Lumene

Ár:   €17   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2019. március 5.

Ár:   €17

"Hidratáló, erősen fedő formulája azonnal eltakarja a bőrhibákat. Krémes textúráját tiszta sarki forrásvízzel és törpemálna-kivonattal gazdagítottuk, hogy hidratálja és ragyogóvá tegye a bőrt. A szivacsos applikátor precíz felvitelt és eldolgozást tesz lehetővé. Három árnyalatban kapható."

Virvatuli

2020. február 27.

Lehet, hogy én nem tudom, hogyan kell korrektort használni (nem nagyon szoktam), de ezt kipróbáltam, és valami borzalmas. A színe sárgás és túl sötét a téli bőrömhöz, az élénkítést és ragyogást meg felejtsük is el. Csak az egyik szemem alá vittem fel, és pillanatokon belül tíz évet öregedtem, olyan ráncok jelentek meg, amiket addig nem is láttam (és a másik szemem alatt továbbra sem). Kidobni sajnálom, de fogalmam sincs, mire tudnám elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.