KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalma egy ajakceruza és egy folyékony rúzs.

Lovely K-Lips sweetie
Ár: 1000 , Eladó: titinem
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Lovely K-Lips-Sweety
Ár: 800 Ft. , Eladó: Dius1991
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tata, fizetés: Fizetés banki átutalással, postán ajánlva, illetve van lehetőség a személyes átvételre Tatán vagy Tatabányán

Vivienn05

2018. január 19.

Eddig három árnyalatát vettem meg, de a többit is meg fogom venni. Nagyon szeretem ezeket a matt rúzsokat. Kényelmes viselet, nem kopik csak evésnél és ivásnál, de ott is csak minimálisan. Aggódtam, hogy ki fogja szárítani az ajkaimat,de ha aláhidratálok abszolút nem szárít. Szépek a színei, kár, hogy nincs belőlük több árnyalat. Az ára nagyon jó, nem tudok róla rosszat mondani.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Netta97

2018. január 18.

Imádom ezeket a matt rúzsokat, a Pink Poison a kedvenc árnyalatom, szolid hétköznapokra ideális, tartós, és nem ragad. Ez az eddigi kedvenc matt rúzsom, és az ára is teljesen rendben van!
Egy baj van csak vele, hogy kevés árnyalatban kapható. :(

Netta97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Egy baj van csak vele, hogy kevés árnyalatban kapható. :(

nyarigabi

2018. január 14.

Két árnyalat van meg, nem is tudom, a másodikat minek vettem. Nekem nagyon csúnyán kopik. Rossz érzés viselni, mintha temperát kentem volna magamra. Használat után két napig shea vajjal kellett kenegetni a számat, annyira kiszárította. Még nem vettem rá magam, de menni fog a kukába mihamarabb. Hozzá kell tennem, hogy utálom a rúzsokat, szájfényeket viselni, ajakápolóból is csak néhány típust viselek el, biztos van, aki jobban bírja az ilyesmit.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

SzL

2018. január 14.

Két árnyalat van meg (Sweety, Lovely lips) mindkettő inkább a rózsaszínes, nudesabb típusúak. Elégedett vagyok mind a rúzzsal, mind a ceruza minőségével. Baromi tartósak, szépen kopnak, nekem kicsit sem szárítják az ajkaim. Szép egyenletesen fellehet vinni a terméket, hamar is szárad. Nem nehezíti el az ajkaim, nincs ragacsos érzés, tényleg brutál mattra szárad. (Azóta rájöttem, hogy én nem annyira szeretem ezeket a nagyon matt termékeket, de ez kicsit sem von le a termék értékéből.) Ár/érték arányban szerintem csodálatosak.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

BorbelyAdri

2018. január 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg Milky Brown árnyalatban, és meg kell mondjam, cseppet sem csalódtam, sőt. Jó ideje keresek minőségi folyékony rúzst, amiért nem kell otthagynom a gatyámat, és íme. A szájceruza puha, könnyen felvihető. A rúzs meg szinte tökéletes. Gyorsan szárad, remekül fed, szép színűre szárad, nem ragad, és nem hagy maga után olyan nehéz érzést.. Elég tartósnak bizonyult, ivást, főzelékevést simán bírta. Nekem az ajkaimat se szárította ki. Biztos, hogy fogok még pár árnyalatot venni belőle.
Egy dolgot sajnálok: kevés a színválaszták. Nagyon kellene piros, vörös, bordó árnyalatokban. Az az én színvilágom.

BorbelyAdri
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

sancs

2018. január 9.

Két árnyalatban van meg: sweety és lovely lips! Ez a legtartósabb matt rúzs, amit használtam. A ceruzát ritkán használom. A rúzst nagyon gyorsan fel lehet vinni. Imádom, hogy olyan szép mattra szárad. Természetes. A száraz részeket nekem nem annyira emeli ki. Egy piros szerintem hiányzik az színekből. Biztos, hogy még szerzek be több árnyalatot is!

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Manhattanlove

2018. január 9.

Neutral Beauty arnyalatban van meg. Rengeteg matt ruzst es folyekony valtozatot probaltam ki, minden fajta markatol kb. Mindig ugyan azt tapasztaltam, lesondorott a szamrol es kenyelmetlen volt a viselese. Ez az elso, ami tetszik. Kremes allag ( alatta azert ajakapolo), szep szin, es viszonylag tartos, az ara is barati! :)

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Ptr

2018. január 9.

Kíváncsi vagyok, hogy a drágább társai jobban teljesítenek-e, de ameddig nem változtatnak az összetevőkön, addig abszolút újra vevős. Amit sajnálok, hogy kevés árnyalatban lehet itthon kapni.

Ptr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

rebekafarkas

2018. január 9.

Legeslegjobb! Ez az első olyan rúzs aminél semmi kivetni valóm nincsen. A ceruzája jó krémes szépen lehet vele rajzolni. A rúzs is gyorsan szárad, és hihetetlenül tartós. Egy picikét szárít de ez egyáltalan nem zavaró. Ala kell ajakbalzsamozni és semmi baja nem lesz! :)

rebekafarkas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

LipLush

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Eddig a legjobb rúzs amit valaha használtam. Nem szerettem előtte a rúzsokat, mert egyfolytában újra kellett kenni őket, folyton megfogták a fogaimat, hamar lejöttek, és kényelmetlen volt viselni őket. Ez a drágaság merőben más. Szinte észre sem veszem, hogy rajtam van. Gyönyörűen lemattul, ráadásul hihetetlen gyorsan. Nem jön le, evés/ivást kibírja. Örülök, hogy ez volt az egyik ajándékom, mert bevallom őszintén magamtól nem vettem volna meg. A natural beauty árnyalatban vettem kaptam meg, és teljes mértékig meg vagyok elégedve vele :)

LipLush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.