Best of Beauty 2019

Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Matt rúzs és szájkontúr egy csomagolásban, az ombre stílusú ajkakhoz.

4 változatban kapható

csoknyom

2018. július 14.

Kettőt is vettem szerencsétlenségemre, annyira büdös,romlott szagú, hogy nem tudom elviselni! Botrány!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

TimyeK

2017. november 29.

Zsírkrétás műanyag szagú borzalom, nagyot csalódtam a termékben. Nem mondom, rúzs alá elhasználom, a színe is szép, de ragacsos és minősíthetetlenül büdös. Sosem csalódtam a Lovelyban, hát eljött az idő... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

pm2013

2017. november 3.

Sokáig vacilláltam, hogy ugyan minek nekem ez a Lovely ombre rúzs, mikor a) már van egy ilyen Catrice ombre rúzsom (és az sem igazán jött be); b) roppant egyszerűen lehet egy sima rúzzsal és egy sötétebb ajakkontúrral csodálatos ombre hatást elérni; c) ráadásul tester sem volt hozzá, ahol legalább egy kis ízelítőt kaphattam volna arról, hogy milyen színre, érzésre a termék. (Magyarán teljesen "vakon" vettem meg a terméket, mert hát - bevallom - végül a kíváncsiság győzött és meg voltam olyan buta, hogy hagytam magam megvezetni azzal, hogy éppen adtak rá 10% kedvezményt.)
De bár ne tettem volna!
Abban reménykedtem, hogy legalább olyan kellemes állagú és viseletű lesz ez a termék, mint a krémes rúzsuk, de a valóság nem is eshetett volna messzebb ettől, mert a termék vastagabb, rúzsnak vélt (illetve általam annak feltételezett) oldala inkább mondható szájkontúrnak, semmint rúzsnak. A vékonyabb oldal egyértelműen kontúr állagú, méretű... na és a termék szaga!! Az valami gyalázatos. Már bocsánat a kifakadásért, de ennek a terméknek se íze, se bűze. :( Kellemetlen érzés viselni, ragadós, csúnya textúrájú felületet ad. Töröltem is le azonnal.
Borzasztóan sikerült egy termék, na. Ne csúfoljuk rúzsnak. Ápoló hatása nulla (mondjuk most, hogy látom az összetételét - csupa viasz meg kőolaj -, nem meglepő). Bármennyire guszta a csomagolás és bármennyire is vonzó az ombre hatás gondolata, ne vegyük le a polcról, hagyjuk ott, mert egyáltalán nem éri meg. Totális csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

De bár ne tettem volna!

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Petrolatum, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Octyldodecanol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol