Lush

Ár:   2290 Ft, 4490 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100g, 250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szegej, Módosítva: 2018. június 8.

Ár:   2290 Ft, 4490 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Ambrosia sok olyan összetevőt tartalmaz, amelyek hihetetlenül hangzik, de képesek a borotválkozás utáni vörös és fájó állcsúcsot nyugodt, sima és gondtalan bőrfelületté változtatni. A férfiak ezt addig nem is fogják elhinni, míg ki nem próbálták. Egyszerű illata miatt is közkedvelt. Komfortosabbá teszi a borotválkozást és csökkenti az égető érzést, amit a borotva okoz. FIGYELMEZTETÉS! Barátnőktől, feleségektől, hugicáktól és minden egyéb nőnemű lénytől távol tartandó, mivel fennáll a veszély, hogy elcsenik az üveget lévén, hogy éppolyan kitűnően használható hónalj- és lábborotváláshoz is.

Vitelotte

2018. január 3.

Tetszik a lágy zabkásaillata, de nagyon zavaró hogy túlságosan folyékony, nem világos hogy mennyi a helyes mennyiség, nem tapad meg a bőrömön. A lemosás utáni zsíros érzet sokáig kellemetlen volt, de végül elfogadtam hogy ez az ápoló hatásának egyik jele. Nem bánom hogy kivonják a forgiból, a cég tégelyes borotvakrémei jobban beváltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

style74

2016. január 29.

Számomra felfoghatatlan hogy egy natúr, és egyébként jó termékbe miért kell parabéneket tenni és veszélytelenként reklámozni. Emiatt csalódott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

petoandika

2016. január 7.

Páromnak vettem karácsonyra ajándékba. Nagyon tetszik neki, főleg az, hogy nem habzik.
Eléggé kicsattog a bőre borotválkozás után általában, de ettől annyira mégsem, ami pozitív.
Kellemes érzés használni, és tanúsíthatom, nagyon jó puha lett utána az arcbőre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

dessy

2015. június 13.

Nagyon könnyen siklik rajta a penge, nem hagy irritációt és sebet se maga után, Nekem az illata is nagyon bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

annama

2013. május 28.

Ó, csodás krém, sosem pattogzik ki a bôröm, ha ezzel borotválom. Isteni. A barátomnak vettem, de nem használja, mert "nem habzik". Nem bánom, mert így elhasználom én... az illata finom, ananászos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Petronella

2013. január 3.

Annnnnyira szeretem! Prince is nagyon jó, mindig elcsenem a kedvestől, ha nincs résen, de ezt is ugyanannyira szeretem, bár szerintem ez gyorsabban fogy. Mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Zabtej. A zabtej alapja az abrakzab, mely a legnagyobb fehérjetartalmú gabonaféle, ami igen gazdag telítetlen zsírsavakban, és ásványisó tartalma is magas. Paula Begon szerint az összetevőnek gyulladáscsökkentő hatása is van. Az összetevő tartalmaz glutént. További információ --->

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.