Love Beauty and Planet

Ár:   €8.49   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tekka, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Ár:   €8.49
Kategória:   Hajápolók

A kókuszdióolaj és az ylang ylang virág-os hajmaszk kifejezetten a sérült és száraz haj intenzív kezelésére készült. A formula dúsított értékes kókuszdióolajjal, amely mélyen behatol minden egyes hajszálba, és megerősíti azt belülről. Az illatos ylang ylang virág hihetetlenül friss érzést ad a haja számára. A különleges összetétel erősíti a hajat a kezdetektől a hegyekig és álomszerű ragyogást ad. Az eredmény tökéletesen ápolt haj, rugalmasság és extra adag lendület.

Vegán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tekka

2019. szeptember 19.

Általában hajmosáskor csak sampont szoktam használni, ritkábban balzsamot is, mindenestre arra jutottam hogy elég száraz a hajam és kéne valami extra hidratálás. Ez a maszk kifejezetten száraz hajra való, ez a második próbálkozásom (az első nagy csalódás volt), de ezzel szinte teljesen elégedett vagyok. Hatalmas adag és többnyire természetes anyag, ami fontos szempont volt. Az illata mesés, sőt tartós is, még a hajmosás utáni második napon is érezni. A csomagolása szerint '2 perces csoda maszk', vagyis nem kell sokat szobrozni, hogy hasson, ennek nagyon örülök mert ahogy láttam sok maszknak ennél jóval hosszabb a hatóideje. És tényleg, rövid időn belül is tényleg szuper, nagyon szép puha és csillogó lesz tőle a hajam, most már lassan két hónapja használom, szinte minden hajmosáskor, balzsam helyett. Lehet még jobb lenne ha külön balzsamot is használnék és ezt utána 3.nak? Az már kicsit macerásnak és időigényesnek tűnik, így is bevált eddig,
a hajat könnyebben fésülhetővé is teszi. Annyit vettem még észre, hogy kicsit zsírosítja a hajam, ez az egyetlen amiért nem tudom azt mondani hogy tökéletes. Nem vészesen amúgy, de nekem feltűnik mert alapból egyáltalán nem zsírosodik a hajam. Összeségében pozitív a benyomás, lehet majd a hozzá tartozó sampont is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.