Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fodornoncsi, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

"Rómeó és Júlia sosem éltek át ilyen csodát, bár nekik nem is volt csokis-cseresznyés finomságuk, ami mindent elsimít. A fair trade bio kakaóvaj és a finom tengeri só hidratáló radírozása a bőr ünnepe. Ahogy felviszed ezt az ínycsiklandó radírt a nedves bőrödre, az őrölt cseresznyemagok felpezsdítik a véred. A meleg, vidám kakaó-abszolút és egy lehelletnyi édesmandulaolaj garantálja, hogy többet, többet és még annál is többet akarsz majd!"

Lushlife

2019. március 2.

Ez az egyik kedvenc termekem. Pont ugy radiroz ahogy kell, a borom apolja nagyon finom puha lesz utanna az egesz borom es nem fogy olyan gyorsan nekem egy masfel honapig eleg volt mondjuk nem hasznaltam minden nap. Az illata meg isteni finom inkabb tavaszra ajanlanam mivel hasznalata utan az egesz furdo cseresznye illatu lesz😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

babyface

2019. február 20.

nagyon szeretem, nem csodálom, hogy rövid idő alatt limitáltból állandó termékké nőtte ki magát. :) sajnos az első megvásárolt darabomat nem sokáig élvezhettem egy csúfos, kissé szőkenős malőr után. :D történetesen rátettem a radiátorra 'száradni' nem gondolván bele abba, hogy az egész termék különböző vajakból áll. :D így az egész matéria a padlón és a radiátoron végigfolyva végezte. :D de már egy használat alapján megállapítható, hogy csodás kis termékkel van dolgunk. az illata mennyei csoki-cseresznye, a kis cseresznyemagok jól végzik a dolgukat, arról nem is beszélve, hogy utána testápolózni sem kell. :) igazi tavaszi must-have cukiság

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Nancika

2018. július 18.

Valentin napi tesztelős csomag részeként kaptam, és ez a bőrradír lett az összes szerzeményem közül az abszolút kedvencem.

Az illata rendkívül magával ragadó, kellemes csokis-cseresznyés (az mondjuk igaz, hogy szerintem a cseresznye illatánál eleve kevés jobb dolog van a világon, annak ellenére is, hogy a gyümölcsöt magát kifejezetten nem szeretem), az őrölt cseresznyemagok pedig úgy végeztek szuper munkát, hogy azzal nem került mikroműanyag a vízbe, és ezáltal a környezettel is kíméletesen bántam.

A kezem és a testem pedig imádta! Néha csak kézradírként, néha pedig a teljes testemre testradírként is használtam, és mind a két szerepben tökéletesen megállta a helyét, utána minden alkalommal pihe-puha lett a bőröm.

Tipp: Ne dörzsöljétek túl erősen soha, mivel nagyon erőteljesen radírozza a bőrt már lágy simítások mellett is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Methylcellulose
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Methylcellulose
Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 47005, CI 42090, CI 14700

Nem szabványos INCI név. Jelentése fehér csokoládé.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csoki massza.

Színező anyag. (Piros)