Best of Beauty 2019

Lovely

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Átlátszó, mattító hatású porpúder, mely ásványi formulájának köszönhetően engedi a bőrt lélegezni, és selymes simaságot biztosít.

mar

2018. december 17.

Ez volt az első ilyen típusú púderem, mindig egy másik, préselt púder után használtam. Ezt csak a zsírosodásra hajlamosabb részekre vittem fel (homlok, orr melletti rész, áll). Száraz szivaccsal próbáltam felvinni, ami nekem is kicsit nehéz volt, nagyon hullott mindenhova. Mivel nincs összehasonlítási alapom (meg különösebben gyakorlott kezem se), így nem tudom, hogy így kell-e viselkednie a terméknek. Hozzá kell tennem, hogy alapozót nem használok, általában sima hidratáló (esetleg pluszban primer) és helyenként korrektor volt alatta. Végül azért tette a dolgát, és szépen mattított, nem lett foltos, talán napközben is kevesebb púderezésre volt szükség.
Az illata viszont nagyon erős, cukros. Valamilyen konkrét édességre emlékeztet, de máig nem jutott eszembe, hogy mire. Emiatt olyan érzésem volt, mintha porcukorral púdereztem volna. Kicsit talán szárít is, a szemkörnyékem nagyon húzódott, mikor lesöpréskor odakerült a por.
Alapvetően azért vettem, mert ki akartam próbálni, milyen porpúdert használni. Ahhoz ez elég olcsó volt, és ezt az 5 g-ot könnyű elhasználni, ha nem is jön be. Viszont van néhány márka, ami jóval nagyobb mennyiséget ad kb. 2-3-szoros áron is. Rendszeres használatra valami mást próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

TimeaZsofia

2018. október 8.

Nekem sem jött be. Az "illata" borzalmasan mű, (valami banános, vaníliás akarna lenni talán), tényleg mindenhová potyog, szerintem a minősége is hagy kívánnivalót, egy használat után elajándékoztam egy nálam jóval fiatalabb ismerősömnek, hátha...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Brbgi

2018. július 18.

Az illata nekem tetszik, csak kicsit tömény. Az állagával pedig az a bajom, hogy amikor felviszem az arcomra a fele lepotyog a felsőmre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

_zsulu_

2018. július 10.

Fú nekem ez rettenetes. Szintén azért vettem, mert még nem érkezett meg a koreai utánpótlásom és kellett valami addig is. A szaga az elviselhetetlen számomra, olyan mint a (mű) vaníliás ízű fehérjeporok szaga, és nagyon erős, még órákkal később is érzem magamon. Az állaga is fura, se ecsettel (brutálisan porol) se szivaccsal (csomós és pacákban áll az arcomon) nem tudom szépen felvinni. Ha nagyobb mennyiséget ütögetek az arcomba (kb. baking mennyiséget) azt egy perc alatt felszívja (? ) és utána is ragacsos marad még picit az arcom (???). Mivel nem fogja meg szépen az alapozót, ezért nagyon hamar lekopik minden cucc a fejemről, de legalább jó diszkógömböt hagy hátra :( Reméltem, hogy jó lesz, mert baráti az ára és az összetevői is, de még azon is gondolkodom, hogy vészhelyzetekre megtartsam e a maradékot...

Ud.: Hasonlóan spúr (nem dobunk ki semmit :D) elégedetlenkedő társaknak ajánlom: én végül szárazsamponként használtam el :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

nezili

2018. február 23.

Elfogyott a koreai porpuderem, es mivel nem voltam eleg elorelato nem rendeltem idoben, ugyhogy kellett valami gyorssegelynek. Ez egy nagyon korrekt termek, nem valtoztat az alapozo szinen, nem is lehet eszrevenni hogy rajtad van, csak mattit egy picit es egysegesit, szep finisht hagy maga utan ez a lenyeg. Egyaltalan nem rosszabb, mint az eddig hasznalt koreai puderem, es ahogy latom gyonyoru inci-listaval buszkelkedhet. Egyetlen bajom vele, hogy eros edes szaga van, amitol ramjon a pruszkolhetnek ha veletlen tobb jon ki a dobozbol, de ennyit kibirok. Vegre egy Lovely termek ami bejon nekem, ujravevos lesz!

Update: kezdeti lelkesedesem alabbhagyott, alig varom h elfogyjon. Jobban megnezve a finishe egyaltalan nem lesz olyan szep mint a megszokott puderemnek, kisse csomosnak tunik es megul az alapozon. A szagat egyre jobban utalom, gagyi es mu. A tartossaga sem olyan jo, mint az innisfreenek es valoban ragacsos marad utana az arc barmennyit is visz fel az ember (hova tunhet...?) Legalabb nem irritalt, szepek az osszetevoi, relativ olcso es a szine is megfelel. De biztos, hogy nem vennem ujra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

snori

2017. november 22.

Nagyon szeretem, szépen fed. Nem csúcsminőség, de ár-érték arányban teljesen jó a hétköznapokra. Kellemes vaníliára emlékeztető illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate