Best of Beauty 2019

Lora

Ár:   200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2011. november 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Katakonya

2018. március 24.

Könnyű vele dolgozni, de nem tartós egyáltalán és a színe sem fekete. Nekem nem vált be

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

thrienn

2016. október 5.

Szemöldökceruzaként használtam a barna színűt. Jól használható, viszont kicsit koptatta a szemöldököm.
Ezektől eltekintve, púderrel lemattítva tartós, természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 5.

Ezektől eltekintve, púderrel lemattítva tartós, természetes hatást kelt.

cintiakiss

2015. november 21.

A feketét próbáltam: állagával semmi gond, könnyű vele dolgozni, viszont a fekete is inkább halvány szürke :/ A színét eltekintve jó, de emiatt max egy 3-as.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 21.

PiciBrigii

2015. június 15.

Szememre nem vált be, ezért a szemöldökömre használtam..arra jó volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.

Szememre nem vált be, ezért a szemöldökömre használtam..arra jó volt!

Vivien1998

2014. december 10.

Nekem be vált,a barna árnyalat. Bár használtam már sokkal jobb szemöldök ceruzát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 10.

Black Fairy

2014. július 19.

Ez valami borzasztó...olyan, mint a zsírkréta, a fekete inkább sötét szürke színű, borzasztóan nehéz pontos vonalat húzni vele...Sajnos az olcsósága ellenére is teljes pénz kidobásnak tartom, ugyanis még 100 forintot se adnék egy ilyen használhatatlan termékért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

Lory

2014. július 15.

Újra is vettem már,nekem bevált.Vízvonalra mindig ezt használom,szemhéjra vagy ezt vagy tust.Puhább állagú ceruza,a célnak megfelel,az ára kifejezetten olcsó,4 csillagot így megérdemel nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Bolvarin

2014. április 30.

Nem sokszor használtam, mert nem valami jól pigmentált. Nekem a fekete van meg, vízvonalra egyáltalán nem fog, szemhéjra valamennyire, de egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

fayless

2014. március 10.

Régen vettem ilyet, amikor még a pénztárca vastagságát fontosabbnak tartottam, mint a szemem egészségét. Már az első használat után gyönyörű "betépett" szemeket csinált folyamatos könnyezéssel és pislogással kísérve.
Érzékeny szeműeknek felejtős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Érzékeny szeműeknek felejtős.

henicore

2013. november 4.

Az ára miatt megadom neki a 4-est, de nem valami tartós. Könnyen kezelhető, de nekem is elmosódott amíg kenegettem magam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetyl Palmitate, Caprylic / Capric Triglyceride, Tristearin, Stearyl Heptanoate, Butyl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben