Long 4 Lashes

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2019. március 22.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Long 4 lashes szérum az otthon használható szempilla növekedést serkentő termékek leghatékonyabb formája. A szérum titka az aktív összetevőkben rejlik. Fő alkotóeleme a bimatoprost, egy kozmetológiai vegyület, amelyet eredetileg orvosok fejlesztettek ki látáskárosodás megelőzésére, a szem védelmére. Mellékhatásaként jelentkezett a szempillák növekedése, melyre azonnal felfigyeltek. Az ezt követő termékfejlesztési kutatások során bebizonyosodott, hogy a bimatoprost látványosan növeli a szempillák számát és hosszúságát.

A szempillák átlagos élettartama kb. 3-6 hónap, ezután egyenként kihullnak, helyet biztosítva az újonnan növekvőknek. Növekedés csak az első 30 napban tapasztalható, az azt követő úgynevezett stagnáló szakaszban már nem. A bimatoprost az első szakaszban a szempilla növekedést serkenti, a másodikban pedig az élettartamra van kedvező hatással.

A bimatoprost aktív a szempillák egész élettartama alatt:

• hosszabbá, vastagabbá teszi őket
  • növeli a volument
  • erősíti és kondicionálja őket
  • elmélyíti a színüket

A készítmény sok más értékes hatóanyagot is tartalmaz: hyaluron savval hidratálja, bársonyossá teszi a szempilla felületét, B5 provitaminnal javítja a szálak szerkezetét, erősebbé, rugalmasabbá és ragyogóbbá téve őket. Allantoin tartalma pedig megelőzi a kipirosodást és az irritációt.

Az összetevőlistája megegyezik a márka szemöldökövesztőjének összetételével, csak az applikátorban tér el.

anetta.filip

2019. november 19.

Update 2019.november 19.
Nem múlt el a folt. Gyakorlatilag fixen áll a jobb szemhéjamon, belső tusvonalon, semmit sem változott azóta. Kb 7-8 mm-es pirosas-barnás csík.

2019. március 17. Nekem ez a Bimatoprostos változat van meg (merthogy ránézésre ugyanilyen a nem bimatoprostos változat is), bővebben a véleményem olvasható a fekete dobozos változatánál, mert véletlenül oda írtam, de az összetevők ugyanazok csak kicsit más sorrendben.
Elszíneződés tekintetében nem győzött meg maximálisan, a pillàim kicsit hosszabbak és vastagabbak lettek, nem hullanak annyira, de van egy folt a szemhéjamon, ami nem tudom, hogy fel fog-e szívódni. Addig adok egy négyest, és nem tervezem ezt újravenni, és nem is kenem, míg ki nem derül, elmúlik-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Update 2019.november 19.

Lunaria5

2019. november 15.

2 honap alatt a muszempillatol kihullott ritkas szempillamat visszanovesztette, surubb es hosszabb lett en meg vagyok elegedve vele :) ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Nonnerka

2019. november 13.

Nagyon kis hasznos szer. Világos barna hajam van, így a szempilláim sem sötétek. Kifejezetten hosszúnak se mondanám őket, inkább átlagosak. Sűrűsége is átlagos. Már az első hónap végén látható volt a növekedés, ami hétről hétre fokozódott. Számos új szempillám is nőtt. A hossz növekedés az alsó soron is megfigyelhető, pedig csak felülre kentem. Általában lehúztam az ecseten lévő fölösleges anyagot. Az elején (1-2 nap) a szemem bepirosodott tőle, de ez hamar elmúlt, és nem alakult ki újra. 3 hónap után nem láttam további növekedést. Valóban elég fél évre a termék. Szempilla liftinggel és tartós festéssel a szempilla spirál elhagyható (számomra ez volt a cél, nem bírja a szemem) a szemöldökömet verdesik a pillácskáim. Csak ajánlani tudom. 😊
Ui:sokan írták hogy heti 3 alkalommal való használattal nem értek el semmit. A használati utasítás szerint kell eljárni, és az első hat hónapos adagot naponta alkalmazni, nem 2-3 naponta, különben ne várjunk csodát...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Sziporka88

2019. október 20.

Semmi változást nem okozott. Patikai ricinus olaj sokkal többet ér. Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

judyshiffer

2019. október 12.

