Lovely

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalma egy ajakceruza és egy folyékony rúzs.

Kozmetikai szett🎀🛍
Ár: 2500 Ft , Eladó: BlairM
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Bécs, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalást követően foxpost illetve ajánlott postán maradó levél
Ár: 500 ft , Eladó: Sztellus
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

RowenaC

2020. augusztus 8.

Nagyon szerettem, amíg ki nem fogyott. Tartós volt és szép mattra száradt. Szeretném újra venni, csak kevés szín elérhető belőle sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Elllla

2020. július 23.

Két árnyalatot is beszereztem belőle, sajnálom, hogy több színben nem kapható. Az én ajkaimon tartós, nehezen kopik, minden alkalommal a ceruzájával együtt használom. Érdemes aláhidratálni, mert kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

NyLeni

2020. július 17.

Szerintem nagyon jó,tartós. Kár,hogy nincs több színben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Szerintem nagyon jó,tartós. Kár,hogy nincs több színben.

Erika50

2020. július 16.

Nagyon kevés színben kapható. A tartósságával sem vagyok kibékülve, mert az ajkak belső részéről bizony kopik ez eléggé zavaró a számomra, pláne, ha beszél az ember. Valamint szárít is. Mivel nem szeretném kidobni, ezért főleg evés ivás után rákenek egy színben passzoló jól bevált krémesebb rúzst, jól összedolgozom és így egészen sokáig a helyén marad. Ezzel a módszeremmel egészen szép hatás érhető el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 16.

Maya92

2020. július 15.

Nagyon szép matt színekben kapható, mondjuk örülnék ha még több árnyalatban is kapható lenne. :)
Emellett viszont nagyon tartós, és ennek ellenére igen olcsó kis termék.
Talán egyetlen hátránya számomra, hogy nagyon szárítja az ajkaimat, csak ezért adtam rá 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Emellett viszont nagyon tartós, és ennek ellenére igen olcsó kis termék.

nadalandy

2020. július 1.

Már többször újravettem. Nem nagyon jönnek be a matt rúzsok, ez az egyetlen termék eddig amit szívesen használok és tartós is. Kényelmes viselet és olcsó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Gretiii

2020. július 1.

Ez az egyik kedvenc matt rúzsom. Nagyon szép erős színekben kapható, csókálló és nagyon tartós. Ha nap elején felteszem, akkor az ebéd kivételével még munka után is az ajkamon van a szín. Mivel matt, kicsit szárít és hajlamos összehúzni az ajkakat, ez egy idő után nem túl szép látvány, de persze ezt meg is lehet előzni azzal, ha aláhidratálunk. Szerintem ár-érték arányban mindenképp megéri, érdemes legalább egyszer kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Katinka90

2020. július 1.

Nem igazán találtam szép árnyalatot, de azért vettem egyet. Nem rossz minőség, ár-érték arányban, de nem lett kedvencem, pont az a színek miatt. Kár hogy nincs több árnyalat.A minőség miatt kap tőlem 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Rean519

2020. június 15.

Nagyon szeretem! Tartós, kénylemes a viselete, szép színei vannak. Ár-érték arányban zseniális

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

CintiaNora

2020. június 11.

Magic dessert árnyalat van meg. Nagyon tartós, szép szín. Mivel matt rúzsról van szó, szárítja az ajkakat, érdemes előtte hidratálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.