Lush

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   45 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Bojca, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a hidratáló krém ideális a pengétől megviselt bőr megnyugtatására, hála a benne lévő aloe verának és levendulaméz-víznek. A méz fertőtleníti, az aloe vera és a levendulavíz pedig nyugtatja a bőrt. Ezeket hatékonyan segíti a nagy büdöske (bársonyvirág) pirosságcsökkentő ereje. Friss búzafűlevet is adtak hozzá, melynek antioxidáns tartalma megvédi a bőrt a sérüléstől. A mandarin és a szantálfa illóolajai mindezt mély és frissítő illattal egészítik ki.

babolka

2020. március 6.

Telente szoktam használni, egészen idáig jól működött, azonban mintha tavaly decemberben változott volna az összetétel vagy csak rosszul keverték ki, de konkrétan mintha lemarta volna az arcomat. Másfél hétig próbálkoztam vele, hisz régebben használtam és akkor jó volt...de már nem az igazi :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

szilardz

2017. június 10.

Mintát kaptam belőle, hogy borotválkozás után kipróbálhassam.
Az irritációt csökkentette, nagyon jól nyugtatta a bőrt de sajnos nagyon zsírosítja az arcbőrt, így nem fogom megvenni a rendes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Mintát kaptam belőle, hogy borotválkozás után kipróbálhassam.

slytherclaw

2017. április 5.

Nekem sajnos nagyon zsírosítja a bőrömet, pedig a leírás alapján ez illene leginkább a bőrtípusomhoz (normál, de inkább száraz és érzékeny) és az eladók is egyetértettek a választásommal. Éjszakai arckrémnek el fogom használni, de nappalra még az én mindig szomjas bőrömre is sok. Az illatát inkább nem minősíteném, ez sok minden, de nem mandarinfagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Leonitre

2015. május 10.

Kb egy hónapja használom, először nem akartam meg venni , mert elég drága. Aztán csalodott voltam, mert kb félig van töltve a tartály. Viszont most. hogy már egy ideje használom, biztos, hogy ilyet veszek legközelebb is, sőt a párom is vett magának.
Nagyon jól hidratál, finom illata van, egyenletesé teszi bőröm, szépen összehúzza a pórusaim. És meglepően keveset kell használnom belőle (nagy ecsettel szoktam feltenni, minden reggel smink előtt.) Igaz, hogy nem olcsó, de legalább természetes, környezetvédő és fair trade és használ. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

BlankaGroom

2014. április 23.

Közel 1 hónapja használom, nappali krémnek. Azért rá esett a választásom, mert elég összetett bőröm van (zsíros, vízhiányos megspékelve néhány pattanással és aknéval is) és ez tűnt számomra a legmegfelelőbbnek.
Az állaga inkább vizes, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet (kivéve, ha túl sokat viszünk fel egyszerre). Pattanást nem okoz.
A hidratáló képessége önmagában nekem kevés, ezért estére 'nehezebb' krémet használok.
Összességében egy átlagos arckrémnek mondanám, nem tud semmi különlegeset, de legalább természetes összetevői vannak és a bőröm is elviseli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.