Lovely

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalma egy ajakceruza és egy folyékony rúzs.

Lovely K-Lips SWEET
Ár: 650 ft , Eladó: Miaaa29
Állapot: Új, Helyszín: Polgár, fizetés: Személyesen átvehető Polgáron vagy postázom.
Ár: 500+ posta , Eladó: blanzsi
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Előre utalassal
candy28

2019. május 26.

Nekem a Pink Poison nevű árnyalat van meg. Egy nagyon szép árnyalat. Elég sokat olvastam már róla és Glamour napok alkalmával úgy gondoltam, hogy beszerzek egyet. Egész jó kis rúzs, az árához képest. Szép az összetevő listája. Fincsi kókusz illata van. Nagyon nagy pozitívum, hogy nem szárítja a számat. Viszont sajnos nem igazán tartós. Inkább a Kylie Cosmetics Velvet rúzsaihoz hasonlít a formulája. Az én számon nem mattul be teljesen. Nem szárad meg. Amikor tudom, hogy újra tudom javítani, vagy nincs kedvem matt rúzst feltenni akkor használom. Mindenképp megéri megvenni, főleg aki nem engedheti meg magának a drágább rúzsokat, vagy nem akar drága rúzst venni. 1500 Ft-ért még szép összetevőlistája is van. Viszont Én vonok egy csillagot, mert a leírásokból nem éppen erre számítottam. Valamint mert nem annyira tartós mint vártam. (Jó, gondoltam, hogy az eredeti Kylie-val nem fogja felvenni a versenyt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

nori145

2019. május 25.

Nem szárítja az ajkaimat, matt és tartós. Legjobb drogériás folyékony rúzs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Nem szárítja az ajkaimat, matt és tartós. Legjobb drogériás folyékony rúzs!

rebekasa

2019. május 24.

Többször újra vettem már a Sweety árnyalatot. Szuper rúzs!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Többször újra vettem már a Sweety árnyalatot. Szuper rúzs!

ildikeb

2019. május 22.

Két árnyalat van meg, a Sweety és egy pirosas/bordósabb, aminek nem jut eszembe a neve. Mindkettőt nagyon szeretem, Sweety az egyik kedvenc rúzsom lett, csodálatos színe van és tartós. Most készülök megvenni belőle a másodikat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Tincsi1983

2019. május 16.

Nagyon kényelmes viselet. Nem száritja az ajkaim. Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Nagyon kényelmes viselet. Nem száritja az ajkaim. Tökéletes.

Kissk

2019. május 11.

Nekem sajnos nagyon szárít de ha alá teszek ajakápolót kb 3órát bír ki es úgy nem szárítja ki a szám. Nekem tetszik nem vagyok elájulva tőle , de el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

ostin

2019. május 9.

Nagyon jó állagú, tartós, jó az illata. Nekem nem nagyon szárít, de nem vagyok érzékeny.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

judit0206

2019. május 9.

Amikor megjelent ez a lip kit, az első két árnyalatot hamar be tudtam szerezni. A finishe nagyon tetszett, de valahogy nem az én színeim voltak. Ezért nagyon boldog voltam, mikor jöttek az új színek. A Magic Dessert árnyalat lett a kedvencem, amit azóta is gyakran használok :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

pandarouge

2019. május 7.

Szinte az összes árnyalatot beszereztem már belőle, teljesen elégedett vagyok. Nagyon olcsónak találom a minőségéhez képest. Jó fedésű és tartós. Kicsit szárít, de ez megfelelő hidratálással elkerülhető (én eos ajakbalzsamot használok alá, nem olyan olajos, így nem csúszik el rajt a szájceruza és a matt tényleg matt lesz)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

evasimonyi

2019. május 4.

kicsit szarit, de egy ebedet es az ivast kibirja.
imadom a szineit, es amugy orakig birja.
naponta 1-2x azert at kell menni meg egy reteggel, de ennyit meger.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

kicsit szarit, de egy ebedet es az ivast kibirja.
imadom a szineit, es amugy orakig birja.
naponta 1-2x azert at kell menni meg egy reteggel, de ennyit meger.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.