Lovely

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2021. március 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalma egy ajakceruza és egy folyékony rúzs.

7 változatban kapható

Ár: 1500Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Leírásban, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost
Ár: 800 Ft, postával 1.800 Ft , Eladó: rozuska
Állapot: Kézen 1-szer próbált., Helyszín: Budapest XII. kerület, fizetés: Személyes átvétellel a János Kórház és a Mom Park közötti útvonalon. Posta, Foxpost is lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nekomisery

2021. július 27.

Kedvenc matt rúzs, könnyen fel lehet vinni, nem maszatolódik, tartós. Mindig van belőle otthon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Fanni26

2021. július 14.

Gimis koromban használtam őket, egyet teljesen elfogyasztottam, kettő pedig még megvan valahol. Szerettem a színeket és az állagot, nagyon tartós volt, csak sajnos az én ajkamat szárította. Egy ideje nem vettem újat, mostanában jobban érdekelnek a szájfények és az extrább rúzsok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

MissSejla

2021. július 3.

Nem olyan tartos mint a maybelline, szerintem akkor mar inkabb azt eri meg megvenni, mert arban nem olyan nagy a különbség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

pviviana

2021. május 18.

Kedvenc folyékony matt rúzsom. Két árnyalatban is megvan és nagyon szeretem. Tartós, nem szárít, könnyen és gyorsan felkenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

Viki0910

2021. május 4.

2 színt vettem meg belőle, a Pink Poison-t és a Neutral Beauty-t. A színük, illatuk nagyon jók, a rózsaszínes változata nekem valahogy nem jött be, a barnás viszont egyik kedvencem lett, biztos újra veszem majd, ha elfogyott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

Mira84

2021. április 28.

Nagyon szárított, kicserepedesett, öregítő hatása volt. Sok esélyt nem is kapott, már ki is dobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Nyuszi

2021. március 24.

Ajándékba jött egy Pinkpanda rendelés mellé. A színe tök szép, viszont tartósnak egyáltalán nem nevezném. Picit többet bír, mint egy normál rúzs, de így is max. másfél óra. És hát sajnos a matt hatás az nem az én korosztályomnak való, nem véletlen, hogy itt is inkább a 18-24 éves korosztály ír róla. Ja, és kissé ragacsosra szárad, plusz megfog mindent, amihez hozzáér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 24.

Petra0408

2021. március 22.

Pont a képen szereplő Lovely Lips árnyalatot rendeltem netről... Hiba volt. A színnek köze nincs a netes képekhez, inkább egy sötét bordó árnyalat. Hatalmas csalódás volt a rózsaszínes lilás elvárásomhoz képest.
A ceruza krémes, könnyű vele dolgozni, alapjában véve a rúzzsal se lenne problémám, viszont kicsit ragacsos marad nekem és fog is. Maszkmosás mindenképpen kell utána. De a sokkal olcsóbb Essence Stay 8h nekem sokkal tartósabb volt, jobban bejött, az nem is fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

oOHeidaOo

2021. március 15.

Tökéletes ár érték arány.
Őszinte szerelem, szerintem minden színét próbáltam már *_*
Púderes, matt finisht ad, a szájkontúr ceruza tökéletesen illik hozzá.
Tartós, de azért elég könnyű leenni, leiinni. Viszont szépen kopik. Nem lesz foltos, ha egy buli alkalmával a mellékhelységben újra kened.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

Tökéletes ár érték arány.
Őszinte szerelem, szerintem minden színét próbáltam már *_*
Púderes, matt finisht ad, a szájkontúr ceruza tökéletesen illik hozzá.

sarah0425

2021. március 15.

Amíg használtam addig nagyon jó volt. Jó illata volt és tartós is volt. A színe is pont el volt találva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.