Lovely

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalma egy ajakceruza és egy folyékony rúzs.

Ár: 600 , Eladó: Kicsitu
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 800 , Eladó: Zdorci
Állapot: A rúzs egyszer próbált, Helyszín: Dunaharaszti, fizetés: Fizetés banki utalással. Postán vagy csomagautomatába küldöm. Személyes átvétel Dunaharasztin
Bogi97

2020. január 22.

Úgy vettem meg, hogy nem fűztem hozzá nagy reményeket mert csak egy utánzat. De annyira bevált, annyira jó termék hogy az eredetit már ki se akarom próbálni ez teljesen megfelel számomra. Szépen kenhető, hamar be mattul, mikor iszok se jön le a számról egyszerűen nagyon meg vagyok elégedve vele.
Én a kontúr ceruzát nem használom, sokkal sötétebb mint a rúzs és úgy nagyon 80-as évek kinézetű de maga a rúzs nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

kata07

2020. január 19.

Imádom.Nagyon pigmentált, szépen fed, aránylag tartós is. Szeretem, biztos ujra vesszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

csyngo

2020. január 18.

A Sweety árnyalatot vettem meg, viszonylag sokat használom. Szeretem, elég tartós és külön jó hogy egy színben megegyező szájceruzával van egyben.
A Sweety mellé beszereztem még 3 árnyalatot azóta (Milky Brown, Neutral Beauty, Candy Shop), ezeket is nagyon szeretem és ajánlom.
Egy nagyon picit szárítanak, de ez majdnem minden matt rúzsról elmondható, így nem is vártam mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Serpentina

2020. január 6.

Nem rossz - nem rossz. Ennyiért pláne nem, de lehetne jobb is.
A barnás, “Milky Brown” árnyalatot vettem meg még évekkel ezelőtt, amikor még kacérkodtam a barnás, számomra abszolút előnytelen színekkel is.
A ceruza nagyon jó, - krémes és tartós. Ezt használom más rúzsokhoz is sötétebb kontúrnak.
A rúzsnak nagyon fura, mesterséges szaga van, de ki lehet bírni. A problémája, hogy nem szárad teljesen mattra, és sajnos gyorsan kopó fajta, - de legalább nem csúnyán teszi ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Nem rossz - nem rossz. Ennyiért pláne nem, de lehetne jobb is.

Pulguinha

2020. január 6.

Imádom!!! Tökéletes!!! Szép színe van, szépen fed, tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Imádom!!! Tökéletes!!! Szép színe van, szépen fed, tartós!

Bettiful

2020. január 3.

Ár-értek arányban a legjobb. Hosszan tart és könnyű a felvitel. Szépen, egyenletesen kopik. Nem hagy ragadós érzetet. Más márkásabb matt rúzsokhoz képest kevésbé szárítja a számat. Lehetne belőle több szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Szasssza

2019. december 20.

A legtökéletesebb matt rúzs! Mióta rátaláltam mást már nem is használok.
Extrahosszan tartós, evés-ivás álló.
Kolléganőm is kérdezte milyen rúzst használok, mert figyelte, hogy már ittam is, ettem is és még mindig tökéletesen a számon van. :D
Nagyon bejött, szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

A legtökéletesebb matt rúzs! Mióta rátaláltam mást már nem is használok.
Extrahosszan tartós, evés-ivás álló.
Nagyon bejött, szerelem!

eszterlancfu

2019. december 18.

Matt ruzskent is az egyik kedvencem a ceruzajaval, de magaban néha felvinni a számra is tökéletes, ad egy kis nem túl tolakodó, hétköznapi nude szint :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Morgiana

2019. december 12.

Tartós és szép matt. Szeretem az illatát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Tartós és szép matt. Szeretem az illatát is.

risecskinlili

2019. november 30.

Egy árnyalat kivételével az összes megvan, és nagyon szeretem mindet. A tökéletes hétköznapi nude rúzs, nagyon szépen egyenletesen kopik a nap folyamán. Nagyon megéri az árát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.