Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: kigyogirl, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes

L'oréal Extra-Volume Collagene szempillaspirál másolata.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

Valószínűleg a L'Oreal Collagen Volume spiráljának a mostohakistestvére akart lenni, és ár-érték arányban egy egész jó kis spirál volt, de a kezdeti bizalomgerjesztő jeleket követően jöttek a büdös, csomósodó, széttörő keféjű minősíthetetlen változatok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

reggae

2015. május 1.

összecsomósítja a pillákat és kb ennyit tud...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

összecsomósítja a pillákat és kb ennyit tud...

Choc ice

2014. október 28.

Nagyon meglepődtem, hogy egy ilyen árkategóriás szempillaspirál ilyen jól szuperál. Egyedüli problémája, hogy hamar beszárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

bogcsilike

2013. december 30.

Nagyon rossz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Nagyon rossz!

Andi0820

2013. szeptember 1.

nekem nem vált be ajándékba kaptam és csak összeálltak tőle a szempilláim :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

nekem nem vált be ajándékba kaptam és csak összeálltak tőle a szempilláim :/

Krisztikee

2013. április 10.

Megvettem, olcsó volt, használtam, elfogyott, nem veszek...:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Megvettem, olcsó volt, használtam, elfogyott, nem veszek...:D

szilvy24@

2013. április 10.

én is mikor megláttam előszór a L'oréal vc jutott eszembe. húgom vette meg magának és kipróbáltam az övét! olyan csomósak lettek a pilláim -_- !! undorító!! pont annyit ér amennyibe kerül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

annamarialado

2013. január 19.

Itteni vélemények alapján vettem meg sose gondoltam hogy ilyenek adom a fejem erre mondják soha ne mond hogy soha,,illata ha megszagolom nem kellemes,,de hát nem szagolva használják,,de gyönyörű intenziv fekete pillákat csinált két rétegben,,nem kenődöt,,nem is pergett ugyhogy nem rossz,,van márkás spirál ami ezt tudja se többet se kevesebbet,és jóval drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 19.

kriszti.07

2012. december 25.

Szánalom ez a koppintás, és nagyon szarnak kell lennie ha egy az 1:1 arányban le kellett másolni a L'oreal szempillaspirálját, hogy v.ki megvegye, soha nem kerülne a kosaramba már most megmondom, hogy nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

jakusjuccsi

2012. június 25.

A keféje nem lenne rossz..de ami benne van... Nálam allergiás reakciót váltott ki,akinek érzékeny a szeme,annak én semmiképpen nem ajánlanám!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.