Lovely

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ellenőrzött és javított formula új csomagolásban. Még hosszabb élettartam és fény. A Classic sorozathoz tartozó lakkokat több ezer hölgy véleménye alapján fejlesztettük tovább. Visszafogott és klasszikus színek, magas fény hatással. A dús ecset segítségével pár könnyed mozdulattal tökéletes fedés érhető el.

26 árnyalatban érhető el

Lovely lakkok
Ár: 200 ft/db , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Sárga Körömlakk Csomag
Ár: 1000 Ft/ 6 db , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Használt/Kép szerinti állapot, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Panni21

2019. november 27.

Az átlátszó változatot vettem, két rétegben nagyon szép fénye van. Hihetetlen gyorsan szárad, az ecsete pont jó, jó áron van. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

wallflower87

2019. november 1.

Az Insta Nails kollekcióból vettem két árnyalatot, nem voltak túl nagy reményeim, de gondoltam teszek egy próbát velük, mivel nagyon szépek a színek. Hát semmit nem ér szerintem, 3-4 nap alatt vállalhatatlaná vált a dolog, mert egyik körmömről félig, egy másikról pedig teljes egészében levált egy darabban, pedig volt rajta fedőlakk is és nem volt kitéve semmi extrémnek. Ráadásul ez idő alatt sikerült narancssárgára elszíneznie a kömeimet, pedig még csak nem is élénk árnyalatokról beszélünk. Kettőből az egyik probléma is elég lenne ahhoz, hogy soha többé ne használjam őket, így pedig hogy egy használat után elajándékozós/kidobós kategória, nagyon bosszantó, hogy bármennyi pénzt kiadtam értük. Oké hogy nagyon olcsó, viszont mivel pár száz forinttal többért teljesen korrekt lakkokat lehet kapni, senkinek nem ajánlom hogy ezt vegye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Kittyki

2019. június 17.

470-es szín van meg. A legszebb kék amit láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

470-es szín van meg. A legszebb kék amit láttam.

AnnaR

2019. április 10.

Egy gyönyörű kék árnyalat van meg (94-es színkód?). Száradási ideje valami borzalom, és legalább 3 réteg kellett ahhoz hogy azt a színt kapjam ami az üvegben is van. Ennek ellenére lehet, hogy csak ez a szín vagy csak az én lakkom nem jó. Alapjában szeretem a Lovely lakkjait és az a tapasztalatom, hogy jó minőségűek is. De ez a lakk valahogy csalódás lett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

szucsnoem95

2019. április 4.

Szép színek, de nem túl tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Szép színek, de nem túl tartósak.

browning

2019. január 7.

Nagyjából a kedvenc körömlakkjaim a lovely körömlakkok. Piros is, ultra dry- vagy ilyesmi tulajdonsággal, nudeok is. Gyorsan szárad, tartós, nem marad "összenyomható", nem kerül bele másnap ,még a kispárna lenyomata meg ilyenek...Kicsi a színválaszték, de legalább ezek jó lakkok..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

nandy.25

2018. december 8.

190 Ft-ert vettem a Rossmannban az "akciós dobozbol" 4 fele arnyalatot is (kiralykek,sotetbordo,sotetbarna,sotetmenta).Nagyon szeretem ezeket a lakkokat,az ecsettel kimondottan konnyu dolgozni.Annyi rosszat tudok rajuk mondani,hogy nagyon híg allagu,de 2x felkenve tokeletesen fed.Alap es fedolakkal nekem 10-14 napot is birnak!Nem is tudom elkepzelni,hogy az irrealisan draga 1500ft es afeletti arkategorias lakkok mit tudhatnak tobbet annyi penzert?!?!Ez a koromlakk nekem filleres "csodaszer".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

merinikolett

2018. december 7.

200 forintért vettem leakciózva, és azt kell mondjam hogy ennyiért tökéletes. Sötét csokibarna színben van meg, és egyébként meglepően tartós összehasonlítva pl egy Rimmel körömlakkal. Ami meglepő volt számomra, hogy az első rétegnek mennyire semmi fedése nem volt, meg is ijedtem picit, de 2-3 rétegben már nagyon szép intenzív színe van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Jucuus

2018. november 27.

Nekem hamar besűrűsödnek ezek a lakkok, de a fedése nagyon jó, két rétegben gyönyörű, és tartós egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Lovemyhair

2018. szeptember 29.

Nagyon szépen lehet az ecsetével festeni. Két rétegben szép színt lehet vele elérni. Ár-érték arányba nagyon jó, egy hétig is bírja a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.