a hosszú is marad, ami most van, nekem már így is megérte. <3

Update - augusztus vége -:

Kb. júlis elejéig volt elegendö egy 3 ml-s tubus, addig használtam folyamatosa. Maximálisan meg vagyok elégedve a termékkel, ajánlom mindenkinek, aki szebb , erösebb, hosszabb pillákat szeretne. Július eleje óta nem használom, s úgy vettem észre, hgy már nem olyan szép,mint akkor, mikor még használtam. Tegnap újravettem, ezúttal a szemöldökre szánt szérummal együtt. 10 pont!!!

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Update ( màjus eleje ):

Update - augusztus vége -:

CocoBellemare

2018. július 27.

Szeretem ezt a terméket. :) 5 hete használom minden este a lemosójával együtt. Átlagos pilláim voltak, most dúsabb és picit hosszabbak lettek. 3 hetente befesti a kozmetikusom, így még smink nélkül is szépek. Ha elfogy biztos, hogy újra fogom használni!

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Vanília

2018. július 4.

Bőven kivártam a kúra végét, sőt az utókezelést is, hogy hitelesen értékeljem. Mindent hoz a szérum, amit a leírásban ígér, valóban szépen megnőtt, vastagodott és sötétedett a pillasorom:) Ugyan nem lett műszempilla-szerű a hatás, távolról sem (volt műszempillám, van összehasonlítási alapom), de ez azért is lehet, mert a saját "anyag" nem olyan erős, DE a maximumot kihozta a szempillámból, ami elvárható volt. Ötcsillagos portéka minden tekintetben, nem irritál és hat:) Rendeltem egy újabb tubust az utókezelésre, amire ugye azt írják, hogy heti 2-3 alkalmas további kezeléssel lehet tartani a megnőtt/megszépült stádiumot. Egy dolog idegesít csak, hogy esetleg hosszú távon van-e bármilyen hatása a szemre, a látásra - olvastam kissé nyugtalanító cikkeket a neten ezzel kapcsolatban -, de remélem, hogy ilyen kis mennyiségben bevetve nem okozhat gondot...

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

greyhound

2018. június 13.

Hihetetlen hatás!!! 3 év 3d szempilla után elég leharcolt állapotú pilláimra kezdtem használni. Kb. 2 havi használat után szebb pilláim lettek, mint a 12-14mm műszempillák. Pedig nem igazán hittem benne, mikor elkezdtem használni, de én is látom és mások is megjegyzik, hogy milyen szépek a szempilláim. L'Oréal Paradise Extatic szempillaspirállal verhetetlen páros nálam. 100+ csillag.

greyhound
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Tmika

2018. június 8.

Nem hittem volna, de tényleg működik. Egy hónap után már egyértelműen látszott, hogy hosszabbak a szempilláim. Azóta csak néha-néha használom, nem minden nap. Mivel egy-egy szempilla élettartama nem hosszú, túl nagy befektetés lenne ezt mindig újra venni, és nem békültem meg a hatóanyaggal sem, szóval nem hiszem, hogy újra megveszem. Akinek valami miatt károsodtak a szempillái, annak csak ajánlani tudom. Az enyémek kicsit töredezettek, és rövidek lettek, ezt most szépen rendbe rakta, és van még annyi a kis tégelyben, hogy az újonnan növőket is extra hosszúra varázsoljam, még a termék lejárati ideje előtt. Az is lehet, hogy kipróbálom szemöldökre a maradékot, ott is lenne mit helyrehozni.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.