Lovely

Ár:   469 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: palmiii, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Káprázatos, gél lakk hatást imitáló körömlakk kollekció. A mély, telített színek segítségével intenzív manikűr készíthető. A kollekcióban az idei szezon legtrendibb színeit válogattuk össze, telített tavaszi, nyári színkavalkád csinos kis üvegekbe zárva. Az üvegben lévő széles ecset segítségével tökéletes fedés érhető el, már egy réteg felkenése után is!

kisbobitas

2020. december 7.

Én a 172-es árnyalatban vettem meg, ami egy csillogós babarózsaszín szín. Semmi alaplakkal és fedőlakkal kibír majdnem 1 hetet. A hibája annyi, hogy ha alá kenek egy alaplakkot nem szárad szépre, benne lesz a paplannyom. Fedőlakkal rajta is ez a helyzet. Ár-érték arányban nem rossz körömlakk szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

palmiii

2020. augusztus 4.

Akciósan vettem meg a 437-es árnyalatot. Sajnos nagyon rossz. Három rétegben sem képes teljesen fedni, folyik össze-vissza, túl híg. A nagy ecset kifejezetten nem tetszik, nem lehet szépen dolgozni vele, csíkoz, összemaszatol. Használtam már többféle olcsó körömlakkot, de ez még viccnek is rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

bibike2000

2020. április 15.

Nagyon sok árnyalat van belőle, szeretem őket. 4-5 napot bírnak ki nekem, szerintem nem rossz teljesítmény egy 450 forintos körömlakktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

urbansoul

2020. február 25.

A 101-es árnyalat van meg. Alapozó és fedőlakkal együtt használom, csak egy rétegben kenem fel, de így is szépen fed. Széles ecsete megkönnyíti a használatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Demonshadow

2019. szeptember 6.

Olcsó és jó minőségű lakkot kerestem, mikor megvettem, mert már voltak pozitív tapasztalataim a nem méregdrága termékekkel kapcsoltban, azonban ez az olcsó húsnak híg a leve esete.
A tűzpiros (436) árnyalatot vettem meg, ami az üvegben egy szépen pigmentált, jól takaró lakk ígéretét sejteti, de a gyakorlatban az első réteg elég kiábrándító. Az erős szín inkább valami halvány magentára hajaz, nagyon rosszul takar, ezért a második réteg mellett egy harmadik hozza ki igazán az üveg által kínált színt és szép takarást. Alapozó és fedőlakk egyben így teljesen kizárt, ha valaki nem akar 10 évig várni a száradással. Emellett rendkívül gyorsan kopik, bár én most újra előszedve egy másik lakk tetejére kentem spórolásként, nagyon megbántam, mert 2 nap után elkezdett lepattogni a körmöm vége, mint a francia manikűrnél, ami igencsak igénytelenül hatást keltett. Egyébként nagyon híg, könnyen kenhető, nekem egy év állás után se sűrűsödött be, ezt mindenképp a javára kell írni.
Sokáig elég, de inkább fizetek kétszer annyit egy 1 hétig kitartó lakkot, mintsem még egyszer beruházzak erre, amit 2-3 soron kenek és már 2-3 belül javítanom kell, mert különben vállalhatatlanul néz majd ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

nagyerika28

2019. szeptember 2.

430-as csillámos türkiz árnyalat van meg. Legalább 3 réteg kell, hogy szépen fedjen. Gyorsan szárad, viszont az 1 éve bontott üveg, ugyanolyan, mint felbontáskor, nem sűrűsödik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

kabszi

2019. augusztus 6.

Olcsó, tartós és nagyon szép színe van a 101-es árnyalatnak, viszont nekem nehéz volt lemosni, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

HNReni

2019. június 6.

Itteni vélemények hatására én is beszereztem a 101-es barack színű arany csillámos lakkot. A szín gyönyörű,2 réteg elég belőle. Viszont nekem sajnos nem túl tartós, csak 2-3 napot bír. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

pilleriin

2019. február 5.

10 éve kerestem a tökéletes barackos árnyalatot, mindig csalódás lett a vége, sok-sok hűvös, neonos lakkba futottam bele. A 101-es árnyalattal már rég szemeztem, de a drogériák vakító neonfénye miatt nude rózsaszínnek néztem arany csillámocskákkal. Miközben a legeslegtökéletesebb, üde tavaszi barack! 3 rétegben fed csak teljesen, de megéri.

Update: 4 napot kopás nélkül kibír, azért mostam le, mert meguntam. Veri a 3x ennyibe kerülő lakkokat simán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Bellita

2019. január 28.

A 172-es világos ,csillámos hatású rózsaszín árnyalatát szeretem nagyon. Átlagosan kibír 3-4 napot is, és a 4. nap után kezd jobban kopni, de akkor se annyira vészesen. Egy réteget elég felkenni. Nálam általában nehezen szárad, de az eredményért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.