Lora

Ár:   199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2011. október 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

mdalma46

2017. október 30.

Szerintem sokkal jobb, mint amit az ára alapján gondolnék, jól pigmentált és viszonylag tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

vikt0ria

2017. június 28.

Pár éve vettem meg belőlük kettő darab árnyalatot, sose hordtam őket max egyszer-kétszer, de nem is fogok már hozzájuk nyúlni. Nem akarom lehúzni úgyhogy adok rá 3 csillagot, bár fogalmam sincs mire, max a színekre és a kezdeményezésre (?).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

Poptie

2017. május 7.

A kivülről látszó szín köszönő viszonyban nem volt a felkenés után látható színnel. Az illata hamar elmúlt, bár ez inkább pozitívum. Olcsó húsnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

laura07

2016. december 30.

Szoktam kísérletezni olcsóbb sminktermékekkel, de ez valahogy nem nyerte el a tetszésemet... kenődik jobbra-balra... áááh.... nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Kingus23

2016. december 6.

Szép színek de lepereg nem épp tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Szép színek de lepereg nem épp tartós

Zsokaa

2016. július 19.

Egy rózsaszínt vettem. Felkenve nem szép, nem egyenletes és nagyon Barbie babás. Pedig nagyon sok olcsó rúzs jó, de ez nem igazán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

fannivea

2016. július 17.

Hat az arhoz kepest igazabol rosszabbat vartam. Ajandekba kaptam, de tudtam mi ez mennyibe kerul stb. A minosegevel nem voltam tisztaban.
Nos egyszer hasznalatos kategoria. Ha felkened tart kb 10percig aztan kenodik ossze vissza. Probalod javitani de csak a melegben mar "megolvadt" ruzst talalod felbetorve.
A szine elfogadhato. Szoval abban a 10-20percben elfogadhato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

A szine elfogadhato. Szoval abban a 10-20percben elfogadhato.

Csengeva

2016. július 14.

Nagyon kellemes, rózsaszín árnyalatú van nekem, olyan tipikus nyári szín.
A pigmentáltsága jó, viszont a keménysége miatt erősebben kell "rányomni" a számra és csak akkor jön elő a színe.
Az illata kellemes, árérték arányában szerintem teljesen korrekt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Nagyon kellemes, rózsaszín árnyalatú van nekem, olyan tipikus nyári szín.
Az illata kellemes, árérték arányában szerintem teljesen korrekt.

hiphoppergirl93

2016. július 7.

Egészen jó az árhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Egészen jó az árhoz képest.

szabopetra

2016. május 8.

Nagyon szárította a számat viszont ennyi pénzért nem olyan rossz termék jó a pigmentáltsága szerintem mindenkinek megér egy próbát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.