Ez a legjobb szempilla növesztő szérum, mert tartalmaz bimatropostot. Erről a szerről annyit kell tudni, hogy zöldhályog kezelésénél használják, mert csökkenti a szemben a nyomást. Ezért nem érdemes a szérumot a szembe kenni, mert akár még is lehet vakulni tőle. Nem játék! Okosan kell használni. Én két éve kenem reggel este a szempillák tövét a szerrel és a hatása gyönyörű. Biztos láttatok már nagyikat hatalmas fekete szempillákkal. Nah nekik biztosan zöldhályoguk van, es kezelik őket ezzel a szerrel. Egyébként az unióban szabad forgalomban nem kapható... Pont ezért. Ezen kívül belilul tőle a bőr. Ez van. A hatás mechanizmusa máig nem teljesen egyértelmű, de annyi biztos hogy meg gátolja a szempilla hagymákban a sejtciklus végbemenetelét. Így amikor a szempillának ki kellene hullania, az tovább nő. Viszont amint abbahagyja az ember a használatát a sejtciklus újra végbemegy a szempilla kihull, és helyette a genetikailag kódolt hosszúságú pilla fog visszanőni. Tehát a hatása csak addig tart, amíg használod. Nem mese, ez működik!!! Csak mindenki óvatosan bánjon vele, és akkor nem lesz baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

csaktimi

2019. október 3.

Nekem kb 1 hónap alatt műszempilla hatásúvá varázsolta a pilláimat, ez szép és jó, de minden reggel olyan volt mintha be lett volna gyulladva a szemem, bevörösödött, ronda volt...a pillák se tartottak sokáig. Nem érte meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

timeam

2019. október 3.

Abszolút működik, a saját példámon tapasztaltam. Az elején, minden este használva nekem kb másfél hónap után látszott először, hogy hosszabbak lettek a pilláim. Utána is folytatódott a növekedés és 2-3 hónap után elértem a maximális hosszt. Azután már nem nőttek, maradtak ugyanakkorák, így elkezdetem lecsökkenteni az adagot heti 2-3 kenésre. Ez azóta is tart, most már több hónap után és a pillák még mindig gyönyörűek. Sűrűségben nem tapasztaltam változást, de szerencsére nekem előtte is jó szempilláim voltak, csak hát ugye táskából, cipőből és úgy látszik szempillából sem elég soha. :D
Szerintem egyébként mindegyik bimatoproszt tartalmú ilyen termék jó lehet, mert egy barátnőm a fekete dobozos márkát használja, anyukám pedig a Molashest és mindegyiküknek gyönyörű pilláik nőttek. Ez talán a legkevésbé gazdaságos, mert ez kerül a legtöbbe és a legkevesebb van benne, így én már be is szereztem egy Molashest, mert abban több anyag van kevesebb pénzért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

karaibrahimgil

2019. szeptember 10.

Lassan másfél hónapja használom, hetente átlagosan 3 alkalommal, lefekvés előtt. Picit mintha dúsabbak lennének a pilláim, de a hosszúságuk nem változott, és az előtte-utána fotókon sem veszek észre változást.
Ráadásul a kupakot könnyű túltekerni, ezért viszonylag hamar keletkezett rajta egy repedés.
Nagyon picinek tűnik az egész, nem tudom, mennyi ideig lesz még elegendő, de ha változást tapasztalnék, jövök update-elni.

Update: drága vacak, nem értem a hype-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Update: drága vacak, nem értem a hype-ot.

evaedinakiss

2019. szeptember 10.

Ezt is használtam már, most a MoLash szérumot használom, de az 1000 Ft-os Revers Long Vitalash széruma is tudja az első kettő hatását. Kb 3 hétig naponta használom, utána heti 2-3 alkalommal, hogy szinten tartsam a hatàst. Spiràlozás után nagyon látványos a hatás. Dùsabb nem lett, de sokkal hosszabb pilláim lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

oaxaca

2019. augusztus 29.

Műszempilla hatás, egészségesen. Nekem sosem tetszettek az irreális ívű, vastagságú műszempillák. Ezzel olyan természetes "csillag szemű juhász" kinézetet lehet elérni, amin látszik, hogy természetes és nagyon szép. Nekem konkrétan abba kellett hagynom a használatát egy időre, mert hozzáért a szempillám a szemhélyamhoz és zavart. Nagyon jó kis termék. Egyetlen negatívum, hogy nekem is "eres" lett a kenés helyén, viszont énrajtam úgy nézett ki mintha színes tussal ki lenne húzva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.