Lovely

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. Szájsmink készítésére szolgáló szett. Matt kialakítású folyékony rúzst tartalmaz és ugyanolyan színű ajakceruzát.

7 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Dorothy006

2022. július 18.

Ár érték arányban nagyon jó és tartós rúzs.Csak azért adok 4 csillagot,mert kevés a színválaszték.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

kbrigi04

2022. április 27.

Mindig újraveszem, ha kifogy a kedvenc árnyalatom. Viszonylag tartós, könnyű bánni vele, viszont mostanában nem nagyon találom az üzletek polcain a kedvenc árnyalatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Viktoria_fks

2022. április 20.

Évek óta használom, nemrég újra vettem a "Magic Dessert" fantázianevűt. (sok árnyalat már nem volt belőle, úgy, mint régen) A szájceruzát nem mindig használom, de a rúzst napi szintem.
Nagyon szeretem. Nagyon gyorsan mattá válik, nem ragacsos, nem ül be a barázdákba. Órákig fennt marad, ivás után abszolút nem jön le, evés után kicsit kopik. Nagyon szépen lehet rétegezni, nem lesz csúnya.
Illata nem intenzív, kellemes.
Kb. 1500-1700 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Illata nem intenzív, kellemes.
Kb. 1500-1700 Ft.

Mrs.Mortem

2022. április 4.

Évek óta újraveszem, szerintem már vagy 5-öt elhasználtam belőle. Egyre kevesebb árnyalatban kapható, pedig nagyon jó a formulája, nem zavaró az ajkakon, nem maszatol, nem szárít, lassan és egyenletesen kopik, jó árban van. Jóval drágább rúzsok megirigyelhetnék ezt a teljesítményt. A Lovely ott rontotta el, hogy nem hozott ki belőle több árnyalatot és amit igen már azokat sem nagyon gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 4.

Dorotii66

2022. március 31.

Bár nem sokat használtam, de nekem annyira nem jött be. Szép volt a színe (fogalmam sincs melyik árnyalat), de a tartóssága olyan semmilyen. Pár órát kibírt, aztán elkezdett kopni, de szerencsére nem feltűnően. Nem veszem újra, mert rá kellett jönnöm, hogy nem nekem valók a folyékony rúzsok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

CharlotteCobbler

2022. március 30.

Szeretem, bár az elején a szín kicsit más volt, mint amit szerettem volna. Vagy a drogériás fény vakított el, vagy az agyam csalt, de jónak tűnt még a boltba. Tetszik, hogy nem olyan veszettül sűrű, és mégis szépen fed. Nem ragad, gyorsan szárad. A színével azóta megbarátkoztam (sajnos már nem tudom megmondani az árnyalatát... talán magic dessert.
Annyira nem hagy nyomot, elég jó a tartósságát is nézve. Az illata nekem nem annyira jön be, inkább elfogadható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

AmaraMagnolia

2022. március 25.

Több évig is ezt használtam, mire észre vettem, hogy szárítja a számat, ezért hagytam abba a használatat. Viszont egy nagyon jó rúzs, szép a színe, szépen fel lehet vinni és tartós. Evésnél is fent marad csak kicsit foltokban megkopik. Szép matt hatása van, nagyon szerettem, de amíg ezt használtam nagyon kiszaradt a szám, hiába kentem a mellette legjobb ajakbalzsamommal szorgosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 25.

NettiKadar

2022. február 19.

Nagyon finom az illata, és egész tartós is, plusz pont, hogy jár hozzá egy ceruza is ami szintén jó(neutral árnyalatban van még)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

DoriSztmhly

2022. február 5.

Az egyik legjobb folyékony matt rúzs, amit valaha próbáltam. Viszont kicsit szomorú vagyok, mert eddig a Rossmannban lehetett kapni, most egy ideje már nem találom ott, szóval bízom benne, hogy míg elfogy a jelenlegi, újra fogom tudni majd vásárolni. Nagyon jól mattul, és rettentően tartós! Könnyű vele dolgozni is, és ami talán még plusz pont az az, hogy nem leszedhetetlen. Nagyon sok matt rúzzsal az a gond, hogy lehetetlen eltávolítani, ennél viszont nincs ilyen probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

trixyyhprincess

2021. november 15.

IMÁDOM!
Nem kell folyamatosan újrakenni, mind a két színe gyönyörű!
A Sweety nekem kevésbé tartós, mint a Netural, de ettől függetlenül mindkettőt szeretem. :)
Nem utolsó sorban pedig a ceruzájuk is isteni, nagyon puha!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 15.

IMÁDOM!
Nem kell folyamatosan újrakenni, mind a két színe gyönyörű!
Nem utolsó sorban pedig a ceruzájuk is isteni, nagyon puha!

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.