Long 4 Lashes

Ár:   9250 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2019. január 8.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az esztétikai orvoslásban végzett legújabb fejlesztések által kifejlesztett Long Lashes Forever szérum az otthon használható szempilla-növekedést serkentő termékek leghatékonyabb formája. Bimatoprostot tartalmaz, amely látványosan növeli a szempillák számát és hosszúságát. Hialuronsavval hidratálja, bársonyossá teszi a szempilla felületét, B-vitaminnal javítja a szerkezetüket, erősebbé, rugalmasabbá és ragyogóbbá téve őket. Allantoin tartalma pedig megelőzi a kipirosodást és az irritációt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

deanwinchestergirl

2021. július 25.

Most használom kb 1.5 hónapja, de már megkérdezték tőlem, hogy ezek a saját pilláim-e. :) Néhány itthon töltött napon kezdtem el először használni, így 3 teljes nap után sminkeltem csak először, a változás pedig már akkor is nagyon szembetűnő volt. Lash liftinggel együtt tényleg olyan, mintha műszempillái lennének az embernek. Első pillantásra drága, de ha a minőséget, és azt nézzük, milyen sokáig elég egy ilyen kis tubus, akkor nagyon is megéri az árát. Én szívből ajánlom mindenkinek, akinek a ricinusolajjal elakad a (várt) pillanövesztés!

update (07.25.): még mindig mindennapos a használat; nekem azt tanácsolták, hogy akkor álljak át a kétnaponta történő ecsetelésre, ha már csak szinten szeretnék tartani. Olyan büszke vagyok a pilláimra, hogy ha lehetne, legszívesebben ide is töltenék fel előtte-utána képet! Liftingre járok a szérum használata mellett, ami kb kétszerez a hatáson. (Itt jegyzem meg azt is, hogy a kedves kozmetikusom szeretetteljesen elküldött melegebb éghajlatra, amiért néhány pillám már hosszabb, mint a szilikon. :D) A lényeg tényleg a mindennapos használat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

timimimi

2021. június 29.

Már 1 hónapja használom ezt a terméket és úgy vettem észre hogy már így is látható eredményeket produkál. Ezt főleg akkor látom ha kispirálozom a szempillámat, akkor konkrétan műszempillás a hatás. A cél az lenne hogy spirált se kelljen használni, szerintem ha így haladok akkor pár hét múlva már elhagyhatom a szempillaspirált is.(Majd a szempillaliftinget is ki szeretném próbálni és remélhetőleg a kettő együtt azt a hatást adja ki amit szeretnék magamon látni.)

Szeretnék update-elni (2021.06.29.): Még mindig használom, bár hagyok ki szüneteket néha, és akkor meg is látszik, hogy nem használom. Mindenesetre azt szeretném mondani hogy agyon dícséri mindenki a pilláimat, ha rendszeresen használjátok, nem marad el a hatás. Komolyan mondom ahol csak megfordulok azt hiszik hogy műszempillám van, pedig csak kozmetikussal festetem, már nem is szoktam kispirálozni. Szóval én léptem nyomon ajánlom ezt a terméket, Nektek akik olvassátok is, próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 29.

FDA

2021. február 8.

Egy gyenge pillanatomban egy barátnőm ajánlására megvettem. (Ha kicsit is átgondoltan volna, hogy közel 10 ezer forintot adok egy pilla ápolóért, valószínűleg nem veszem meg. Másrészt utóbb azzal nyugtattam magam, hogy évekig volt műszempillám és az havonta is többe került, mint ez a termék...) De milyen jól tettem! Nagyon jó termék, pár hét használat után már látszott, hogy szebb, dúsabb, hosszabb pilláim voltak. Nagyon elégedett vagyok vele. Hónapok óta használom és még mindig van benne, szóval egész kiadós ez a 4 ml. Abszolút jár az 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 8.

j.petra

2020. október 21.

Egyik barátnőm ajánlására vettem meg, biztam benne, hogy hatásos lesz mivel az ő szempillái nagyon szépek. Kb.5 év folyamatos műszempilla viselés után vettem meg és használom már 4 hete minden este. Szembetűnő a változás, hosszabitja, megemeli az amúgy nagyon rövid és egyenes pilláimat. Mára már a saját szempilláimat szépen rendbe tette, szempillaspirállal gyönyörű a végeredmény. Nem olcsó de megéri az árát. Mindenképpen újra vásárolom ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

mentaviola

2020. augusztus 7.

