KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Long 4 Lashes

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Long 4 lashes szérum az otthon használható szempilla növekedést serkentő termékek leghatékonyabb formája. A szérum titka az aktív összetevőkben rejlik. Fő alkotóeleme a bimatoprost, egy kozmetológiai vegyület, amelyet eredetileg orvosok fejlesztettek ki látáskárosodás megelőzésére, a szem védelmére. Mellékhatásaként jelentkezett a szempillák növekedése, melyre azonnal felfigyeltek. Az ezt követő termékfejlesztési kutatások során bebizonyosodott, hogy a bimatoprost látványosan növeli a szempillák számát és hosszúságát.

A szempillák átlagos élettartama kb. 3-6 hónap, ezután egyenként kihullnak, helyet biztosítva az újonnan növekvőknek. Növekedés csak az első 30 napban tapasztalható, az azt követő úgynevezett stagnáló szakaszban már nem. A bimatoprost az első szakaszban a szempilla növekedést serkenti, a másodikban pedig az élettartamra van kedvező hatással.

A bimatoprost aktív a szempillák egész élettartama alatt:

• hosszabbá, vastagabbá teszi őket
  • növeli a volument
  • erősíti és kondicionálja őket
  • elmélyíti a színüket

A készítmény sok más értékes hatóanyagot is tartalmaz: hyaluron savval hidratálja, bársonyossá teszi a szempilla felületét, B5 provitaminnal javítja a szálak szerkezetét, erősebbé, rugalmasabbá és ragyogóbbá téve őket. Allantoin tartalma pedig megelőzi a kipirosodást és az irritációt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Katia88

2018. május 23.

Nekem ugyan csak 5-6 hét után hozott eredményt, de spirálozva szembetűnő a különbség. Az első elhasználása után, a második tubust felváltva használom az Alverde szempilla ápolóval, és így is működik, plus dupla annyi ideig kitart.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

sancs

2018. május 17.

Már egy jó ideje kiszúrtam magamnak. Így hát tavaly december elején megvettem. Minden egyes nap használom rendszeresen esténként. Először nagyon elkeseredtem kb. 2- 3 hónapig nagyon nem láttam hatását. Viszont hozzá teszem, hogy nem voltak szép állapotban a pilláim. Aztán láss csodát, 3hónap után mindenki azt kérdezte tőlem, hogy műszempilláim vannak, mert nagyon annak tűnnek. Szerintem az én pilláimból kihozta a maximumot. Néztem képeket a közösségi oldalukon, mese szép pillákat küldtek be azok, akik használták. Most már csak szinten tartás miatt fogom használni, minden második este. Az árát is nagyon megérte, mert 5hónap után meg mindig van benne.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

ceglediingo89

2018. május 17.

Ajándékba kaptam, február óta használom, most már látom az eredményt.
Nekem nem lett "műszempilla " hatás, de azért látszik , hogy hosszabb lett. Jobb mint a ricinusolaj, mert azért ez hatásosabb .
Megy az 5 csillag mert nagyon jó termék, sose voltak ilyen hosszúak a szempilláim.

Update:
Szép hosszú pilláim lettek, csak ajánlani tudom :)

ceglediingo89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Ajándékba kaptam, február óta használom, most már látom az eredményt.

Update:
Szép hosszú pilláim lettek, csak ajánlani tudom :)

gaz1ra

2018. május 15.

Szemöldökre való változatát használom pillákra is. Hihetetlenül gyorsan megnőttek a pilláim, besötétedtek, szemöldököm is teljesen sötét lett, olyan helyen is kinőtt, ahol nem hittem, hogy valaha már nőni fog. A második tubust használom, az elején naponta, most már alkalmanként kenem, viszont a szempillatöveknél a szememet bebarnította már az első használat után.

gaz1ra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Mamuszka

2018. május 12.

