KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Long 4 Lashes

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Long 4 lashes szérum az otthon használható szempilla növekedést serkentő termékek leghatékonyabb formája. A szérum titka az aktív összetevőkben rejlik. Fő alkotóeleme a bimatoprost, egy kozmetológiai vegyület, amelyet eredetileg orvosok fejlesztettek ki látáskárosodás megelőzésére, a szem védelmére. Mellékhatásaként jelentkezett a szempillák növekedése, melyre azonnal felfigyeltek. Az ezt követő termékfejlesztési kutatások során bebizonyosodott, hogy a bimatoprost látványosan növeli a szempillák számát és hosszúságát.

A szempillák átlagos élettartama kb. 3-6 hónap, ezután egyenként kihullnak, helyet biztosítva az újonnan növekvőknek. Növekedés csak az első 30 napban tapasztalható, az azt követő úgynevezett stagnáló szakaszban már nem. A bimatoprost az első szakaszban a szempilla növekedést serkenti, a másodikban pedig az élettartamra van kedvező hatással.

A bimatoprost aktív a szempillák egész élettartama alatt:

• hosszabbá, vastagabbá teszi őket
  • növeli a volument
  • erősíti és kondicionálja őket
  • elmélyíti a színüket

A készítmény sok más értékes hatóanyagot is tartalmaz: hyaluron savval hidratálja, bársonyossá teszi a szempilla felületét, B5 provitaminnal javítja a szálak szerkezetét, erősebbé, rugalmasabbá és ragyogóbbá téve őket. Allantoin tartalma pedig megelőzi a kipirosodást és az irritációt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CocoBellemare

2018. július 27.

Szeretem ezt a terméket. :) 5 hete használom minden este a lemosójával együtt. Átlagos pilláim voltak, most dúsabb és picit hosszabbak lettek. 3 hetente befesti a kozmetikusom, így még smink nélkül is szépek. Ha elfogy biztos, hogy újra fogom használni!

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Vanília

2018. július 4.

Bőven kivártam a kúra végét, sőt az utókezelést is, hogy hitelesen értékeljem. Mindent hoz a szérum, amit a leírásban ígér, valóban szépen megnőtt, vastagodott és sötétedett a pillasorom:) Ugyan nem lett műszempilla-szerű a hatás, távolról sem (volt műszempillám, van összehasonlítási alapom), de ez azért is lehet, mert a saját "anyag" nem olyan erős, DE a maximumot kihozta a szempillámból, ami elvárható volt. Ötcsillagos portéka minden tekintetben, nem irritál és hat:) Rendeltem egy újabb tubust az utókezelésre, amire ugye azt írják, hogy heti 2-3 alkalmas további kezeléssel lehet tartani a megnőtt/megszépült stádiumot. Egy dolog idegesít csak, hogy esetleg hosszú távon van-e bármilyen hatása a szemre, a látásra - olvastam kissé nyugtalanító cikkeket a neten ezzel kapcsolatban -, de remélem, hogy ilyen kis mennyiségben bevetve nem okozhat gondot...

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

greyhound

2018. június 13.

Hihetetlen hatás!!! 3 év 3d szempilla után elég leharcolt állapotú pilláimra kezdtem használni. Kb. 2 havi használat után szebb pilláim lettek, mint a 12-14mm műszempillák. Pedig nem igazán hittem benne, mikor elkezdtem használni, de én is látom és mások is megjegyzik, hogy milyen szépek a szempilláim. L'Oréal Paradise Extatic szempillaspirállal verhetetlen páros nálam. 100+ csillag.

greyhound
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Tmika

2018. június 8.

Nem hittem volna, de tényleg működik. Egy hónap után már egyértelműen látszott, hogy hosszabbak a szempilláim. Azóta csak néha-néha használom, nem minden nap. Mivel egy-egy szempilla élettartama nem hosszú, túl nagy befektetés lenne ezt mindig újra venni, és nem békültem meg a hatóanyaggal sem, szóval nem hiszem, hogy újra megveszem. Akinek valami miatt károsodtak a szempillái, annak csak ajánlani tudom. Az enyémek kicsit töredezettek, és rövidek lettek, ezt most szépen rendbe rakta, és van még annyi a kis tégelyben, hogy az újonnan növőket is extra hosszúra varázsoljam, még a termék lejárati ideje előtt. Az is lehet, hogy kipróbálom szemöldökre a maradékot, ott is lenne mit helyrehozni.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Bridddzs

2018. május 31.

