Love Beauty and Planet

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Testápolók

"Vegán testápoló a ragyogó és puha bőrért. Keltsd életre bőröd a murumuru vajat tartalmazó testápolónkkal. Fedezd fel a kényeztető rózsaolaj illatát és tapasztald meg a hidratált bőr csodás érzését."

mafalda

2022. március 14.

Jó kis testápoló, finom illat kellemes állag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

Jó kis testápoló, finom illat kellemes állag.

lollinymph

2022. március 13.

A kedvenc testápolóm a világon! Nagyon krémes, sűrű és kevés is elég belőle, pedig nekem száraz bőröm van és ezért szuper sokáig elég. És a legcsodásabb illata van, szinte olyan tartós, mint egy parfüm, ha este használom, még másnap reggel is érezni a bőrömön!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 13.

Luna1024

2022. január 20.

Sose használtam még ennyire intenzív illatú testápolót. Fantasztikus illata van, édes, fülledten rózsás, de nem rózsaolaj, hanem inkább mint a frissen szedett, természetes rózsaszirmok illata. Igaza van silence-nek: mintha luxusparfüm lenne. Az egész termékcsalád ilyen egyébként (tusfürdőt, sampont is próbáltam már): napokig (!) érezni, ahogy lengedezik körülöttem az illata, a ruha is átveszi. Nagyon finom, bár épp emiatt akkor használom inkább, amikor hozzá passzoló parfümöt fújok: leginkább Delinával, Delina Exclusif-val, vagy egyéb rózsás illattal szeretem kombinálni.

A hatásáról sajnos nem tudok annyi jót írni, nálam "mint halottnak a csók" kategória. Igaz, száraz bőröm van, most télen meg végképp. Nagyon könnyed állagú, gyorsan beszívódik, nem ragad, de "cserébe" egyáltalán nem hidratál. Viszket a bőröm, nem érzem hidratáltabbnak, mint nélküle. Ráadásul nagyon bőrbarát, vegán termékként hirdetik magukat, ehhet képest ha az ember nem a reklámnak hisz, hanem leül, és szépen átböngészi az összetevőlistát, látni lehet, hogy az INCI katasztrófa... Irritáló, szárító összetevők. Elég megtévesztő...

Kiadós mennyiség, és drogériás viszonylatban az ára se rossz, de ha tényleg hatásos testápolót keresek, nem ezt használom. Parfüm-testápolóként funkcionál nálam, magyarán parfümök alá szoktam tenni reggelente, arra jó, mert még tartósabbá teszi az illatukat. De megéri-e csak ezért megvennem? Egyáltalán nem vagyok biztos benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

silence

2021. december 14.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, sokszor újravásároltam már (és valószínűleg még fogom is).
Isteni finom illata van, komolyan olyan, mintha egy luxusparfümmel illatosított testápoló lenne. Ráadásul intenzív és hosszan tartó illata van!
Emiatt nyáron kicsit hanyagolni is szoktam, olyankor már-már émelyítően túl-illatosítottnak érzem, de az év többi napján előszeretettel használom.
Praktikus a pumpás kiszerelése, szeretem az ilyen testápolókat, igaz, az aljából elég nehéz kinyerni a maradékot, de én mindig fejre fordítom és utána kicsurgatom belőle az utolsó csöppet is :)
Az állaga fantasztikus, kis mennyiség is könnyedén szétoszlatható (nálam 5 pumpálásnyi adag elég az egész testemre). Villámgyorsan felszívódik, nem hagy zsíros, tapadós érzetet és tökéletesen hidratálja, puhává és selymessé varázsolja az extrém száraz, cserepesedésre hajlamos bőrömet.
Téli hidegben egy átlagos (pl. Nivea) testápoló lotion már nem elég, mert hiába a mindennapos kenegetés, másnapra már újra feszül, viszket és hámlik a bőröm. Ez a testápoló orvosolja ezt a problémát, a másnap esti tusolásig hidratált és puha marad a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 14.

sigma

2021. november 19.

Imadom az illatat!
A tusfurdojevel egyutt vettem. Mig az flakonszamra fogyott, ezt egyszeruen azota sem tudtam elhasznalni. Tobb mint egy eve (lehet ki kellene mar dobnom?).
Eleve hadilabon allok a testapolokkal, nem szivesen hasznalom oket, pedig az erzekeny boromre kellene, de sajnos ettol is elegge kipirosodott a mellkasom, sok kis apro kiutesem lett (mondjuk majdnem mindentol…). Nagyon gyorsan beszivodik es konnyed, de szerintem ennel picit testesebbre van szuksegem. Nem az igazi sajnos, 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Imadom az illatat!

htundi10

2021. július 21.

Nyárra nekem tökéletes, gyorsan beszívódik, hidratálja a száraz bőrömet. Valószínűleg télre kevés lenne, de egyelőre nem bántam meg, hogy megvettem. A barátom megjegyezte, hogy milyen kellemes illat libben be velem a szobába, amikor fürdés után bemegyek. :) Nekem az illata nem túl erős, azonban lehet, hogy némelyeknek már tolakodó lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

Sandragon007

2021. április 29.

Könnyen beszívódik, a száraz bőrömön (lábszár-comb) 2-3 nap alatt, nagyon látványos volt a változás, puha, selymes lett. Elképesztő sokáig tartja az illatát, ami egyébként elég erős. Illata megegyezik teljes mértékben a tusfürdőjével, így nem okoz gondot. 95%-ban natural. Elég kevés kell belőle, és nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

Jdit04

2021. április 11.

Imádom az illatát, hatalmas kiszerelés, szerintem sosem fogy el. Gyorsan beszívódik, és bár nincs extrán száraz bőröm, teszi a dolgát. Szeretem a környezettudatos(abb) dolgokat, így nagyon örültem, hogy egy kedves ismerősöm ezzel a csomaggal ajándékozott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Bellana

2020. szeptember 29.

Kicsit erősebb illata van, mint szerettem volna, de ettől függetlenül nagyon szeretem, kevés is elég és nagyon puha lesz tőle a bőröm és utána az illata is gyengébbé válik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Kamea

2020. szeptember 23.

2020. 08. 25. Elhasználtam belőle egy flakonnal és szerintem, újra fogom venni. Nekem annyira száraz a bőröm, hogy minden zuhanyzás után testápolóznom kell, télen-nyáron. Ez egy kellemes állagú, hamar beszívódó testápoló, megszerettem az illatát is. Szépen karbantartotta a bőröm. Tetszik a pumpás kiszerelése, bár a végén már elég nehéz volt kiimádkozni az anyagot a flakonból. Megvárok vele egy leárazást, mert az ára azért elég húzós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.