Nagyszerű termék. Kb. 4 hónapja használom majdnem napi rendszerességgel (néha egy-egy nap elfelejtem), és a csutka, rövid színtelen szempilláim csaknem duplájára nőttek tőle. Sötétedést nem tapasztaltam, de a hossznövekedés káprázatos. Nem tudom, szabad-e folyamatosan használni, de mivel nem látok semmilyen mellékhatást, veszem a következőt. Szerintem kb. 5 hónapra elég egy tubus. A szememet nem irritálta egyszer sem, nem is ment bele soha. Kizárólag a felső szempillákra használom.

Mamuszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

tiamoitalia

2018. május 7.

Hàt, én amilyen nagy lelkesedéssel kezdtem el használni, annyira vagyok most elkenôdve. Két hónapja használom napi szinten, de egyelőre még nem látom,hogy valami változás történt volna. Sem hosszabbak, sem sotetebbek, sem erősebbek nem lettek a pillàim. Azért még nem adom fel, hisz elvileg 6 hónap egy kúra. Updatelni fogok, de egyelőre nekem ez a szer semmit sem ért. :(

Update ( màjus eleje ):

Muszáj updatelnem, ugyanis amilyen nehezen kezdett hatni a szérum, most akkora pillàim lettek hirtelen, hogy magam is alig hiszem el. Be kell látni, valóban hatásos. Első két hónapban semmilyen változást nem vettem észre, aztán hirtelen egyszerre elkezdtek nőni a pillàim, lassan màr az eredeti hosszànak a duplàja. Smink nélkül is hosszú ( eddig azt sem lehetett látni szempillaspirál nélkül,h egyáltalán van szempillàm XD ) most meg már azt kérdezik tőlem,hogy sajatom-e a pilla vagy mü. A kúra végén ( 2 hónap múlva ) updatelek még, de ha már csak ez a hosszú is marad, ami most van, nekem már így is megérte. <3

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Update ( màjus eleje ):

Breegus

2018. május 4.

Jajj remélem hatni fog...nekem amúgy kifestve eddig is baromi hosszú pilláim voltak, de persze addig nem nyugodtam, míg nem rakattam mű pillákat...ami persze nagyon kényelmes 2-3 hétig, de most, hogy elkezdett kipotyogni, kitépi az összes saját pillámat..borzalom.. soha többé műszempilla...szóval gondoltam, azt a pénzt most erre a szerre költöm, és nagyon remélem, hogy pár hét alatt rendbe hozza a dolgokat. Addig is megelőlegezem neki az 5 csillagot az itteni vélemények alapján, és jövök updatelni.

Breegus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 4.

beautyandlove

2018. április 27.

Rendkívül hatásos, a szempilláim látványosan hosszabbak lettek.
Ár-érték arányban is megéri, a kis 3 ml-s kiszerelés nagyon sokáig elég (több mint fél éve használom).

beautyandlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Rendkívül hatásos, a szempilláim látványosan hosszabbak lettek.

lillooo

2018. április 22.

Az itteni vélemények alapján elhatároztam, hogy én is beruházok erre a termékre. Nos, ez volt az egyik legjobb döntésem. Bár még csak 3 hete használom, az eredmény már 2 hét elteltével látható volt. És ezt nem csak bemagyarázom, hisz az előtte-utána képem rendkívül jól szemlélteti. Azért remélem ezen felül is hoz majd jócskán változást, ha letelik a megszabott ideje. Viszont a pilláim már most hosszabbak, iveltebbek és sötétebbek, szóval az 5*-ot előre is megalapozom neki. Egy esélyt mindenképpen megér!:)

lillooo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

flowing

2018. április 5.

Nagy lelkesedéssel beszereztem a notino-ról, azonban nem pont ezt a terméket árulják, hanem egy újabb FX5 formulával rendelkezőt. Ebben viszont a fő hatóanyag, a bimatoprost nincs benne, helyette peptidkomlex segíti a szempillanövekedést. Ez a változat is hozott eredményt, hosszabbak, dúsabbak lettek a pilláim, viszont irritálja a szemem, ezért 1 hónap folyamatos használat után, mostmár inkább 2 naponta használom, így fenntartja az eredményt a termék.

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.