KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Long 4 Lashes

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Long 4 lashes szérum az otthon használható szempilla növekedést serkentő termékek leghatékonyabb formája. A szérum titka az aktív összetevőkben rejlik. Fő alkotóeleme a bimatoprost, egy kozmetológiai vegyület, amelyet eredetileg orvosok fejlesztettek ki látáskárosodás megelőzésére, a szem védelmére. Mellékhatásaként jelentkezett a szempillák növekedése, melyre azonnal felfigyeltek. Az ezt követő termékfejlesztési kutatások során bebizonyosodott, hogy a bimatoprost látványosan növeli a szempillák számát és hosszúságát.

A szempillák átlagos élettartama kb. 3-6 hónap, ezután egyenként kihullnak, helyet biztosítva az újonnan növekvőknek. Növekedés csak az első 30 napban tapasztalható, az azt követő úgynevezett stagnáló szakaszban már nem. A bimatoprost az első szakaszban a szempilla növekedést serkenti, a másodikban pedig az élettartamra van kedvező hatással.

A bimatoprost aktív a szempillák egész élettartama alatt:

• hosszabbá, vastagabbá teszi őket
  • növeli a volument
  • erősíti és kondicionálja őket
  • elmélyíti a színüket

A készítmény sok más értékes hatóanyagot is tartalmaz: hyaluron savval hidratálja, bársonyossá teszi a szempilla felületét, B5 provitaminnal javítja a szálak szerkezetét, erősebbé, rugalmasabbá és ragyogóbbá téve őket. Allantoin tartalma pedig megelőzi a kipirosodást és az irritációt.

Juhannae

2018. február 19.

UPDATE: Úgy látszik 1 év kellett, hogy meghozza az eredményét.. kitartó voltam és használtam továbbra is, és mára akkorák a szempilláim mint még soha! Nagyon elégedett lettem, visszavonom az első véleményem.

Két Hónap használat után semmi változás. Pénzkidobás!

Juhannae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Két Hónap használat után semmi változás. Pénzkidobás!

annamarialado

2018. február 16.

szzsu19Nagyon köszönöm hogy valaszoltal es köszi az ajanlatod egyenlöre gondolkodom a szemcsepp megvételen,megvettem ezt a szerumot hat a boldogsag nem felhötlen mert iritalja a szemem fel napig tiszta vörös a szemem a használat után.

annamarialado
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 16.

zsazsi1

2018. február 3.

Működik! Tényleg! Nem hittem, hogy a szempillákat bármi is képes lenne hosszabbra növeszteni, mint amekkorára maguktól képesek megnőni, de igen! Jelentéktelen, egyenes kis pilláim kifestve valóságos műszempillahatást produkálnak. És hihetetlenül sokáig elég, nekem már vagy egy éve megvan és még mindig lötyög az alján, pedig elvileg napi szinten használom (jó, ha el nem felejtem persze). Biztos, hogy újraveszem.

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 3.

TitaniaBell

2018. január 24.

Időről időre próbálkozom a szempillanövesztést ígérő termékekkel, a csodában reménykedve :D Az elmúlt 6-7 évben jó néhányat végigpróbáltam, nulla eredménnyel. Természetesen rövid és egyenes szempilláim vannak, ilyenek gyerekkorom óta.
December 7-én kezdtem használni ezt a terméket, egész pontosan a szemöldökre való változatát, mert az volt épp elérhető, és a honlapjuk szerint az összetétel ugyanaz, csak az ecset más. Naponta egyszer, este használom, a szemöldökömre és a szempillámra egyszerre. Azt kell mondanom, elképesztő az eredmény. Soha nem volt ilyen hosszú a szempillám. Ha ki van festve, úgy néz ki, mintha műszempillát viselnék. Azt is észrevettem, hogy sokkal kevesebb a természetes mennyiségű hullás (nyilván ezért tud hosszabbra nőni). Nem tudom, ha abbahagynám a szérumot, meddig maradna meg ez az állapot, de most annyira elégedett vagyok az eredménnyel, hogy ha ezen múlik, akár egész életemben használnám. Elsőre nem tűnik olcsónak, de mégsem drága, tekintve, hogy két szemöldökre és két sor szempillára használom másfél hónapja, és még nem látom, hogy kezdene fogyni.
Ami érdekesség, hogy a szemöldökömön sokkal kevésbé látványos a változás. Nagyon kicsi sűrűsödést ott is látok, de csak lassan alakul a dolog.
Valószínűleg ennek a terméknek az erőssége a szálak hosszának növelésében van, nem a sűrűsítésben.
Hogy egészségesek-e az összetevői vagy sem? Az már mindenkinek az egyéni döntése, mit tart biztonságosnak, és mit nem. Ha valaki rászánja az időt, és rákeres (angol nyelven!) a ricinusolaj szemre gyakorolt rossz hatásaira, talán kétszer is meggondolja, még egyszer a szeme közelébe engedi-e ezt az olajat. Én is próbálkoztam vele egy ideig, de soha nem tudtam úgy ügyeskedni vele, hogy ne pislogjam bele a szemembe. És még eredményt sem hozott. Nem szabad elfelejteni, hogy nem minden egészséges, ami természetes, és nem minden ördögtől való, ami nem a mezőn termett.

