Love Beauty and Planet

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: valeriaborka, Módosítva: 2021. február 12.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult összetétel!

"A lágyan hidratáló Love Beauty and Planet blooming colour hajbalzsam kifejezetten festett hajra való. Hajadat pont olyan puhává és ragyogóan szép fényűvé teszi, amilyenre vágytál, a finom rózsaillatot pedig hosszú ideig élvezheted."

Lilium

2019. január 25.

Már csak otthon tűnt fel, hogy festett hajra van.. de attól még ugyan olyan jól működik természetes hajon is. Az ár/érték arány teljesen korrekt, 400 ml óriási kiszerelés, az én hosszú hajamra is hónapokig elég. Az illata nekem tetszik, ráadásul hajmosás után közel sem olyan intenzív, nem hiszem hogy túl zavaró lenne. Ritkán lehet drogériában ezen az áron (és ekkora mennyiségben!) szilikonmentes balzsamot találni, bár a csomagolás hagy némi kivetnivalót maga után.. persze, gyönyörű, viszont alig lehet kiimádkozni belőle a balzsamot. Összességében tetszik, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

kisizé

2018. december 23.

Számomra nagyon fojtogatósan tömény illata van, pedig én egyébként imádom a rózsa illatot. Az üvegből is pokolian nehéz kinyerni mint már ezt korábban is írták, egyáltalán nem praktikus!
A hidratálása közepes, viszont az összetevőitől sem vagyok elájulva... ehhez képest viszont egyáltalán nem olcsó, szóval összességében én nem vagyok megelégedve vele, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

JoyTurner

2018. november 7.

Nagyon tetszik! Nem kell belőle sok, könnyű eloszlatni, valóban puha lesz tőle a haj. Az illata mennyei, két nap után is éreztem. A csomagolás gyönyörű, ezen kívül tragikus. Túl sűrű a cucc, hiába fordítom fejre, meg se moccan, nem hat rá a gravitáció. Úgy kell kiimádkozni, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

HontiAgi

2018. november 5.

Bemutatóeseményes szerzemény ő is, és nagyon bevált. Hasonlóan jó illata van mint a tusfürdőnek, bár a hajban mosás után maximum egy napig marad meg. Viszont korábban a Dove balzsamjai voltak a kedvenceim, és mivel ez a márka is ugyanattól az anyacégtől jön, reméltem, hogy hasonló lesz a minőség. Úgy is lett, pihepuha tőle a hajam. Sajnos pont mielőtt megkaptam volna, táraztam be magamnak hajápolókból, így továbbadtam édesanyámnak, kipróbáltuk mind a ketten és neki is hasonlóan jól működött.
Egyetlen problémám, hogy hamár ilyen jó sűrűre csinálták a cuccot, mégis mi a francért ragaszkodtak a tubusos csomagoláshoz, amiből lehetetlenség kiimádkozni? Térjünk már át tégelyre légysziiiiii, akkor még tán magamnak is megvenném újra, ha elfogy a mostani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid