Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 2.

Lelőhely:   Rossmann

Metál pigmentek szemhéjpúder formájában. A fehér, arany, ezüst és fekete színárnyalatok remekül beleilleszkednek valamennyi féle sminkbe. A púder révén a színek a szemhéjon intenzíven és hosszantartóan ragyognak.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol