Lovely

Ár:   1336 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony félmatt ajakrúzs. Tartós formulája szatén hatást és intenzív színt biztosít. Bársonyos állaga megkönnyíti a kényelmes és precíz felvitelt. Szatén ragyogást kölcsönöz az ajkaknak, és rugalmassá, puhává varázsolja a bőrt.

6 színben kapható

Minikemonika

2021. november 14.

Olyan mint egy matt rúzs, csak nem hajlandó megszáradni, fog és kopik is. Nagyon vékonyan érdemes feltenni, mert különben ragadós érzet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

BadMink

2021. április 22.

Az 5-ös árnyalat az első szín, ami tökéletesen passzol nekem! 35 év alatt tonnányi rúzst vettem, de ez az árnyalat az egyetlen, ami az enyém teljesen! Az előttem szólókhoz csatlakozva írom, hogy tartós/féltartós, de azért fog és kenődik, szárít is némileg, de nekem mindent megér a színe! Következőleg 3-4-et fogok venni, hogy kitartson sokáig a készlet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 22.

arcoiris

2020. augusztus 27.

Ez egy jó kis matt rúzs. Sokáig fennmarad, kicsit nehezen szárad, de szépen fed. Teljesen jó ár-érték arányú, csak épp nem demi matt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

SHE

2020. május 11.

Az 5-ös mályvás rózsaszínes nude árnyalatot szereztem be én is. Semmiféle félmatt, szatén ragyogás nincs, ami a leírásban szerepel, ez egy matt rúzs. Rettenetesen, sőt kibírhatatlanul ragad, ha többet viszel fel a kelleténél, és picit szárít is. Vékonyan kenve már ki tudod nyitni a szád. :)
Viszont tartós, az ivást simán bírja, kis csipegetést is, és a színe.... hát ez az árnyalat mindenért kárpótol, nem mostanában találtam ennyire hozzám passzoló színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Szepitesz

2020. február 8.

Az 5-ös árnyalatot használom.Kellemes viselet,nem szárít.Tartós de egy lakomát azért nem bír ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Kaolin 0 0

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Az olívaolajnak ból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.