Love Beauty and Planet

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Testápolók

"Vegán testápoló a ragyogó és puha bőrért. Keltsd életre bőröd a murumuru vajat tartalmazó testápolónkkal. Fedezd fel a kényeztető rózsaolaj illatát és tapasztald meg a hidratált bőr csodás érzését."

Love Beauty and Planet Testápoló és Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
Ár: 3000ft , Eladó: gundaaniko
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, előreutalás esetén Foxpost

SchmitterBettina

2020. július 4.

Kellemes illata van, rajtam csak kb 5-10 percig érződik , amit én nem is bánok, mert én reggel testápolózok. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros, olajos érzetet. Jól hidratál. Szerintem más illatban is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Ginatural

2020. július 2.

Nagyon nagyon szeretem! Nem ragacsos, isteni az illata. Nem tudok betelni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Nagyon nagyon szeretem! Nem ragacsos, isteni az illata. Nem tudok betelni vele.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. június 14.

Soha nem volt még olyan női tusfürdő és testápoló aminek az illata megmaradt volna. DE ezt még másnap is érzem! Figyelemfelkeltő a csomagolása és az összetevői gyönyörűek! Drágának találom, de akció keretében érdemes bevásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 14.

novazsu

2020. május 25.

Nagyon nagyon nagyon szeretem :) olyan kellemes illata van, és nemcsak a bőrömön marad tartós, de még a szobába belépve is sokáig érzem ahol használtam :)
nagyon jól hidratál, szuper érzés felkenni, es utána is.
Kicsit drága, de akciókat kell figyelni.
Más illatokat is ki szeretnék próbálni a márkától, nagyon szimpatikus a cég filozófiája és hogy drogériában is kapható.
Újraveszem mindenképpen, sőt már ajándékba is vásároltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

nagyon jól hidratál, szuper érzés felkenni, es utána is.
Kicsit drága, de akciókat kell figyelni.
Újraveszem mindenképpen, sőt már ajándékba is vásároltam.

hovirag

2020. május 5.

Szimpatikus, hogy a csomagolása során ügyelnek a környezettudatosságára. A testápoló illata nagyon tetszik, azonban olyan intenzív, hogy másnap este fürdéskor is érzem a bőrömön az illatát. Hidratálása szerintem annyira nem jó, volt már jobb testápolóm is, de összességében meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

mercivagyok

2020. május 4.

Jó illata van ami órák múlva is érződik, puhább tőle a bőröm. Jól beszívódik, vegán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Bpevike

2020. április 3.

Vegán! Nálam már ez egy jó pont! Nagyon kellemes illata van, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Missglamorazzi

2020. március 9.

Nagyon finom az illata és jól hidratál. Ár-érték arányban is és összetevőkben is szerintem kedvező. Gyorsan beszívódik, az illata nem érződik intenzíven , de nem is ezt a célt szolgálja . Szeretem használni a pumpás kiszerelés miatt, praktikusabbnak találom , mert jobban is adagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

rammy717

2020. március 1.

Kellemes illatú krém, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Kellemes illatú krém, jól hidratál.

Regina0206

2020. február 22.

Karácsonyra kaptam ajándékba, nekem bevált. Jó illata van és tartós is, szépen hidratál, de semmi extra. Rosszat nem tudok róla mondani, úgyhogy 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.