Lovely

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

Krémes textúrájú pirosító; rózsaszín alapon holografikus, arany csillámokkal barackos színt ad.

Ár: 600 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás
Ár: 799 Ft , Eladó: ellla18
Állapot: Teljesen új,bontatlan, Helyszín: Miskolc/Szerencs, fizetés: Postázom vagy személyes átvétel

stripedpanda

2020. március 6.

Én ezt a terméket "Blush topper"nek használom, eleve annak is szántam, mikor megvásároltam. Így nagyon jól működik, a matt hatású pirosítóim dobom fel vele, mert rájöttem, hogy a fényes pirosító sokkal jobban mutat rajtam. Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg és nagyon elégedett vagyok vele, egy dolgot leszámítva... Az említett darabkák potyogása már látom, hogy nálam is elő fog fordulni (korábban is tapasztaltam már ilyet egy Lovely highlighter palettával, dehát ezért az árért nem is várok tökéletes minőséget...). Egyébként nagyon szép arany fénye van és enyhe barackos színe, rajtam a tartóssága is kifogástalan. Sima pirosítónak én nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

dlms.trk

2020. január 9.

Mégse kedvelem annyira sajnos, mint gondoltam..
narancs hatású a bőröm tőle, első két három használatnál tetszett, aztán már rosszul vagyok tőle. Szép színe lenne egyébként de valamiért......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Mégse kedvelem annyira sajnos, mint gondoltam..

wallflower87

2020. január 6.

Nagyon szép, visszafogottan napcsókolta hatása van az arcon a barackos-arany árnyalatnak. Sajnos azonban hiába a szép szín és as kedvező ár, mégsem tudom jó szívvel ajánlani, mivel egyrészt nem marad meg a bőrön tartósan, másrészt -és ez a legnagyobb problémám vele-nagyon hamar elkezdtek kis darabok letöredezni belőle, kis idő után pedig teljesen széttört sok kis darabra, így inkább kidobtam, annyit nem ér a dolog, hogy mindent összepiszkoljak vele..:( Úgy gondolom, mindenféle alsó kategóriás pirosító összevásárlása helyett mindenképp jobban megéri befektetni 1-2 minőségi termékre, amiket aztán évekig lehet nyúzni minden probléma nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

DodoSztmkls

2019. április 30.

Gyönyörű színe, fénye van! Igen, én is azt olvastam hogy az Orgasm dupe-ja. Mély mályvának mondanám aranyos csillogással, tényleg meseszép. Alapozóra helyezve nem csúszkál, azért lekell fixálni a smink végén. Ennyi pénzért bőven megéri!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

schnau.adelle

2019. április 23.

Szeretem, szép kis fénye van. :) Nars Orgasm-ra hajaz.
Egyébként nem mondanám krémesnek, a leírást updatelni kellene. Ami zavar az a csomagolás, örülnék ha jobb minőségű lenne. Ettől függetlenül Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Szeretem, szép kis fénye van. :) Nars Orgasm-ra hajaz.

oszibarack

2019. február 21.

Update: Egy csillagot levonok, mert bár továbbra is töretlenül imádom, mindennapos használat mellett nekem borzasztóan töredezik. Pedig nyilván nem dobálom, még egyszer sem ejtettem le, és mégis folyton berepedezik, és letört darabokat találok a tetején :( Emiatt pedig jóval gyorsabban "fogy" a kelleténél.

Egy világosabb rózsaszín, arany fényű árnyalat van meg, és én el vagyok ájulva tőle. Nagyon fényes, ezért valahova a pirosító és a highlighter közé helyezném, gyönyörű színe van, elég intenzív, ezért érdemes óvatosan felvinni. Tartós is, ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

kukunya

2019. február 8.

Te jó ég....hát ez valami meseszép! :)
Eddig matt pirosítóim voltak, ezért kicsit félve nyúltam utána a csillogós kinézete miatt. De mikor otthon kipróbáltam....hát leesett az állam. A barackos árnyalatot vettem meg belőle.
Gyönyörű rózsás pírt ad az arcomnak, és mellé egy olyan visszafogott csillogást, amitől az ember lányának olyan igazi luxus érzése támad. Ebben a borongós téli depresszív időben sikerült elérnie, hogy üdének, nőiesnek és szépnek érezzem magam.
Azt hiszem betárazok belőle, mert sose akarom, hogy ez a csoda véget érjen. :) Ha lehetne 10 csillagot adnék rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

Te jó ég....hát ez valami meseszép! :)

Dolcedia

2018. június 8.

Szép,arany barackos szín,hasonló mint a Sleek pirositója .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Szép,arany barackos szín,hasonló mint a Sleek pirositója .

csillu

2018. április 10.

Ezt a pirosítót már jó rég megvettem az itteni pozitív vélemények hatására, aztán elraktam, ki sem bontottam. Pár hete valahogy a kezembe került, na gondoltam, most kipróbálom. Hát azóta minden nap használom, annyira tetszik. Én úgy könyveltem el magamban, hogy egy visszafogott pirosító és gold highlighter egyben. Nagyon kellemes színt és fényt ad az arcnak. Tartóssága persze nem határtalan, egy izzasztó napot nyilván nem bír ki, de nem is ez az elvárás. Könnyen fel lehet vinni, építgetéssel intenzívebbé lehet tenni és még így sem esik túlzásba az ember. Nagyon-nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Ralynna

2018. február 20.

Nagyon-nagyon-nagyon szeretem. Az egyik legtökéletesebb pirosítók között van a világon szerintem. Mindig visszatérek hozzá. Elvileg a Nars Orgasm dupe-ja lenne, de szerintem a kettő közül magasan ez a jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.