LR

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

bettililiom

2018. november 19.

Fogorvosomtól veszem, csak ezt és a sensitivet használom, nagyon szeretem. Ha elfogy és nincs itthon másik, büntetés bármelyik boltban vásárolhatót használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Schuy

2017. augusztus 10.

Kicsit csalódás volt a termék. Az összetevőit tekintve 5 csillag, viszont a hatása elég átlagos. Hiányolom azt az igazi frissességet, amit egy fogmosás után éreznem kéne. Viszonylag drága termék, úgyhogy nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

ingyombingyom

2016. január 21.

Hát nem is tudom....jobbat vártam. Valami frissítőt , üdébbet mint a többi fogkrém . Igaz ajándèkba kaptam , de látom megkérik az árát is ennek is.
Semmi extra. Átlagosan tisztít , átlagosan habzik , átlagosan frissít. Az összetevői viszont jók.
Ennek ellenére nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 21.

Ennek ellenére nem újravevős.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Propolis Cera

Sorbitol h 1 1