Lovely

Ár:   469 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2015. július 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Káprázatos, gél lakk hatást imitáló körömlakk kollekció. A mély, telített színek segítségével intenzív manikűr készíthető. A kollekcióban az idei szezon legtrendibb színeit válogattuk össze, telített tavaszi, nyári színkavalkád csinos kis üvegekbe zárva. Az üvegben lévő széles ecset segítségével tökéletes fedés érhető el, már egy réteg felkenése után is!

pilleriin

2019. február 5.

10 éve kerestem a tökéletes barackos árnyalatot, mindig csalódás lett a vége, sok-sok hűvös, neonos lakkba futottam bele. A 101-es árnyalattal már rég szemeztem, de a drogériák vakító neonfénye miatt nude rózsaszínnek néztem arany csillámocskákkal. Miközben a legeslegtökéletesebb, üde tavaszi barack! 3 rétegben fed csak teljesen, de megéri.

Update: 4 napot kopás nélkül kibír, azért mostam le, mert meguntam. Veri a 3x ennyibe kerülő lakkokat simán.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Bellita

2019. január 28.

A 172-es világos ,csillámos hatású rózsaszín árnyalatát szeretem nagyon. Átlagosan kibír 3-4 napot is, és a 4. nap után kezd jobban kopni, de akkor se annyira vészesen. Egy réteget elég felkenni. Nálam általában nehezen szárad, de az eredményért megéri.

Bellita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Jucuus

2019. január 28.

Szeretem, hogy széles az ecsete, számomra könnyebb vele dolgozni. Egész hamar megszárad, szép színekben kapható, és tartós! Nem annyira büdi, az ára is teljesen rendben van (ma vettem 500 ft-ért, de vettem már régebben is többször, akkor is hasonló áron).

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Csutak

2018. október 27.

Nekem is a 101-es barackos szín van meg, aranycsillámokkal. Hát, szépnek szép és a csillámok is jó erősek, nem gyengén fénylenek, eltávolításkor pedig könnyen lejönnek a lemosóval, plusz gyorsan is szárad. Viszont a fedése kb. kettest ér az öt csillagból. Két réteg után is szinte majdnem teljesen átlátszó... Úgyhogy három csillag a vége. :)

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

keserutimi

2018. augusztus 20.

Szuper jó lakkok. Már több színben megvettem, és jelenleg is több árnyalat van a birtokomban :)
A mostani kedvencem egy "joghurtos" rózsaszín árnyalat, a 160-as számú lakk. Szépen fed, mindig két rétegben használom a körömlakkokat (viszont nem használok alap és fedőlakkot), és nekem 4 napig is bírja pattogás nélkül. Ennek a 160-asnak most van két külön extra tulajdonsága, a hologramos kupak és a "big fat brush" :D Összehasonlítottam egy korábban vásárolt lakkal ugyanebből a kollekcióból, és tényleg vastagabb az ecsete. Szóval akinek ez előny, az biztos örülne neki :)
Szerintem megéri az árát, én biztos fogok még venni Lovely lakkokat! :)

keserutimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Szerintem megéri az árát, én biztos fogok még venni Lovely lakkokat! :)

zolabori

2018. június 14.

237-es árnyalatot vettem akciósan, 250 ft-ért. Szépen fed, talán még 1 rétegben is elfogadható, én két rétegben kentem. Szépen eloszlik, a szagát nem találtam erősnek és gyorsan el is tűnt, nem maradt meg.
Gyorsan megszáradt, még nekem sem sikerült összegyűrnöm, pedig nekem mindig akkor lesz dolgom, ha szárad a körmöm :D
Lassan 24 óraja fent van és még mindig tökéletes, pedig 2 gyerekes anyaként azért használom rendesen! A körmöm pedig elég vékony és könnyen hajlik.

zolabori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Echan

2017. június 26.

101-es árnyalatot vettem. Közép árnyalatú barack finom aranyporral. Hétköznapokra ideális szín választás, finom, de nem hivalkodó, szépen fénylik. A száradása kicsit lassabb mint a hasonló gél hatású lakkoké. Sajnos a szaga rettentően erős és száradás után is érezni még. De a színárnyalat miatt megtartom.

Echan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Valika96

2017. május 14.

Az egyik kedvenc körölakkom! A nude árnylatait és a classic lakkokat is nagyon szeretem! :) A 435-ös sötét lila, illetve a 436-os piros árnyalatok vannak meg, és egyszerűen csodálatos! Kb. a két lak olyan 1-másfél evések lehetnek, de semmi bajuk! Egész gyorsan szárad, körömhosszúságtól függően nekem 3-5 napig is bírja alaplakkal + fedőlakkal!

Valika96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Tesztelgeto

2017. április 18.

A többi lakkomhoz képest hamar szárad( kb 6 perc) és sokáig hibátlanul fennmarad. Igaz két réteg kell belőle de szerintem ez még így is egy remek lakk!

Tesztelgeto
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

EvaCs

2017. március 10.

Az első lovely lakkom és szerintem nem az utolsó.. Egy microglitteres rózaszínt választottam és elégedett vagyok vele. Harmadik nap és alig kopott kicsit a végéről..
Ami miatt levontam egy csillagot az a gél lakk hatás, ezt nem tapasztaltam.egyáltalán.
Árban nagyon jó, és nekem elég gyorsan meg is száradt két réteg. Pedig most nem tettem rá fedőlakkot..Az ecsete kicsit nagy, én a vékonyabb ecseteket szeretem, de azért jól lehet vele kenni, kicsit az essence ecsetére hasonlít. Azt látom hogy a vélemények nagyon megosztóak, én azoknak a táborát gyarapítom akiknek bejött ez a lakk és biztosan veszek újabb színeket majd. Ez a babarózsaszín el lett találva, főleg így tavasszal.. Ilyenkor imádom pasztellszínekkel körülvenni magam..

EvaCs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.