Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothdyna, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A narancs, a vanília és a mentol pompás illatával.

encimokus

2014. szeptember 20.

Semmire nem való. Felét raktam a kádba, de csak egy adag szines, szagtalan, habtalan lé lett belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 20.

dorkisz

2012. február 3.

Nálam ez kapufa. Illata szerintem nem sok. Látványos amíg elpezseg az egész, de utána én éreztem a bőrömön az olajos érzést, amit utálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

kiskozmi

2012. január 30.

Először csak a negyedét tettem a vízbe,ez volt az első fürdőgolyó,amit kipróbáltam.A baj ott kezdődik,hogy a mi kádunk sokkal nagyobb,mint egy átlagos kád.Kellett volna az egész golyó.Az illata nagyon finom és puha lett tőle a bőröm.Nem rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

tothdyna

2012. január 4.

Nagyon intenzív illat narancs és vanília illat maradt a bőrömön még órákkal később is, ami mellesleg némileg még puhább is lett és a kádat sem színezte el, nem úgy, mint pár társa. Pedig ugyanolyan intenzíven színezte el kékre a vizet és ezer millió mini csillámot láttam benne, a bőrömre mégsem tapadt egy sem. Az eddigi legszimpibb golyóbis, ajánlom. Most ráadásul már fél áron kapható, így pláne! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabályos INCI név. Kék színezőanyag.