Kicsit drágának találtam, azonban látva az eredményt én is beruháztam rá. A 4 ml viszonylag sokáig elég. Nálam a várt eredmény 2 hónapos napi 1x használat után következett be. Szembetűnő változás! A termék tudja azt amit ígér! Hosszú és dús pillák! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

wd1102

2020. május 17.

Frissítés 2: a bimatoprost nálam is enyhe viszketést és piros szemhéjat okozott a pillák tövénél, úgyhogy váltottam az alverdés növesztőre. Csillagot nem vonok le, mert tényleg használ, azt pedig mindenki döntse el, akar-e ilyen összetevőjű terméket használni.

Frissítés: Igaz, már csak hetente 1-szer 2-szer használom, mert úgy érzem, a fenntartáshoz ennyi is elég, így viszont még mindig az első tubust nyúzom. Ennek tekintetében egyáltalán nem sok a 10 ezer forint. Amikor megvettem, azt hittem, 1-2 hónapig lesz csak elég, de lassan 10 hónapja kitart.

2019. februárban műszempillát tetettem fel, leginkább a festék elhagyása érdekében. Eleve dús, viszont nem túl hosszú pilláim vannak. Sajnos a műszempillától (vagyis a ragasztótól) begyulladt mindkét szemem. A szemészeten elláttak gyógyszerrel, de az erős irritáció miatt nem javasolták, hogy vegyszerrel leszedessem a műpillákat. Emiatt én estem neki otthon, próbáltam olajjal leoldani, nem sok sikerrel. Ennek eredményeképpen a pilláim 3/4-ét elvesztettem, mert kitépődtek. Persze inkább ez, mint a tovább tartó irritáció, de azért eléggé elkeseredtem. Akkor olvasgattam, milyen növesztők vannak. Erre esett a választásom. Lassan 2 hónapja használom, és nagyon látványos a hatása. Hihetetlenül megnőttek, valamelyest dúsultak is a szempilláim. Elég drága, de nekem még mindig kitart az első, ami azért elég jó. Abszolút újravevős. Kár, hogy képet nem lehet csatolni, mert szívesen megmutatnám az eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

doris92

2020. március 3.

Egy elrontott lash lifting után nyúltam ehhez a termékhez, szépen rendbe tette a szmpilláimat, nem csalódok sosem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

pongijuca

Korcsoport: >54
2020. február 25.

A LONG LASHES FOREVER SZEMPILLA NÖVESZTŐ SZÉRUMról egy barátnőmtől hallottam, jobban mondva észrevettem, hogy a szempillái feltűnően szépek és nagyok. Amikor elmondta, hogy mitől ilyen gyönyörű a szempillája, kedvet kaptam én is, hogy elkezdjem én is használni a szérumot. Sajnos nálam komoly allergiás reakciókat okozott, orvosnál kötöttem ki... Gondoltam, közzé teszem, hogy csak olyasvalaki kezdje el használni, aki vállalja a kockázatot. A szérum hatóanyaga egy bimatoprost nevű anyag. Ezt az anyagot a gyógyászatban is használják, és tízből több mint egy alkalommal allergiát okoz.
Itt olvashattok erről:
A bimatoprost egy szemcsepp hatóanyaga is, at allergiára vonatkozóan itt is találtok információkat:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 25.

Itt olvashattok erről:

cicukacukika

2019. június 20.

Vékony, selymes, világos barna, szőke végű, gyér, rövid szempillám van.Kozmetikusom ajánlására rendeltem a neten, a pilláimat hosszabbá tette, de nem egységesen (gondolom, ez adottság függő is), viszont dúsabb nem lett tőle, így csak 4 pontot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

RBoroka96

2019. április 15.

Imádooom! Egy lehetőségnek köszönhetően ingyen kipróbálhattam a terméket, most már fél éve használom és nagyon szép, egészséges pilláim lettek. Nagyon gondolkodom megveszem is majd a terméket ha elfogyna a mostani. Hosszú és dús pilláim lettek. Vigyázni kell szembe ne menjen, mert akkor viszont csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.