Lush

Ár:   7850 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Samponok

Ez a sampon segít rendbehozni a károsodott hajat, mert nagyon tápláló. Alaposan megtisztítja a hajat, de nem koptatja a színt. A banán, a vajak és a tisztító elemek ideális egyensúlyban vannak benne. Vásárlóink A Blousey újra életre kelti a hajat gazdag összetevőinek segítségével, melyek egyensúlyban vannak a gyengéd felületaktív, tisztító anyagokkal.  Tökéletes azok számára, akiknek a haja törékeny, és emellett szőkített vagy agyonfodrászolt. Fekete hajra is nagyszerű.

Aylawitch

2016. november 15.

A sampont ajándékba kaptam. Nekem nagyon bejött, a hajam finom, puha lett tőle annak ellenére, hogy feketéből lettem szőke, most pedig lila és eléggé tönkre van a hajam a sok szőkítéstől. Sűrű állaga ellenére nagyon jól habzik, amit nem gondoltam volna, mert a tégely tetejét lecsavarva a látvány nem volt valami biztató. :D Belenyúlni a "masszába" nem túl kellemes és számomra az illata kicsit "csípős" de tökéletes samponnal még nem találkoztam. Kevésbé bántja a hajszínt, de azért kopott minden mosásnál. Összességében elégedett vagyok vele, egyik legjobb sampon, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

gothmarypoppins

2013. január 2.

Mintát kértem belőle, az alapján maradok a Rehabnál. Szöszös-szállós volt a hajam utána, zsírosabb vagy vastagabb szálú hajra biztos jó. A színt tényleg nem bántotta, tisztított és jó illata volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Thumpa

2012. december 9.

A boltban nagyon dicsérték (ofkorsz), és a hajam egészséges részei tényleg szépek lettek, de a hajvégeim csúnyán szárazok és roncsoltak maradtak. Nyilván nem azt várom tőle, hogy helyreállítsa, de egy sima Alverde balzsammal/samponnal szép, sima lesz a hajam vége. Sajnos a Blousey hatásán a Big hajkondicionáló sem javított. A hajamnak ugyan tartása lett, és a nagy része kellemesen selymes és fényes lett, a hajvégeim nagyon rondák maradtak. Egészséges hajúaknak viszont biztosan beválik, az összetevői is szépek, de Ilyen árkategóriában szerintem nem éri meg, az illat pedig túl tömény volt és tolakodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Yndre

2012. október 23.

Igaz, hogy csak mintát kaptam belőle, de első használat után nagyon szupernek tűnik. Krém állagához képest nagyon jól habzik, kellemes natúr illatú, jól hidratálja a hajat, nem gubancol. Nekem az új mézes sampon is tetszett, de a kettő közül inkább ezt venném meg. Messzemenő következeteseket ugyan nem tudtam levonni, de elsőre 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.