LR

Ár:   8090 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bandita, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 23.

Lelőhely:   tanácsadók, online

Érzéki parfüm, tele szenvedéllyel és temperamentummal. Az extravagáns hölgyeknek, kik öntudatosak és stílusuk egyedi. Gyümölcsös, keteies, csábító illat.

Fő jellemzője: a csábítóan édes csokoládé és a karamell összhangja mandarinnal.

Hozzáadva: keleties pacsuli és virágos jázmin.

Alapja: a fűszeres hatás és a vanília

Ár: 5000 , Eladó: Parfum28
Állapot: Hiánytalan, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás

Flowers

2019. október 24.

Beszereztem ,igazàn érzéki, egyedi illat,de nem lettünk " baràtok".
Szívesen megvàlnék tőle .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 24.

Beszereztem ,igazàn érzéki, egyedi illat,de nem lettünk " baràtok".
Szívesen megvàlnék tőle .

lillak

2019. október 11.

Imádom, számomra nagyon különleges, de sajnos csak mintám van, szóval igyekszem beosztani :) Eddig akárhányszor viseltem, mindig megdicsérték az illatom, még jó néhány órával a fújás után is. Mindenképp szeretném beszerezni a rendes kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Anreja

2018. november 23.

Kb 10 éve imàdtam vonulni benne! Különleges varàzsként éltem meg, és így is maradt meg bennem. 40 évesen eszembe jutott, megrendeltem ismét. Ma meg nem értem akkor mi fogott úgy meg benne. Főleg a fej illatra vàgytam vissza, na most épp az nem tetszik màr benne de elviselhetetlenül nem. Vàltozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

pacsirta17

2018. november 23.

Mugler bácsi Angel-je,olcsóbb kiadásban...röviden tömören...
Tartós,finom.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Mugler bácsi Angel-je,olcsóbb kiadásban...röviden tömören...
Tartós,finom.:))

yudiger

2017. november 14.

Nagyon kellemes illat, egy nagyon szép kis üvegben. Sajnos rajtam nem annyira tartós, mint ahogy az előttem szólók írták, de ennek ellenére úgy gondolom, hogy négy csilllagot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

Vaslady

2017. október 1.

2016. augusztus 25
Rég nem irtam.
Igazság szerint nem szeretek melegben,pláne kánikulában tesztelgetni.
Hanyagoltam is mostanában a parfümériákat.
Viszont nőverem elkezdett egy hete foglalkozni az LR termékekkel.
Ma hozta a kis mintáit,és nagy örömmel közölte velem,hogy a Haremmel kezdjem.
Merthogy,Ő azt tudja rajtam elképzelni,és arról,rögtön én jutottam az eszébe.
Még az a jó,hogy nincs 35 fok,és a lakásban,ahol is az északi rész a nappali,kicsit még fázom is.
Na usgyi,fel is fújtam a Haremet a bal csuklómra :-D.
Első percekben sokkoló,de aztán szépen kikerekedik.
Rajtam konkrétan,pacsuli,meleg fűszerek,és édes eper-málna kombó illata van.
Ezt én is,sőt férjem is kiérezte belőle.:-D
Keresem az összetevők között az epret,de se az, se a málna nem szerepel.
Érdekes,hogy minden ember bőrén,más és más új kombináció születik meg.
Keleties-fűszeres illatvilág,téli parfüm,követeli a minuszokat,de nem lehet mellette elmenni"csak ugy".
Most az LR parfümmintákat próbálgatom,és el kell ismerni,hogy a szappanos kézmosás után is még aktivan szerepelnek.
Tehát elmondható,hogy tartósságuk nagyon jó,sőt még jobb, mint jó pár márkás drága parfümnek.
Számomra kellemes meglepetés.
Nem tudom még,ki lesz a befutó,melyiket rendelem meg,de egyenlőre ő is benne van a körben.
Szultánák világa,suhanó bársonyruhák,nehéz brokátfüggönyök,erős keleti fűszerek,sejtelmes pillantások,és felnőtt nők illata,kislányok ne próbálkozzanak vele.
Nekem ilyen,Ő.
Élmény volt a mai nap,a tesztelés,egy új termékkel az ismerkedés.:)
2017.10.01
Még augusztusban megvettem,mivel akciósan volt a katalógusban,és csak ma mertem elővenni.
Hűvös volt a reggel,igy fújtam 1 fújást.
Hozza a tavalyi életérzést,amit hozzá társitottam,az eper illat szintén jelen van.
Nagy kedvencem lesz,csak legyen már picit hidegebb :).
Mellesleg az üvege is nagyon szép,vörös-arany kombináció,igazi orientális érzés.
Nagyon el van találva a külső és a belső tartalom is,teljes mértékben illenek egymáshoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

2016. augusztus 25
Rég nem irtam.
Igazság szerint nem szeretek melegben,pláne kánikulában tesztelgetni.
Hanyagoltam is mostanában a parfümériákat.
Viszont nőverem elkezdett egy hete foglalkozni az LR termékekkel.
Ma hozta a kis mintáit,és nagy örömmel közölte velem,hogy a Haremmel kezdjem.
Merthogy,Ő azt tudja rajtam elképzelni,és arról,rögtön én jutottam az eszébe.
Na usgyi,fel is fújtam a Haremet a bal csuklómra :-D.
Első percekben sokkoló,de aztán szépen kikerekedik.
Rajtam konkrétan,pacsuli,meleg fűszerek,és édes eper-málna kombó illata van.
Ezt én is,sőt férjem is kiérezte belőle.:-D
Keresem az összetevők között az epret,de se az, se a málna nem szerepel.
Érdekes,hogy minden ember bőrén,más és más új kombináció születik meg.
Számomra kellemes meglepetés.
Nekem ilyen,Ő.
Élmény volt a mai nap,a tesztelés,egy új termékkel az ismerkedés.:)
2017.10.01
Hűvös volt a reggel,igy fújtam 1 fújást.
Nagy kedvencem lesz,csak legyen már picit hidegebb :).

Sultana

2016. május 26.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen!
Először azt gondoltam, hogy na ez csalódás volt. Erős, jellegtelen illat vágott fejbe, aztán egyszer csak elkezdett finomodni. Kell egy óra, vagy távolabbról kell fújni, de aztán előjön Mahidevran, Hürrem, Kösem, Nurbanu szultána világa! Az biztos, hogy nem könnyű illat, de szerintem pont ez volt a célja az alkotóknak. Aki kipróbálja, a neve alapján kb. nem is számíthat másra. Ez a "hárem". :) Már csak a szultánomat kéne idecsalogatni vele! :)
Nem az álmok netovábbja, de megnyert végül is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 26.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen!
Nem az álmok netovábbja, de megnyert végül is!

csikosmatyas

2014. július 27.

Akármit is mondanak még tart a válság. Egyik nagyon kedves munkatársam ezzel foglalkozik és engem is megkért, hogy a hétvégére vigyem nyugodtan haza a bemutató csomagot és válogassak ha tetszik valami.
Az én orromnak ez volt a legmarkánsabb illat a kollekcióba és meg kell mondjam a Holdig lehetne vele üldözni annyira irritáló a maga egyszerű sikító, erőteljes modorában előadott monoton egyhangúsága, viszont eszméletlen tartós, mit neki szappan, vagy nedves törlőkendő!
Amiatt kap 3 pontot, mert az ügynök nagyon kedves volt és az illat gyakorlatilag levakarhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 27.

Yza

2014. február 3.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Tartós, illik hozzám, nem irritál. Elég belőle kevés is, egész nap érezhető. Drágának tűnik, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

mandula

2013. július 1.

Anyukámtól kaptam még régebben, de már azóta elhasználtam belőle vagy 2 üveggel! Imádom az illatát. Eddig nem volt olyan parfümöm, ami ilyen tartós lett volna.
Ja, és még nem volt olyan ember, aki ne dicsérte volna az illatomat, amikor ezzel voltam befújva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Isoeugenol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.