LR

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú rendszer: ápoló komponensek és lemosó egyben. Nem hagy olajos érzetet maga után. Kontaktlencsét viselők is használhatják.

shara88

2019. február 7.

Imádom, ez a legjobb sminklemosó az egész világon! Sokat kipróbáltam már, de csak ez viszi le tökéletesen, pár mozdulattal a legmakacsabb szempillaspirált, eyelinert! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Nem a legolcsóbbak közé tartozik, de megéri. A sminkelés okozta száraz bőrt is regenerálja jótékony olajainak köszönhetően. Használat után a bőrfelületen maradt olajakat még bele szoktam simítani a bőrbe és csak utána mosom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

LittleBaby

2016. január 11.

Nekem nagyon olajos, és azt nem szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 11.

Nekem nagyon olajos, és azt nem szeretem

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Szintetikus színező anyag. (Lila)