Best of Beauty 2019

Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Morna, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Rossmann

Ásványi alapú, E vitamint tartalmazó arcpirosító, mely a bőrnek egészséges, ragyogó külsőt kölcsönöz, miközben megvédi a szabadgyökök ártó hatásától. Egy csomagoláson belül három szín található, így hangulatodnak, sminkednek megfelelő színt használhatsz, vagy akár keverheted is a színeket új árnyalatokat érve el.

sailorluna

2018. szeptember 5.

a cranberry kiss árnyalatot kaptam. tök szép a színe, nem atom pigmentált, viszont építhető. természetes hatást ad, hétköznapokra megfelel. a csomagolása nem a legszebb, de legalább nem esik szét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

nikolett

2016. november 30.

Volt ilyenem régen és szerettem, csak a színt néztem el. :) Azóta elajándékoztam, de ez volt az első pirosítóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

kovacsnikoletta92

2016. február 15.

Nekem bejött, nagyon ritkán használok pirosítót, ezért nem akartam egy vagyont költeni rá. Talán egy picit lehetne természetesebb színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Maxina

2015. január 8.

Pont elfogyott a pirosítóm és bementem az egyik drogériába ahol nevetséges áron ( 200 ft ) jutottam hozzá. Emlékeztem hogy sokan meg voltak vele elégedve ( itt olvastam ) Hát nekem bevált... Ebben a téli időjárásba nekem tökéletes. Nem igazán sminkelem magam de egy kis arcpír mindig szép :) Nekem bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

Ayani

2014. január 15.

A kis pamacs aranyos, de nyilván használhatatlan. A színei nem nyerték el a tetszésem, nagyon művi hatást keltenek, jobban szeretem a természetességet, amit ezzel a pirosítóval nem sikerült elérnem. Viszont alapozó és púder közreműködésével szép tartós, ami pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

lovelygirl

2013. december 29.

Nekem a coral fiesta árnyalat van meg. Ecsettel szoktam felvinni de annyira nem vált be a szín a világos a bőröm. Én is akciósan vettem, úgy megéri de nem legjobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

p.dori0724

2013. december 17.

Nem tetszik a színe, csak azért vettem meg mert akciós.Nagyon megbántam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Nem tetszik a színe, csak azért vettem meg mert akciós.Nagyon megbántam..

Bolvarin

2013. december 9.

Nekem már évek óta meg van a Cinnamon Lady. Olcsó és szuper jó termék. Sima hidratált bőrön is jól mutat, de púderen az igazi, gyönyörű a színe. Csodálkozom a hozzászólásokon, akik azt írták nem pigmentált, mert az enyém nagyon az, ennél jobb nem kell. Kicsit porzik, én nem a pamaccsal, hanem púder ecsettel viszem fel. A csomagolása is teljesen jó, kis helyen is elfér, jól zár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Wish

2013. november 19.

Cuki a doboza, aranyos a kis pamacs hozzá (ami használható is). A Rossmannban vettem akciós áron (399,-). Sajnos a fedele letört, róla, ezért kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Evelyyn

2013. november 6.

Nem szerettem, de lehet, hogy csak csúnya színt választottam. És még a doboza is szétesett :D Viszont a pamacs édes! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Serica, Magnesium Stearate