Lovely

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andika1234, Módosítva: 2016. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A színtelen, intenzív ragyogású top coat szájrúzsra és szájfényre használható. Kiemeli a színt és intenzívebbé és hosszabbá teszi a szájrúzs és szájfény tartósságát.

Törpy

2019. január 11.

En csak onmagaban szoktam hasznalni viszont arra megfelelo. Nekem kicsit ragad, a tartossaga az okes es az illatat is szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Parapluie

2018. június 30.

Végre valahára egy szájfény, ami nem ragad össze-vissza! Magában is szép, de csodás a matt rúzsok tetején is. Tipp:mindig letörlöm az applikátort ha top coat-kènt használom, hogy ne színeződjön el a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

viviendiamond91

2018. február 9.

Nem nagy beruházás, és ténylegesen jó! Vízálló széjfényként lett promózva, tehát a tartóssága abszolút perfekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

belaura

2017. augusztus 1.

Nagyon szeretem! Kellemes csalódás volt, mivel azt hittem, hogy olyan lesz, mint egy sima színtelen szájfényt, de valóban tartósabbá teszi a rúzsokat (bár csodát azért ne várjunk). Egy minimális színt felszed, ha krémrúzs felé használom, de ilyenkor mindig elmosom az applikátort. Nagyon szép és erős fénye van, bár ha iszom, eszem egy idő után már nem olyan intenzív. Nem szárít és nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Dea

2017. április 29.

Imádom! A matt rúzsaimnak adok egy fényes hatást vele, nem tudom mennyire növeli a tartósságot, de nagyon szeretem rúzsok fölé használni, újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Candy21

2016. augusztus 21.

Nekem nagyon tetszik tényleg ki emeli a rúzs színét teszi amit ígér sokkal tartósabb lett vele a rúzsom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate