KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalma egy ajakceruza és egy folyékony rúzs.

Lovely K-Lips-Sweety
Ár: 800 Ft. , Eladó: Dius1991
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tata, fizetés: Fizetés banki átutalással, postán ajánlva, illetve van lehetőség a személyes átvételre Tatán vagy Tatabányán
Ár: 800 , Eladó: b0rzi
Állapot: 1-2x használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Aadrii

2018. július 20.

Nem rég vettem meg az egyik árnyalatot, és már az első használat után annyira megtetszett, hogy néhány napra rá beszereztem egy másik színt is belőle. Könnyű vele szépen dolgozni, és messze az egyik legtartósabb rúzsom, pedig van ennél sokkal drágább darabom is, de simán lekörözi. Napi szinten használom, nekem nem szárítja a számat.

Aadrii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Mandulaszem

2018. július 19.

Sokat hezitáltam, mire megvettem a Pink Poison árnyalatot, de nagyon jó döntést hoztam. Ahogy beraktam a kosaramba, egyből rohantam a kasszához, kifizettem, és azzal a tudattal,hogy ő már az enyém, becsúsztattam a táskámba. Édeskés izgatottságot éreztem,hogy vajon jól fog-e állni,mert ilyen élénk rúzst még nem próbáltam. Le is ültem a legelső padra,felvittem és csoda! Imádom attól a pillanattól. Vidám, szép szín éd nem olyan vad, mint amire számítottam. Szépen bemattul,viszonylag tartós és a számat sem szárítja. Ár-érték arányában azt hiszem tökéketes.🙂

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

geldorina

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Tartós, szép a színe és ár - érték arányban tökéletes.

geldorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Tartós, szép a színe és ár - érték arányban tökéletes.

Klau16

2018. július 18.

Nekem egyáltalán nem lett a kedvencem. Előtte is szinte csak matt folyékony rúzsokat használtam. Volt közte NYX, Kylie, Huda,...stb. Gondoltam kipróbálok egyszer egy olcsóbb árkategóriát is, és megvettem a Neutral Beauty árnyalatot. Felkenéskor még meg is lepődtem, hogy milyen jó a textúra, és az aplikátor. Aztán olyan 15-20 perc után már olyan volt az egész, mintha beton lett volna az ajkaimon. Teljesen ragacsos, és elképesztően szárítja az számat. Az árnyalatok jók, de nem vennék meg belőle mégyegyet.

Klau16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

fannib1

2018. július 16.

Magic Desert árnyalatban van meg, nagyon szép, különleges árnyalat, teljesen megéri az árát. Az evést ivást nem bírja, de ezt nem is várom tőle.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Csodaszép árnyalatokban kapható és ár-érték arányban tökéletes.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

Csodaszép árnyalatokban kapható és ár-érték arányban tökéletes.

Zdorci

2018. július 14.

Imádom őket! Három árnyalat is megvan. Szerintem ár-értékarányban vagyon szuper termék. Ér annyit, mint néhány high end rúzs, van olyan tartós és nekem egyáltalán nem szárítja az ajkaimat. Nyilván evés után korrigálni kell, de szépen kopik.

Zdorci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Black Fairy

2018. július 12.

A Magic dessert árnyalatot vettem meg, mert amit kinéztem nem volt (nem emlékszem most a nevére, de majd visszamegyek érte, megveszem azt is)...

Az ajakkontúr ceruza nem lett a kedvencem, túl puha, nagyon gyorsan kopik, és nem tudok vele precíz vonalat húzni, de a színe és a fedése szép. Az ajakrúzs állaga tetszik, az illata kevésbé, de nem különösebben érdekel. Sajnos az ecset nagyon keveset vesz fel, nekem nincs vastag szám, mégis háromszor kell belemártanom, hogy az egészet befesthessem. Egy rétegben is szépen fed egyébként, nagyon egyenletesen, és intenzív színt ad (mármint...amennyire lehet egy nude ajakrúzs intenzív). Szárítani nem szárít - bár tény, hogy rendszeresen radírozok és hidratálok, hogy a tényleg szárító rúzsok se fogjanak ki az ajkamon.

A tartóssága nem rossz...bár csak négy óráig marad fent kb, aztán elkezd kopni, ez a kopás nem látványos, és ez idő alatt az ivást teljesen bírja (bár megfogja a poharat/flakont), az óvatos evés se fog ki rajta...A ráncokba beleül, de a kontúrral ellentétben nem mászkál el. Nem szárad teljesen mattra sem, és nem érződik az ajkakon (nem nehezíti el az ajkakat, nem tapasztja össze őket), nagyon kényelmes állaga van, jó viselni.

Az ára nagyon kedvező, viszont a rengeteg jó tulajdonsága ellenére én inkább 800 forinttal többet fizetek egy olyan rúzsért, ami 16 órán át fent marad, és bármit eszek, bármit iszok, nem kell féltenem a színt még kontúr nélkül se (nyx ajakkrémek)...De ettől függetlenül ajánlom mindenkinek, aki olcsón szeretne jó minőségű rúzst és ajakkontúrt. :)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Eszter4

2018. július 10.

Ár-érték arányában tökéletes. Nekem elégtartósan állja a sarat a nap folyamán. Kicsit kiszárítja a számat, de nem vészesen,amit később tudok korrigálni. :)

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 10.

Sundelion33

2018. július 9.

Sajnos elmászik, egyáltalán nem tartós :( Sima vízzel lejön, ami elég elszomorító, mert a színe nagyon tetszik (Milky Brown). Szerencsére Rossmann 33%-os kedvezmény napján szereztem be, így annyira nem fáj az ára, de azért vehettem volna mást is rajta, ha tudom, hogy ennyire silány a minősége. Talán egy szájfény top coat-tal még tartós lehet, úgysem vagyok oda a matt rúzsokért, ez az egyetlen remény arra, hogy valahogy eltudjam használni.

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.