Louis Vuitton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   LV márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   LV márkabolt

Illatjegyek: agarfa, geranium, málna, rózsa, benzoin, nyír, tömjén, sáfrány

Cseniko

2019. május 13.

Vásárlás mellé kaptunk ajándékba egy 8db-os -női és férfi illatmintákat tartalmazó - csodálatos kis dobozt.
Férjem az Au Hasard illatot használja a márkától amit szívből ajánlok. Azonban.....

Kifújás után 10 perccel már autóban ültünk aminek nagyon gyorsan le is engedtük az ablakait, ugyanis rendkívül erős, elképeztően intenzív - férjem szerint gázolaj illata van! 😅 Ezzel a véleménnyel nem is tudok vitatkozni! 😅
Elképesztően tartós, 4 órával később babatörlővel sikálta át magát és lerobbanthatatlanul maradt az illat. Addigra már kétségtelenül szelídült, de már nem tudtunk elvonatkoztatni a kezdeti élménytől!
Tartósság, intenzitas, egyediség max pont, de ízlésünk tekintetében a nem nyert kategória. 😅

Up.: az eset utáni másnap délután megkérdeztem milyen parfümöt visel, mivel igen különleges és kellemes illatot éreztem rajta. A válasz: ez még mindíg a tegnapi! 😲 wow! Én ilyen tartós illattal még nem találkoztam! Úgy tűnik a kevésnél is kevesebb kell belőle, mert túladagolása az említett kockázatokat és mellékhatásokat váltja ki!
Megérdemel még egy próbát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Megérdemel még egy próbát!