Love Beauty and Planet

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: valeriaborka, Módosítva: 2021. február 12.

Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult összetétel!

"A lágyan hidratáló Love Beauty and Planet blooming colour hajbalzsam kifejezetten festett hajra való. Hajadat pont olyan puhává és ragyogóan szép fényűvé teszi, amilyenre vágytál, a finom rózsaillatot pedig hosszú ideig élvezheted."

Zindi

2021. május 29.

Igazából egy balzsamot kerestem amivel hígíthatom a hajszínezőmet, ez meg akciós volt szóval gondoltam sok van benne, olcsó, jó lesz. Otthon vettem észre hogy festett hajra van, szóval gondoltam kipróbálom akkor rendesen is, és nekem nagyon bevált. Az illata nem nagyon marad meg de nagyon szép puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

nikolett93

2021. március 15.

Amennyiben valaki a hajvégápoló, puhító, selymesítő, könnyebben kezelhető stb. dolgokat várja egy balzsamtól, az ne ezt válassza. Azon túl, hogy sokáig jó illatú marad a hajam, egyáltalán nem csinál semmit. Viszont én az illata miatt vettem meg, szóval ha nem találok jobb haj illatosító terméket, lehet újra veszem. Én egyébként sem szoktam balzsamot használni. Bár egy pár száz foristos balzsam is tudja a dolgát, valamit ez is produkálhatna ennyi pénzért.

Update:
Utólag mégsem vettem újra, szerintem többet árt, mint használ. Az illat miatt inkább beszerzek egy hajpermetet. Fodrásznál jártam és néhány szóváltás után kiderült, hogy a rossz minőségű balzsamtól nehezen kifésülhető a hajam. Levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Update:

Puffancs007

2021. január 27.

Barátomtól kaptam ajándékba, magamtól nem nagyon vettem volna meg (az ilyen vegán cuccok sosem jöttek be nekem), de ebben kellemeset csalódtam; az egyik kedvenc hajbalzsamom lett! Puha és fényes tőle a hajam, és az illata! Csodálatos, akár napokig is kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

NeliaA

2020. november 4.

Nagyon szeretem az illatát, ugyanennek a márkának a samponjával használva fényes és szép esésű lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Agnes91P

2020. szeptember 9.

Ezt a balzsamot kétszer újra vettem....kizárólag az illata miatt, ami valami mesés, finom, nőies rózsaillat, még a harmadik napon is éreztem. Imádtam, ahogy megmozdítottam a fejem, vagy úgy fújt a szél, és megéreztem az illatát. A lelkemnek jólesett, a hajamnak be kell vallanom, annyira nem. Sokkal kevésbé jöttek szét hajmosás közben a gubancok, sokat kellett rátennem, hogy egyáltalán valamit hasson, a flakon vége felé pedig kész tortúra lett a termék kinyerése, olyan nehezen tudtam kinyomkodni a maradékot. Ha már ilyen sűrű, azt hinné az ember, hogy jobban ápol. Azért a samponjánál jobb, az egyszerűen egy katasztrófa. Szóval a világ legfinomabb illata ide vagy oda, nem hiszem, hogy még egyszer venni fogok :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

szilinora

2020. július 17.

Már vagy 8 alkalommal újra vettem, nagyon szeretem. A testvajat is használom, így összhangban van az illat. Nem festem a hajam, de ezt használom, mert jót tesz neki, nagyon fényes és egészséges kinézetű tőle a hajam, ritkábban kell vágatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

vrgdo1991

2020. február 2.

Imádtam, viszont elértem arra a szintre hogy le kell pontozzam. Hozzá való samponnal maga a katasztrófa lett a hajam,más samponnal használva pedig kezelhetetlenül szállt a hajam tőle. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

SzofiB90

2019. szeptember 15.

Tetszik! Nem kell belőle sok, valószínű a hosszú hajamra elég lesz fél évig is. Az illatát néha napok után is érzem a hajamon, aminek nagyon örülök. Selymes és puha lesz tőle a hajam. Az ára húzós, viszont ha úgy nézzük mekkora kiszerelés egy jó darabig nem kell költeni balzsamra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

wildrose

2019. június 1.

Csodás illatú, sűrűbb állagú hajbalzsam, könnyen eloszlatható, nagyon jól beszívódik, szépen táplál és nem nehezít el a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

Dianaponi

2019. február 8.

Ez volt az elso alkalmam hasznalni. Sok ev elteltevel az ombre es balayage utan ugy dontottem a hajam vegenek pihenesre van szukseg es feltoltodesre.. Legyen barna az egesz! Sosem volt meg szokerol barnara festve a hajam de tudom mennyire ki tudja dobni a szinet.. igy le kellett cserelnem a samponom es a balzsamom is sokaig gondolkoztam es nezegettem itt a szivedoket az elseve es a loreal kozott vacilaltam es meg a fodraszom is az elsevet ajanlotta. De mivel eleg toredezett es gyenge a hajam probalok figyelni hogy felesleges karokat ne okozzak benne tovabbra is igy elkezdtem felfigyelni a vegan hajapolokra (elotte csak vegan illetve termeszetes eredetu arcapolokat hasznaltam) igy bukkantam a dmben erre a gyongyszemre. Megmondom oszinten imadom a csomagolast is. Elotte pantene maniaban szenvedtem es utoljara kiprobaltam a nature boxot is. De ez valami eszmeletlen :D igy elso hasznalatra a szinvedo funkciorol annyit tudok elmondani hogy meg azert szinezte kicsit a vizet, de ez volt a fodrasz ota az elso hajmosasom igy erre szamitottam. A fenye es a puhasaga elkepeszto!!! A samponjaval hasznalom es kicsit tartottam tole hogy oke hogy ezt irjak de mivan ha csak a szint tartja es sepru lesz a hajam. Ehhez kepest ha nem lenne festve a hajam akkor is siman lecserelnem a pantene repair therapyt erre. Imadom az illatat es azt is hogy kornyezetbarat. A hajam pedig fenyes, puha es hidratalt. Szerintem megeri az arat. Bar balzsamhoz kepest kicsit fura allaga van a hajamon, mintha csak extra vizes lenne. Pedig szeretem ha latom es erzem hogy mennyi van rajta es hogy mindenhova kerult ahova kell. Ennek ellenere sem tudok levonni 1 pontot sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid