Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit.nemes1028, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Krémesen lágy, sáfrányos csodakrém kifinomult illattal, mely hidratálja és tonizálja a bőrt extraszűz kókuszolajjal és kakaóvajjal.

necra

2013. szeptember 23.

Hmmm olyan igazi lush illat..ami sajnos lassan már az "olyan igazi mű Lush illat" számomra. Nagyon műanyag illata van, amúgy maga a krém kellemes, de különösebben nem hidratál és nagy mennyiségben igen zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

horzso

2013. május 15.

Húúú, a hatása nagyon tetszik, jól hidratál, gyorsan beszívódik, viszont az illata nagyon nem az én világom... Van benne egy olyan illat, amitől gyerekkorom óta irtózom, brrrrr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 15.

Mildi

2013. január 12.

Karácsonyi Lush ajándékcsomagban kaptam. Súlyosan addiktív, jobban jár, aki ki se próbálja. Az állaga finom selymes, nagyon szépen eloszlatható és azonnal beszippantja a bőr. És az illata... Hmmm, isteni! De fájdalom, a pasimnak nem jön be az illata. Azt mondta, molyirtóra emlékezteti. Így aztán titokban használhatom csak. Mondom én, olyan, mint a drog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Petronella

2013. január 3.

Mikor ma mondták, hogy már nem lehet kapni, nagyon elszomorodtam, mert ez az egyik kedvencem mostanság. Olyan kifinomult és én szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

kiskozmi

2012. szeptember 5.

Hidratálás szempontjából csillagos 5-ös,viszont nekem az illata nem bejövős sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.