Lora

Ár:   100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: frozi, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. március 23.

(Az a pillanat amikor valaki kidobott egy olcsó viszont fantasztikus rúzst azért mert tartós volt. És én megkérdeztem magamtól hogy végül is miért?????????) El kell mondanom nektek hogy én imádom ha bármi is van a számon. Nekem a 005 ös árnyalat van meg ami a tipikus 'my lip color but better' rúzs egy kis fénnyel feldobva. 145 forint volt. A négyszeresért megérné. Tartós viszont a kókuszos íze/illata annyira nem jön be. De ez hamar elillan szóval nem kell aggódni miatta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 23.

cinti666

2015. december 11.

Nekem a 964 van meg belőle,ami bordó színű.Nagyon szeretem! Olcsó, szép színe van, tartóssága elég jó,de ennyi pénzért ne várjunk csodát, talán a nap közepén megkell igazítani egy picit,de akkor is még halványan látszódik a számon. Állagával nekem nincs semmi gondom,úgyan olyan, mint a többi rúzs. Nekem az illatával sincs semmi bajom.
Szerintem beszerzek többet is belőle,mert elég jó kis rúzsm,ennyi pénzért meg főleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 11.

Lilu

2015. július 24.

Jó színek, tartós, finom illata van, olcsó. Nekem nagyon bejött, hogy a tetején a színes kupak leszedhető, és abban is rúzs van xD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

PiciBrigii

2015. június 15.

Annyira nem jött be az illata, de isteni jó színek vannak!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.

Annyira nem jött be az illata, de isteni jó színek vannak!! :)

narancsdzsem

2015. május 16.

Meglepően szép színű, kókuszos illatú, krémes- de sajnos csillogó rúzs. Kinek mi kell persze.
Amiket ma vettem be voltak fóliázva mind.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Amiket ma vettem be voltak fóliázva mind.

Kiara

2015. január 17.

Borzasztó a szín felkenve. Tartós, lemoshatatlan, nem szárít, de ezzel együtt kukaba került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

MikesneBetti

2014. október 13.

Az illata katasztrófa, de szép a színe és tartós. Ha az evést nem is, de az ivást lazán kibírja. Ennyi pénzért bőven megéri, sokkal drágább és rosszabb termékek vannak nála. Arra viszont vigyázni kell, hogy ki kell tekerni a boltban a rúzst, mert nem ugyanaz a szín van a kupakjában, mint amilyen a termék. Én pl. rózsaszín, gyöngyházas-csillámost vettem, direkt hétköznapra, munkába. Na ehhez képest lett egy sötétpiros-aranyos fényű rúzsom. Csodaszép egyébként, csak nem erre számítottam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

kalmaniki

2014. május 2.

A 020-as árnyalatot vettem meg belőle 230 Ft-ért, ez egy nagyon szép csillámokkal teli, fényes málna szín. Erősen pigmentált, jó a fedése, igényes a csomagolása, erőteljes az illata, viszonylag tartós is az én ajkaimon, úgy 2-3 órát kibírt, viszont elég csúnyán kopik és nagyon szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

vargakrisztina1225

2014. április 16.

nagyon tetszik az illata, bár elég erős árnyalatai vannak, nekem a 971es van meg
ritkán használom ezért a tartósságáról nem sokat tudok mondani , de olcsó volt, úgyhogy szerintem megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

dorcsiga

2014. január 17.

Szeretem, három árnyalat van belőle, az egyiknek meglepő kókuszos illata-íze van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 17.

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.