LR

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: martica8827, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált

SOS segítség bőrirritáció esetén.

Válogatott értékes gyógynövényeket tartalmaz. Hidratálja a bőrt.

yudiger

2017. november 14.

Mindent elmondtak már az előttem szólók, amit erről a termékről el lehet. Mindig van a táskámban belőle, mert nagyon jó SOS termék valóban.
Pattanásra, égésre, csípésre, horzsolásra, sebre, szóval szinte mindenre.Csodálatos gyógynövények (ha jól tudom 12 féle van benne) és propolisz keveréke. Nekem nagyon bevált. Megérdemli a csodaszer minősítést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

Schuy

2017. augusztus 10.

Favorit termék a márkától! Sérülések, égések kezelésére. Ráadásul külsőleg-belsőleg egyaránt használható, tele jótékony gyógynövény összetevőkkel. Csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

nmirika

2017. április 7.

A benti macskám kiszökött, bepánikolt, aztán húsig lehorzsolódott lábbal találtam rá. KÉT NAP ALATT összehúzta a sebet, és a szőre is pelyhedzik. Kár, hogy nem lehet képet feltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

justagirlwithdreams

2016. május 30.

CSODASZER, főleg pattanásokra. Nekem a kozmetikusom javasolta ezt arc tonikként használni, reggel (smink alá is akár) a szintén LR propoliszos krémmel és éjszakára pedig az LR all purpose concentrate krémmel (ez megvásárolható együtt, egy csomagban is). Azóta szinte teljesen kitisztult az arcom, már nem gyulladnak be a pattanásaim, kevésbé zsíros a bőröm, nem pirosodik ki. Mivel mindig nagyon zavartak a pattanásaim ezért szinte mindent próbáltam már (Clinique 3 lépés, Bioderma, Vichy,) és bár nem mondom hogy azok nem voltak hatásosak, de csak egy bizonyos ideg segítettek, utána már nem. Ezt viszont már 2 éve használom és imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

LittleBaby

2016. február 2.

Nagyon hatásos mindenféle sérülésre, horzsolásra, gyanta utáni kipattogzásra, torokfertőtlenítőnek, mindennek nagyon jó! Maximális csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 2.

lillaakarpati

2015. december 31.

CSODASZER!! mindent gyógyít és azonnal csillapítja a fájdalmat!! égésre a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

shara88

2014. december 15.

külső és belső használatra egyaránt harásos. Tele van gyógynövénnyel és ez az ízés is érződik, én egy másik cég aloe spray-ét használtam és az keserű volt, most is erre számítottam és kellemesen csalódtam, amikor észrevettem, hogy ez "finom". Külsőleg gyorsan gyógyítja a sérüléseket és csillapítja a duzzanatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Yza

2014. február 3.

Használtuk a családdal: allergiás kiütésekre (pl. csalánkiütés), leégésre, nagyon hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.