TitaniaBell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

Hannibal

2018. január 24.

Én már nem szoktam kenegetni csak ha eszembe jut,de baromira hatásos .Nagyon hosszúra nőttek tőle ,és sűrűsödött is, a hatóanyaggal kapcsolatban nekem is vannak aggályaim mennyire egészséges,maguktól ,vagy ricinustól,szépségvitamintól sosem nőttek ekkorára .
A fent említett árnál már drágább egyébként. Ez a csodaszer kategória, ezért is rémisztő kicsit,hogy mi lehet benne . :D :-/

Hannibal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

tasteslikeparadise

2018. január 21.

Lehet, hogy nem olcsó, de az eredmény fantasztikus. Ha belegondolunk, a legolcsóbb 3D szempilla is 8-10e ft és tart 2 hétig max, utána mehetsz töltetni. Ezzel a termékkel olyan hosszú lett a pillám, hogyha spirált rakok rá, műszempilla hosszúságú. Hétköznapokban már nem is szoktam festeni, maximum az Alverde koffeines ápolójával bekenem, és ennyi. Egyedül az összetevőktől tartok kicsit...

tasteslikeparadise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

celity

2018. január 1.

Nem szoktam hinni az ilyen dolgokban! De! Itt nem is volt szükség a hitre, szemmel láthatóan hosszabbak a szempilláim , mintha ki lennének festve! Csak ajánlani tudom!

celity
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

chamylla

2017. december 10.

Teljesen véletlenül találtam erre a szérumra a krémmánián, és az itteni szavazatok alapján, több heti gondolkozás után rendeltem meg végül. Az ára miatt sokat vaciláltam, de megrendeltem, és kb 5 héttel ezelőtt el is kezdtem használni..Döbbenetes..komolyan. 5 hete használom, és a sűrűségén nem látok még változást, de a hossza, az valami elképesztő. Gyönyörű, természetes, hosszú..ha kifestem, lassan eléri a szer, hogy ne is kelljen más smink. Gyönyörű, és sötétebb is lett (alapvetően szőke). Ha lehetne 10 csillagot adni, azt kapna..Pár hét múlva upgrade-elek, de nagyon meglepne ha csalódást okozna.

chamylla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Monncsa

2017. november 28.

Update: 4. hónapja használom, szempilláim sűrűsége és hossza elképesztő "műszempilla" hatású lett. Alul is kenegetem nagyon hosszú lett, ott már ki sem festem spirállal. Még bőven van benne. Szerintem minimum 6 hónapig elég, így ár/érték arányban nagyon megéri az árát!!!

Sziasztok! 2 év folyamatos 2D-3D műszempilla viselése után már nem bírtam az ezzel járó macerát és folyamatos töltési költségeket így leszedtem. Szörnyülködve tapasztaltam, hogy a szempillám megritkult és megrövidült. Itt olvasva a sok pozitív tapasztalatot rendeltem meg a szérumot szettben a szempillaspiráljával együtt. 2 hónapja használom, Alul és felül is kenegetem minden este és a hatása az valami elképesztő!!!! Konkrétan olyan helyen is kinőtt a szempillám ahol azelőtt sosem volt (könnycsatorna felőli szemzug). Most műszempilla méretben M-es hosszúságra nőtt eddig, brutálisan sűrű, és alul is gyönyörű hosszú!!! Újra veszem ha elfogy, de még bőven van benne! Nagyon ajánlom mindenkinek a szempillaspirálját is!!!! Azóta minden barátnőm elkezdte használni!

Monncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Zsana1

2017. október 10.

Sokáig volt 3D szempillám,de meguntam hogy 3 hetente töltésre jártam,és 1,5-2 órát ott voltam.De megtaláltam ezt a csodát,és február óta használom!A pilláim nagyon szépek,dúsak!

Zsana1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.