Két hete használom reggel és este. Van, hogy többször is bekenem ha eszembe jut. 2 hét után úgy látom, mintha sokkal több szempillám lenne, mintha dupla sor pillám lenne... nem, ezt nem lehet beképzelni. Sokkal sokkal több van. A hosszán is látok némi növekedést de nekem az még nem annyira szembetűnő, habár a barátom szóvá tette, hogy hosszabbak... hoppá! Kíváncsi leszek, hogy mi lesz a tapasztalat hosszabb távon.

Update: az előzőt véletlen megjegyzésbe írtam , nem tudom, hogy làtható lesz e. A lényeg, hogy 5 hónap alatt annyit nőtt a pillám, hogy kispirálozva atom megabrutál műszempilla hatású!!!! Imádom,!!!

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

erikao1989

2018. május 26.

Én már nagyon régóta szemeztem ezzel a termékkel, de hát persze inkább választottam a sokkal drágább és macerásabb 3D-s pillát, amire fél év után allergiás lettem, le kellett szedni. A 3D-s pilláknak köszönhetően a szempilláim konkrétan a felére törtek, ekkor rendeltem meg ezt a kis csodát, három hónapja használom, először is helyrehozta a pilláimat és már hosszabbak is lettek mint voltak régen, ha már így marad, ahogy most én már boldog ember leszek, soha többet 3D :)
Nem beszélve arról, hogy nekem a 3D pilla egy hétig volt kb szép (pedig tényleg profi volt a szempillásom, szépen rakta fel), plusz egy töltés annyiba került, mint fél évre a long 4 lashes...

erikao1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Katia88

2018. május 23.

Nekem ugyan csak 5-6 hét után hozott eredményt, de spirálozva szembetűnő a különbség. Az első elhasználása után, a második tubust felváltva használom az Alverde szempilla ápolóval, és így is működik, plus dupla annyi ideig kitart.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

sancs

2018. május 17.

Már egy jó ideje kiszúrtam magamnak. Így hát tavaly december elején megvettem. Minden egyes nap használom rendszeresen esténként. Először nagyon elkeseredtem kb. 2- 3 hónapig nagyon nem láttam hatását. Viszont hozzá teszem, hogy nem voltak szép állapotban a pilláim. Aztán láss csodát, 3hónap után mindenki azt kérdezte tőlem, hogy műszempilláim vannak, mert nagyon annak tűnnek. Szerintem az én pilláimból kihozta a maximumot. Néztem képeket a közösségi oldalukon, mese szép pillákat küldtek be azok, akik használták. Most már csak szinten tartás miatt fogom használni, minden második este. Az árát is nagyon megérte, mert 5hónap után meg mindig van benne.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

ceglediingo89

2018. május 17.

Ajándékba kaptam, február óta használom, most már látom az eredményt.
Nekem nem lett "műszempilla " hatás, de azért látszik , hogy hosszabb lett. Jobb mint a ricinusolaj, mert azért ez hatásosabb .
Megy az 5 csillag mert nagyon jó termék, sose voltak ilyen hosszúak a szempilláim.

Update:
Szép hosszú pilláim lettek, csak ajánlani tudom :)

ceglediingo89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Ajándékba kaptam, február óta használom, most már látom az eredményt.

Update:
Szép hosszú pilláim lettek, csak ajánlani tudom :)

gaz1ra

2018. május 15.

Szemöldökre való változatát használom pillákra is. Hihetetlenül gyorsan megnőttek a pilláim, besötétedtek, szemöldököm is teljesen sötét lett, olyan helyen is kinőtt, ahol nem hittem, hogy valaha már nőni fog. A második tubust használom, az elején naponta, most már alkalmanként kenem, viszont a szempillatöveknél a szememet bebarnította már az első használat után.

gaz1ra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.