Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   Rossmann

Highlighter púder, amelyben az arany és az ezüst kombinációja látványos ombre effektust hoz létre. A 2 színárnyalat külön-külön és együtt is használható.

DodoCore16

2018. május 6.

Nagyon megszerettem ezt a highlightert, ár érték arányban megéri, sőt többet tud mint amit vártam tőle. Több területen is használom a belső szemzugban vagy az arcomon. Szép egyenletesen eldolgozható és gyönyörű a textúrája. A negatívuma talán annyi, hogy nagyon porzik, kicsit krémesebb állaggal kellemesebb lenne viselni és az eldolgozást is megkönnyítené, de ez tényleg már csak szőrszál hasogatásként írom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Janka96

2018. március 1.

Nekem a kedvenc highlighterem, bár az ezüst önmagában nekem picit világos az arcra, de szemekre is használható. Finom por, nincsenek benne nagy csillámok, inkább metálos hatású. De az előző megjegyzéshez kapcsolódva mindenképp használok hozzá fixálósprayt, nekem így több, mint 10 óráig kitartott, és sokkal szebb, bőrszerűbb, egészségesebb hatása van a bőrön. Szerintem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

Virag037

2017. október 21.

A Glamour napok alatt szereztem be, minden mindegy alapon. Nem vártam tőle sokat, de kinézetre nagyon megfogott. Tesztere nem volt, ezért zsákbamacskaként vettem meg.
Nagyon szépen csillog, imádom amikor felviszem. Hátránya, hogy nagyon hamar lejön. Lehet, hogy fixáló sprayel jól bírná, nem tudom. Ameddig fent van viszont nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0