LR

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aviri, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Jól elfed minden bőrhibát és karikát, nem tömíti el a pórusokat és ápolja a bőrt.

justagirlwithdreams

2016. május 30.

Pozitívumai: jól fed, jól építhető, nagy színválasztékban kapható, egy kis púderezéssel egész tartós. Számomra negatívum volt hogy bár olajmentes, én zsírosnak éreztem és eldolgozni se tudtam olyan szépen. Ettől függetlenül nem rossz, megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

timity

2013. április 29.

Csak az összetevői miatt kapott 4 csillagot. Egyébként szuper kis alapozó, ugyan nem hidratál, de nagyon tetszik, hogy könnyen, gyorsan eldolgozható a szuper állaga miatt. A színét szeretem, más alapozókhoz képest szerintem "természetesebb" színárnyalatú. Kár, hogy kicsit drága. :( /2012.december/

Update: Most ajándékba kaptam, de nem bánom! Megerősített a kozmetikusom is abban, hogy az olajmentes alapozók a legjobbak, mert nem tömítik el a pórusokat. Van benne fényvédő is, amire csak most döbbentem rá! :) így még szívesebben használom, főleg tavasszal/nyáron! Az állaga továbbra is kedvencem! Könnyen, egyenletesen eldolgozható, és elég sokáig kitart! :) Nincs maszk hatása, még ha nem is foglalkozom a minőségi eldolgozásával, akkor sem! Én akciósan szoktam rendelni, 3200Ft-ért. Egyébként hasonló tudású alapozók hasonló áron is vannak, úgyhogy ennek árcédulájával már ki vagyok békülve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Halfway

2012. január 15.

Jó alapozó, bár én drágának tartom. Ha jól emlékszem 3600 Ft körül van. A pórusaimat nem tömítette el, a bőrhibákat is tényleg jól elfedte. A bőrömet viszont nem nagyon ápolta. Az elején nagyon szerettem, a végén viszont nem bántam már, hogy elfogyott. Ettől függetlenül lehet, hogy másnak beválik, de az akkori kombinált bőröm nem volt oda érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Tea-Lactate, Sorbitol, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sorbitol h 1 1