Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

brigitta001

2016. november 18.

Karácsonyi szappan volt, idén azt hiszem nem kapható. Az én darabkám rózsaszín és arany volt. Szokás szerint beraktam a szekrényembe és később használtam el. Az illatát nagyon szerettem. A bőrömön annyira nem volt tartós, de a szekrényemben egy évig is éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

ildinyo

2016. július 14.

Vattacukros, tutti-fruttis édi-bédi illatözön, a lányaim imádják, a bőrük gyönyörű tőle. Bármikor, bármekkora mennyiséget átveszek belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

aranyhalacska

2014. április 22.

Akartam szeretni, de nem megy...párszor próbáltam megfürödni vele, de borzasztóan szárítja a bőrömet és most csak ott csücsül a kád szélén...talán kézmosó szappannak jó lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

agocsfelicia

2013. április 26.

Egy időben, csak Lush termékeket használtam, belátom hiba volt.
Ebben a szappanban a múltkori fürdésnél, ilyen nejlon daraboat találtam, amit ők csillámnak akarnak eladni. Nagyon szárít is, amennyibe került, az pedig borzalmas..., csak az illata miatt kap kettőt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 26.

Egy időben, csak Lush termékeket használtam, belátom hiba volt.

Biu

2013. március 17.

Az illata nagyon tetszik (bár egy ideig szekrényben tartottam, és akkor fúúú de sok volt) a szemnek is kellemes látvány, de ez az összes pozitívum amit el tudok mondani róla. Rohadtul szárít, soha egy szappan sem (pedig ennél jóval olcsóbbakat használok) szárított ennyire. Az illata sem tartós, nekem ez a háromszög alak amibe levágják sem praktikus (bár a hivatalos oldalon nagyon el akarják magyarázni hogy ez miért jó) de ez legyen a legkevesebb. Pénzkidobásnak tartom ezeket a szappanokat. A szép látványon kívül semmire nem mennek rá, a Lush egy nagy marketing és PR halmaz (amit elvitathatatlanul profin csinálnak), ami körülölel jó pár közepes és rossz terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

melindadd

2012. január 16.

Karácsonyi ajándékba kaptam és nagyon tetszik. (de megláttam az árát ami elég borsosnak tűnt)Engem nem szárít,végeredményben olyan mint egy szappan(mivel az :-) ). Ahhoz képest hogy mennyibe kerül,valahogy jobbra számítottam. A csillogást sem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

morning_glory

2011. május 3.

Extrán szárít a sok SLS miatt, pedig az illata amúgy sokáig tart. Én 3 nap használat után feladtam, annyira kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 3.

rnee

2011. március 21.

egyszerűen belebolondultam az illatába :)))))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

egyszerűen belebolondultam az illatába :)))))

noxibaba

2011. március 16.

Sosem gondoltam, hogy ennyire fogom szeretni a Lush termékeket, de megtörtént. Imádom. Főleg az édes illatú dolgokat keresem. Ez a szappan is édes illatú. Fürdés után tiszta "cukor" illatom van. Nem, hogy jó illatú, de ápol is és nem kell testápolót használnom utána!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Narancssárga.