KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalma egy ajakceruza és egy folyékony rúzs.

Lovely K-Lips-Sweety
Ár: 800 Ft. , Eladó: Dius1991
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tata, fizetés: Fizetés banki átutalással, postán ajánlva, illetve van lehetőség a személyes átvételre Tatán vagy Tatabányán
Ár: 800 , Eladó: b0rzi
Állapot: 1-2x használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Mars93

2018. október 22.

Ez maga a csoda! Eddig nem szerettem a folyékony rúzsokat, szárították az ajkaimat, vagy kenődtek, de ez a termék... hibátlan! A Milky Brown árnyalat van meg, és meseszép, ráadásul a legtartósabb, amit eddig próbáltam. Nagyobb étkezések után kell valamelyest korrigálni rajta, de egyébként szuper!

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Dius1991

2018. október 20.

Nagyon tartós, szép színű matt rúzs, ami tökéletesen befedi az ajkakat, nem kenődik, nem kopik darabosan. Egyedül azt sajnálom, hogy nincs belőle több szín.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Csillagos 5-ös. Ezen az áron lélegzetelállítóan jó minőségű folyékony rúzs, és a ceruza is teljesen rendben van. Az egyetlen hibája a csekély színválaszték.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

postareb

2018. október 16.

Eredetileg egy teljesen más márkájú lip kitet szerettem volna vásárolni, de az sajnos nem volt a boltban, így a keresgélés közben akadtam rá erre a termékre. Azt kell mondjam, hogy le a kalappal! Az első használat után beleszerettem és egyből beújítottam egy új színt. A Candy Shop és a Pink Poison árnyalatok vannak meg. Nagyon kellemes az illata, tényleg nem túlzás azt mondani, hogy egésznap tart, mert így van. Csókálló, evésálló, ivásálló (+én dohányzom és nem kenődik az egész rúzs a cigire). Nekem az egyik abszolút kedvencem lett, hiszen amellett hogy minőségi, az ára is nagyon kedvező. +pont azért, hogy nem szárítja ki az ajkaimat :*

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

szlilla99

2018. október 14.

Barátnőim ajánlására vettem meg, mondták hogy milyen olcsó, de tartós. És tényleg így van! :D Eddig még nem találtam normális tartós rúzst, és ez eddig visz mindent. Nem szárítja ki a számat, kellemes, lehet vele enni, inni, és elég sokáig bírja. Azért nyilván fél nap után kezd mindenfélétől kopni, meg ivásnál is látszik a nyoma, de ez nem vészes. Nagyon meg vagyok elégedve vele, főleg, hogy egyáltalán nem drága.

szlilla99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

hsara

2018. október 12.

Az illata es az allaga is nagyon jo, nekem két árnyalatban van meg. Nálam nem annyira tartós, de ezen kívül szuper.

hsara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Pagica

2018. október 11.

Itteni vélemények alapján vetten meg a lányaimnak és magamnak:), Candy shop és Pink poison árnyalatban. Szépek a színek. Annyira megtetszett ez utóbbi szín,hogy azt én is használom és azt kell mondjam,hogy várakozáson felül teljesít. Ámulok és bámulok jobb, mint sok jóval drágább márkás termék. ( Próbálgattunk már többet is...) Kávé, üdítő,szendvics és még mindig tart. Nekem nem kopik le csúnyán, bár kicsit szárít,szóval kell hidratálni alá. Jó lenne,ha színskála még bővülne kicsit. Ár érték arányban nekem kiváló, ezért jár az 5*

Pagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

cicamokusz

2018. október 10.

Új, Glamour kuponos szerzeményem a Magic dessert árnyalata. Az itteni vélemények alapján esett rá a választásom. Azt kell mondjam, hogy: Wooow! A felvitele óta már többször ettem, ittam és mégis tart. Ennyi pénzért erre nem is számítottam. Szuper! És még cerka is van hozzá. Le vagyok nyűgözve.

cicamokusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Rencsibe07

2018. október 8.

Imádom. Két szín van meg nekem. Egy sötétebb és egy világosabb. Nem érzem, hogy a számon van. Nem szárít. Szép egyenletesen kopik, és egész tartós is.
Ár érték arányban tökéletes

Rencsibe07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Ár érték arányban tökéletes

LiktorEszti

2018. október 7.

egyik kedvenc rúzsom :) nagyon szépen fed, tartós és az, hogy ilyen olcsó és ceruza is jár hozzá még plusz pont
persze mint minden matt rúzs alá, ehhez is kell hidratáló, mert egy kicsit szárít

LiktorEszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.