Best of Beauty 2019

Lora

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: Saffy15, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes

E-vitaminnal

pattelin

2018. április 19.

Abszolut kedvenc ezért az árért! Nekem nagyon bevált, mert elég egy rétegben felvinni, szépen fed és mattít! Kicsit porol, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Poptie

2018. április 13.

Annyira természetellenesen narancssárga színe van, hogy számomra abszolút használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Bettina13

2017. április 13.

Próba szerencse alapon beszereztem egyet. A tartóssága meglepően jó, színe, fedése is megfelelő, nem porol túlzottan, egyedül az illatával nem tudok kibékülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

punkpenge

2017. január 29.

Én 400 forintért jutottam hozzá, és szerintem ennyiért is lehet kapni 100 forintos boltokban stb.
Sötétebb árnyalatot választottam, hogy bronzosítani tudjak vele, és tökéletesen be is vált. Tartós,és mintha a börömön sem lenne :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

agi2005

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 16.

Én sötétet választottam , de ezért nem pontozom le de amugy nagyon jó fedése van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

carolinett33

2016. május 25.

szerintem rettenetesen poros, vállalhatatlan minőség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

szerintem rettenetesen poros, vállalhatatlan minőség...

rosa.love

2016. március 11.

Remélem nem fog pattanást okozni. Azért ezt vettem,mert a pirosítójából nem volt a kedvenc halvány rózsaszín árnyalatom,de ebből volt hasonló. Az összetevői rondák ( a pirosító egész más,olaj és parfüm mentes),de a szín annyira szép h muszáj volt megvennem .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 11.

Zafado

2016. január 31.

Az árához képest tökéletes, nem egy csúcskategóriás púder, de amire kell, arra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Az árához képest elég jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Az árához képest elég jó.

tami99

2015. július 29.

Ennyi pénzért nagyon jó. Én sötét árnyalatot szoktam venni, hogy bronzosítsak vele. Használok mellette más fajtát is, de ennyi pénzért nagyon jó kis termék :) Már sokadszorra veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Valószínűleg a névben szereplő három vitamin valamilyen formájának a valamilyen keveréke.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.