Lush

Ár:   2690 Ft és 4590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g és 225 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2017. június 20.

Ár:   2690 Ft és 4590 Ft
Kiszerelés:   100 g és 225 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Hidratálókrém a tökéletesen borotvált bőrért. Segíti a borotvapenge könnyed siklását és megnyugtatja az irritált bőrfelületeket. Forró vízbe áztatott zabból zabtejet készítettünk, ami hatékonyan nyugtatja az irritált bőrt, majd könnyen felszívódó sheavajat és sáfrányosszeklice-olajat adtunk hozzá, így nem érzed tőle zsírosnak a bőröd. A nyugtató és bőrlágyító méz elősegíti a fájdalommentes borotválkozást."

Kremcica

2019. február 10.

Mintaként kaptam, de még mindig van benne sokadik használat után is. Tökéletesen teszi a dolgát, a borotva szépen siklik rajta, nem tömíti azt el és utána látványosan nyugtatja a bőrt (vagy mondhatnám azt is hogy semmi vágás, se pirosság, jel hogy borotvát használtam a bőrömön). A illata nekem nem jön be, de büdösnek nem mondanám amire meg ajánlják arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Lushlife

2017. augusztus 26.

Barátomnak vettem meg ezt a borotva krémet és imádja, Megkönnyíti a borotválkozását, puhítja az arcbőrét és isteni illata van. Az árát teljesen megéri mivel nemkell nagyon sok belőle. Remélem valakinek tudtam segíteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

szilardz

2017. június 10.

A Dirty-család többi termékével használom együtt, így érvényesül tökéletesen a termékek illata, ami egy fantasztikus férfias illat.
A felvitele sokkal egyszerűbb mint egy borotvahabnak.
Borotválkozás után nem szükséges lemosni, elég a felesleget letörölni, a többit magába szívja a bőr.
A borotvát nem tömíti el a sűrű, krémes állaga ellenére sem, ha zuhanysugár alatt le van mosva néhány húzás után, vagy ahogy a Lush is javasolja, meleg szappanos vízben le van öblítve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

A felvitele sokkal egyszerűbb mint egy borotvahabnak.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Lanolin

Zabtej. A zabtej alapja az abrakzab, mely a legnagyobb fehérjetartalmú gabonaféle, ami igen gazdag telítetlen zsírsavakban, és ásványisó tartalma is magas. Paula Begon szerint az összetevőnek gyulladáscsökkentő hatása is van. Az összetevő tartalmaz glutént. További információ --->

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>