Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Samponok

"A kókuszolajat tartalmazó ilang-ilang illatú hope and repair samponunk gyengéden eltávolítja hajadról a szennyeződéseket, táplálja és segít puhává varázsolni a töredezett, sérült hajat."

TheNancy07

2020. május 24.

Ezzel a termékkel elég sokat szemeztem már, de az ára miatt nem nagyon akartam haza vinni. Most valahogy mégis. Megvettem ezt a sampont és a hozzá tartozó balzsamot is. Bár még csak egyszer mostam meg vele a hajam, hosszú távú véleményt nem tudok írni. De... Tényleg kellemes illata van, fényes és puha lett tőle a hajam :) Ebből tényleg kevesebb is elég, nagyon jól habzik, és tisztít olyan nyikorgósra. Nem bántam meg, hogy megvettem, talán még egy jó darabig ez lesz a kád szélén :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Fiszuli

2020. május 12.

Két flakonnal használtam el belőle. A bio jegyében vettem meg. Összességében elégedett voltam vele, ártani nem ártott, szép és puha volt tőle a hajam, jól ki lehetett vele tolni a hajmosást, nem zsírosította a hajtöveket és nem is viszketett tőle a fejbőröm. Az illatát imádtam, extra tartós, a párnában is érezni, ha napokkal a hajmosás után szimatolgattam a hajam, még akkor is felfedeztem benne az illatot. Fenék alá érő hajam van, sűrűn van vágva az utolsó pár centi belőle, viszont ez a sampon sem tudta meggátolni a töredezést. Ahogy "öregszem", kezdtek beletörődni, hogy a töredezésen tényleg csak az olló segít... Szerettem a terméket, a jövőben biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

mercivagyok

2020. május 4.

2. flakonnal használom, most kezdett el tényleg puhulni a hajam. Idő kell neki úgy tűnik, de ez a jobb, mert általában ami azonnal használ azaz első flakon végére már nem, itt pedig ahogy érzem folyamatosan javítja a hajamat. Sokáig illatos marad a hajam. is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

hrcpc

2019. szeptember 24.

Az illata jó, viszont semmit nem tapasztaltam az ígért táplált haj érzetéből. Nekem nem nyerte el a tetszésem, a balzsamnál egy fokkal jobban teljesít, de nagy csalódás volt. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Pixi boxban volt a balzsamjával együtt. Nyaralásra vittem magammal . Pozitívum , hogy jól habzik, jó az illat, ami meg is maradt a hajamban. Negatívum rohadtul szárít, pedig állítólag száraz hajra van. Csikorgosra szorította hajam , a balzsamja se puhított eléggé. Nekem nem jött be,a gyerekekre használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Alizka

2019. július 9.

Az utóbbi hetekben valamiért nagyon kiszáradt a hajam, pedig mellőztem a hajszárítást és vasalást. A márkával már volt jó tapasztalatom, így bizalommal választottam ezt a sampont a problémámra. Egy hajmosás után, balzsam, pakolás nélkül is puha és fényes lett a hajam tőle. Attól én is tartok, hogy hosszú távon túl sok lesz, mert alapvetően inkább zsíros a hajam. Talán majd más samponnal felváltva elhasználom. Viszont most teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 9.

Zsuzsi216

2019. július 4.

Pixiboxban volt egy utazó kiszerelés.
Az illata nagyon finom. Hatását tekintve nekem megfelelő a száraz és göndör/hullámos hajamra. Puha és selymes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Pixiboxban volt egy utazó kiszerelés.

mmermaid

2019. július 1.

Az elején még szerettem, de aztán hamar elkezdte zsírosítani a fejbőröm és a hajvégeim is elkezdtek egyre inkább gubancolódni. Nagyon szárít, pakolással együtt is. Az illata számomra nem túl kellenes, szúrós, a kiszerelés sem túl felhasználóbarát. Nagyon hamar fogy, el sem használtam az egészet, de már áttértem egy másik samponra. Az ára a teljesítményéhez mérten nem reális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

kdorci

2019. június 11.

UPDATE:
Le kell, hogy pontozzam, mert a felénél...sőőt a negyedénél már elkezdte nagyon zsírosítani a fejemet/hajamat. Nem olyan jó érzés már vele hajat mosni :(

Nagyon jó választás volt részemről. :) A téli hónapok egy kicsit megviselik a hajamat, száraz a vége, zsíros a töve :D Borzalom. Gondoltam teszek egy próbát ezzel az új márkával és nem csalódtam. :) Nagyon szép, puha, selymes és fényes lesz tőle a hajam. :) Nekem pont elég a hatása. Az illata is finom. Nem túl erős, de kellemesen érződik. :) Biztos, hogy még ki fogok próbálni mást is tőlük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

UPDATE:

Sophia00

2019. június 2.

Jól ápolja a roncsolt hajat is. Kellemes trópusi illata van. Puha, selymes és könnyen kifesülhető utána a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.