Lovely

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografikus ragyogást adó fedőlakk, hosszan tartó hatással.

QueenOfDisaster

2019. július 3.

Az üvegben kicsit furcsa színűnek tűnt, de a körmömön semmi gond nincs vele. Hacsak az nem számít annak, hogy ha "egy kis csillogást" akarok, akkor valahogy utána 1-2 naponta szükségét érzem, hogy még egy kis csillogás legyen és mielőtt elkezdene kopni már a körmöm nagy része holo... :D (Pedig régen a matt lakkok híve voltam. Nem is értem mi történt.)
A beszáradásos problémával még nem találkoztam, de még csak pár hete van meg, szóval ki tudja mit hoz a jövő. Addig is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

random

2018. december 16.

nem rossz, nem rossz... egy rétegben ugyan kicsit gyengécske, de legalább nem fedi el a mintákat a körmömön. két rétegben viszont már minta nélkül, alapszínen is megfelelően látványos. viszont száradás után a csillámok kiállnak az alapból, és érdes lesz a felület, emiatt érdemes egy áttetsző fedőlakkot rátenni. sajnos a pepecselés miatt ritkán nyúlok érte, de különlegesebb alkalmakra megéri. kipróbálom egyszer még szivaccsal is, hátha elérhető vele a teljes fedés is (igen, ez pazarló módszer, de annyira nem fogom sajnálni ha elfogy)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

eeeee

2018. december 14.

Ezüst színű körömlakkon használom két rétegben. Így nagyon szépen holografikusan fénylenenek benne a nagyobbacska csillámok. Mint a "darabkás" lakkok általában, ez is hamar besűrűsödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

vitezviki

2018. június 15.

Sokáig kitartott, és nagyon szép, viszont ha azt szeretném, hogy tényleg látszódjon a holo, sokat kell rátegyek. Az utóbbi időben fura állaga lett, azzal már nem tudtam dolgozni, de már nem is volt sok az üvegben. Ha máshol nem találok, ezt biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

RCC

2018. január 10.

Egy kanadai youtuber használ gyakran holo fedőlakkokat, nála tetszettek meg, úgyhogy nagyon megörültem mikor megtaláltam ezt a lakkot, ráadásul nagyon olcsó is. Gyönyörűen csillog, főleg fekete körömlakkon. Párszor használtam, nem bírtam gyönyörködni benne. Fedőlakként nagyon tartós (szinte lemoshatatlan :D), de használtam úgy is hogy az egyik körmöm teljesen holora csináltam, úgy se volt gond vele. Ennél latexmentes szivaccsal nyomkodtam a körmömrel és úgy rá egy másik sima fedőlakkot, eszméletlenül csillogó volt . <3

Viszont nekem nagyon hamar tönkrement, kb egy hónap után dobhattam is ki, holott a negyede hiányzott még csak belőle. Furán nyúlt a lakk, mintha ragasztó lenne a holo részek meg belül az üveg falára tapadtak. Próbáltam körömlakk hígítóval menteni, de használhatatlan volt. Nem értem mitől ment ilyen hamar tönkre, nem úgy tűnt mint amit már a boltban nyitogattak volna (plusz sose az első lakkot veszem direkt el), nem felejtettem itthon se nyitva, nem volt erős napfénynek kitéve, egyszóval nincs mentsége erre. Annyira mérges lettem rá, majdnem 1 csillagot kapott, de mivel olcsó és amíg működött szép volt kap 2-t. Újra viszont biztos nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

WaterLily

2017. december 26.

Sajnos nekem nem igazán vált be. Gondolom, hogy én fogtam ki selejtes darabot, de nekem az ecset a szélrózsa minden irányában áll és így elég nehéz vele szépen és egyenletesen festeni. Annyira felmérgeltem magam, hogy pár hónapra félre is tettem, most vettem elő karácsonykor, erre besűrűsödött, pedig 3/4-ig volt még az üvegben. Kár, pedig egyébként gyönyörű szépen csillog és mindezek ellenére nagyon gyorsan szárad így el fogom használgatni, de csak önmagában és nem fedőlakként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

nellory816

2017. december 19.

nagyon szép, régóta kerestem ilyen kis finom, apró szemű csillámos körömlakkot, végre megvan, veszek is belőle még mielőtt eltűnik a boltokból esetleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

aalexaa

2017. november 16.

ÁLOMSZÉP! Komolyan, nem tudok betelni vele, ahogy csillog a fényben, ahh... Ingyen osztogatnám rosszkedv ellen:D Ráadásul még sosem kaptam ennyi bókot a körmömre, mint ezzel:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Dea

2017. október 26.

Szép,de engem annyira nem nyűgözött le, biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Szép,de engem annyira nem nyűgözött le, biztos nem venném újra.

CaXante

2017. július 28.

Imádom. Többet nem is kell mondani róla. Gyorsan szárad, igazi holo. Must have!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Imádom. Többet nem is kell mondani róla. Gyorsan szárad, igazi holo. Must have!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140