Lovely

Ár:   469 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2015. július 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Káprázatos, gél lakk hatást imitáló körömlakk kollekció. A mély, telített színek segítségével intenzív manikűr készíthető. A kollekcióban az idei szezon legtrendibb színeit válogattuk össze, telített tavaszi, nyári színkavalkád csinos kis üvegekbe zárva. Az üvegben lévő széles ecset segítségével tökéletes fedés érhető el, már egy réteg felkenése után is!

Demonshadow

2019. szeptember 6.

Olcsó és jó minőségű lakkot kerestem, mikor megvettem, mert már voltak pozitív tapasztalataim a nem méregdrága termékekkel kapcsoltban, azonban ez az olcsó húsnak híg a leve esete.
A tűzpiros (436) árnyalatot vettem meg, ami az üvegben egy szépen pigmentált, jól takaró lakk ígéretét sejteti, de a gyakorlatban az első réteg elég kiábrándító. Az erős szín inkább valami halvány magentára hajaz, nagyon rosszul takar, ezért a második réteg mellett egy harmadik hozza ki igazán az üveg által kínált színt és szép takarást. Alapozó és fedőlakk egyben így teljesen kizárt, ha valaki nem akar 10 évig várni a száradással. Emellett rendkívül gyorsan kopik, bár én most újra előszedve egy másik lakk tetejére kentem spórolásként, nagyon megbántam, mert 2 nap után elkezdett lepattogni a körmöm vége, mint a francia manikűrnél, ami igencsak igénytelenül hatást keltett. Egyébként nagyon híg, könnyen kenhető, nekem egy év állás után se sűrűsödött be, ezt mindenképp a javára kell írni.
Sokáig elég, de inkább fizetek kétszer annyit egy 1 hétig kitartó lakkot, mintsem még egyszer beruházzak erre, amit 2-3 soron kenek és már 2-3 belül javítanom kell, mert különben vállalhatatlanul néz majd ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

nagyerika28

2019. szeptember 2.

430-as csillámos türkiz árnyalat van meg. Legalább 3 réteg kell, hogy szépen fedjen. Gyorsan szárad, viszont az 1 éve bontott üveg, ugyanolyan, mint felbontáskor, nem sűrűsödik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

kabszi

2019. augusztus 6.

Olcsó, tartós és nagyon szép színe van a 101-es árnyalatnak, viszont nekem nehéz volt lemosni, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

HNReni

2019. június 6.

Itteni vélemények hatására én is beszereztem a 101-es barack színű arany csillámos lakkot. A szín gyönyörű,2 réteg elég belőle. Viszont nekem sajnos nem túl tartós, csak 2-3 napot bír. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

pilleriin

2019. február 5.

10 éve kerestem a tökéletes barackos árnyalatot, mindig csalódás lett a vége, sok-sok hűvös, neonos lakkba futottam bele. A 101-es árnyalattal már rég szemeztem, de a drogériák vakító neonfénye miatt nude rózsaszínnek néztem arany csillámocskákkal. Miközben a legeslegtökéletesebb, üde tavaszi barack! 3 rétegben fed csak teljesen, de megéri.

Update: 4 napot kopás nélkül kibír, azért mostam le, mert meguntam. Veri a 3x ennyibe kerülő lakkokat simán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Bellita

2019. január 28.

A 172-es világos ,csillámos hatású rózsaszín árnyalatát szeretem nagyon. Átlagosan kibír 3-4 napot is, és a 4. nap után kezd jobban kopni, de akkor se annyira vészesen. Egy réteget elég felkenni. Nálam általában nehezen szárad, de az eredményért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Jucuus

2019. január 28.

Szeretem, hogy széles az ecsete, számomra könnyebb vele dolgozni. Egész hamar megszárad, szép színekben kapható, és tartós! Nem annyira büdi, az ára is teljesen rendben van (ma vettem 500 ft-ért, de vettem már régebben is többször, akkor is hasonló áron).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Csutak

2018. október 27.

Nekem is a 101-es barackos szín van meg, aranycsillámokkal. Hát, szépnek szép és a csillámok is jó erősek, nem gyengén fénylenek, eltávolításkor pedig könnyen lejönnek a lemosóval, plusz gyorsan is szárad. Viszont a fedése kb. kettest ér az öt csillagból. Két réteg után is szinte majdnem teljesen átlátszó... Úgyhogy három csillag a vége. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

keserutimi

2018. augusztus 20.

Szuper jó lakkok. Már több színben megvettem, és jelenleg is több árnyalat van a birtokomban :)
A mostani kedvencem egy "joghurtos" rózsaszín árnyalat, a 160-as számú lakk. Szépen fed, mindig két rétegben használom a körömlakkokat (viszont nem használok alap és fedőlakkot), és nekem 4 napig is bírja pattogás nélkül. Ennek a 160-asnak most van két külön extra tulajdonsága, a hologramos kupak és a "big fat brush" :D Összehasonlítottam egy korábban vásárolt lakkal ugyanebből a kollekcióból, és tényleg vastagabb az ecsete. Szóval akinek ez előny, az biztos örülne neki :)
Szerintem megéri az árát, én biztos fogok még venni Lovely lakkokat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Szerintem megéri az árát, én biztos fogok még venni Lovely lakkokat! :)

zolabori

2018. június 14.

237-es árnyalatot vettem akciósan, 250 ft-ért. Szépen fed, talán még 1 rétegben is elfogadható, én két rétegben kentem. Szépen eloszlik, a szagát nem találtam erősnek és gyorsan el is tűnt, nem maradt meg.
Gyorsan megszáradt, még nekem sem sikerült összegyűrnöm, pedig nekem mindig akkor lesz dolgom, ha szárad a körmöm :D
Lassan 24 óraja fent van és még mindig tökéletes, pedig 2 gyerekes anyaként azért használom rendesen! A körmöm pedig elég vékony és könnyen hajlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.