Best of Beauty 2019

Love Beauty and Planet

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Testápolók

"Vegán testápoló a ragyogó és puha bőrért. Keltsd életre bőröd a murumuru vajat tartalmazó testápolónkkal. Fedezd fel a kényeztető rózsaolaj illatát és tapasztald meg a hidratált bőr csodás érzését."

sssniki

2019. június 11.

Nagyon-nagyon finom az illata. Bár még most a véleményem elején írom, hogy aki fejfájós a parfüm miatt, kerülje. Akárki akármit mond, erős az illata! Boltban beleszagiztam, finom tavasz illata volt. Magamon kicsit másabb hatása van. Nőies illat, az egyszer tuti!

Könnyen beszívta a bőröm, de lehet csak azért, mert száraz volt nagyon már és kellett a hidratálás. Határozottan puhább a bőröm, de ne egy testvaj hatást várjon senki. Okkal más a két formula neve. Hiába szeretem a vajakat, mikor ilyen forróság van, beérem a testápolóval is.

Ára talán egy picit sok, drogériás kencéért. De mivel állatkísérlet mentes és vegán, elnézem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

muzli

2019. május 22.

Az illata miatt vettem meg, és meglepődtem, hogy még hatásos is. Sokáig elég, ha elfogy lehet, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

ildiko91

2019. május 21.

Munkahelyen ajánlották. Az illata mesés! Átlagos idő alatt beszívodik, de nagyon finom puha lesz tőle a bőröm. Nagyon szeretem, hogy pumpás, így nem kell vacakolni a kupak visszatekerésével.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Majestic

2019. május 13.

Tesztelésre kaptam, és azt kaptam, amit egy drogériás testápolótól el lehet várni. Finom illatú, gyorsn beszívódik, nyilván nem lesz baba bőröm, de kellemes használni, és én kifejezetten szeretem hogy pumpás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

mautika

2019. május 1.

Az illata valami elkepsztően jó, igazi rózsás, édes, tavaszi illat. De a hatása nagyon gyenge, minimálisan hidratál, és nehezen szívódik be. Nagyon szerettem volna szeretni, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Nymphea

2019. március 14.

Mennyei!! Simán kenterbe veri a legtöbb testápolót. Különleges illat, mely elképesztő sokáig megmarad a bőrön, gyors beszívódás, nagy adag és praktikus pumpás kiszerelés a könnyebb felvitelért. Nagyon szeretem,remélem nem marad száraz a bőröm a használatával, és akkor best of.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Dancyy

2019. március 12.

Tesztelésre nyertem!
Aki szereti a rózsa illatot, az egyenesen imádni fogja.
Szuper pumpás kiszerelése könnyűvé teszi a mindennapos használatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Tesztelésre nyertem!
Aki szereti a rózsa illatot, az egyenesen imádni fogja.
Szuper pumpás kiszerelése könnyűvé teszi a mindennapos használatot.

Dius89

2019. február 23.

Tesztelésre kaptam szintén. Sajnos nekem nincs ennyire pozitív benyomásom a termékről, nem tudom, lehet, hogy az enyém nem jó?! Sajnos nekem az illata túl erős, túl sok parfüm van benne, ami már kellemetlenbe csap át, amikor az egész testemre használom. Nekem nem is szívódik be olyan könnyen és utána is egy fura, filmes réteg marad a bőrömön. Használgattam rendszeresen, de nem láttam hatását, ezért kénytelen voltam a jelenleg nagyon száraz bőrömre mást használni. Az egyetlen pozitívum számomra a csomagolása, praktikus a pumpás kiszerelés. Elég nagy flakon, sajnálnám kidobni, majd tavasszal elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Gina77

2019. január 8.

Tesztelésre kaptam, de annyira tetszett hogy a tusfürdőjét is megvettem. Nagyon praktikus,hogy pumpás kiszerelés. Én nem vagyok oda a rózsa illatért,de ez nem az a tipikus nyanyás rózs illat, konkrétan engem nem emlékeztet rózsára egyáltalán. Egy kellemes éseskés fűszeres illat szerintem.
Egy nagyon gazdag, mégis gyorsan beszívódó krém. Mikor zuhanyzás után kenem magam, az egész szobábán lehet érezni az illatát (igaz én ugye a tusfürdővel együtt használom )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

GeoNautic

2018. december 31.

Együtt használom a tusfürdőjével, mindkettő max csillagos nálam. Már a tusfürdő is bevonja a bőröm egy ápoló réteggel, aztán bekenem ezzel a testápolóval, és túl azon, hogy szerintem fantasztikus az illat, és viszonylag hosszan meg is marad, nekem abszolút elég ennyi ápolás, nem érzem, hogy száraz maradna a bőröm, sőt, azt tapasztalom, hogy imádja ezt a terméket. Egész biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.