Lush

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   240g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: puszedli85, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Kiszerelés:   240g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különlegesen érzékeny bőrűek számára készült bőrápoló termék, kamilla, zabtej, rózsaszirom és levendula kivonatokkal.

seasalt

2020. január 13.

Nem szívódik be. Két teljes óra (igen, mértem) múlva is ott figyelt a kézfejemen, mintha mi sem történt volna. Én a teafa olaj szagát érzem a sok-sok parfüm közt, amit sajnos nem vettem észre az összetevők közt, különben nem vettem volna meg. Nem irritál, és a sok olajtól jó az állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

eszti0607

2019. november 22.

Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik. Bár nekem személy szerint az illata nem tetszik. Nagyon erős szaga van ami lehet másnak tetszik de nekem egyáltalán nem. El fogom használni ígyis, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

LittleBaby

2019. július 26.

Az eladó csajszi ezt ajánlotta leginkább érzékeny bőrre, így hoztam belőle. A boltban az illata semmi extra nem volt számomra, itthon egyenesen rosszul vagyok tőle :D Nem tudom, nekem valahogy a levendula nagyon furcsán érződik benne.. mindegy, veszek még egy kicsit, és meglátom, hogy valóban csak rosszabbat fogtam ki, vagy csak nekem nem tetszik.
Egyébként nagyon jó hidratáló krém, zsíros ez is, és nehezen szívódik be, ezért csak lefekvés előtt kenem be magam vele. Az ára valóban borsos, épp ezért ezt is csak a lábamra és a legszárazabb testrészeimre használom. Jól kenhető, puha lesz tőle a bőröm. Még nem mondok le róla! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

drde96

2019. július 10.

Nagyon jó hidratáló! Gyorsan beszívódik és finom az illata. Mindent ad, amit a termékleírás tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Amyle

2019. március 6.

Nagyon kellemes illata van. Gyorsan beszívódik jól hidratál és nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Verena

2019. január 9.

Nagyon érdekes illata van, valamira nagyon emlékeztet, de nem tudom mire :) egyébként egy jó zsíros krém, ami lassan szívódik be, így én éjszakára használom inkább a kiszáradt kezemre. Próbáltam egyszer arcra is kenni, amikor nagyon hámlott a pofim, de másnapra elborítottak a pattanások, úgyhogy megtanultam a leckét, ez nem arckrém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

SaraH213

2018. november 7.

Ennyire még sosem rajongtam egy testápolóért, ez valami csodálatos. Az a nyugtató kamilla illat...és azaz igazi hidratáltság a zabtejtől, de mégse zsíros. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

sssniki

2018. szeptember 26.

Annyira, de annyira sajnálom, hogy ilyen drága! A szuper érzékeny bőrömnek ez a krém valami csoda :( napi 2x kenem magam, így eléggé gyorsan fogy.

Sajna nem újravevős, hiába jó. Keresem az olcsóbb, de hasonló minőségű terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Lillaaa90

2018. szeptember 13.

Hihetetlen jól hidratáló testápoló, csak tarthatna tovább :D Az illata nem a legjobb, de úgy tűnik csak számomra, más ismerőseim illatosnak találták. Nem elviselhetetlen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

mona82

2018. augusztus 3.

Pici mintám van belőle - egyenlőre :D - és kipróbáltam a napkiütéseimre, amik úgy viszketnek, hogy megőrülök. A ragyák nem múltak el, de nem viszketnek!!! Imádom a kakaóvaj illatát, én azt érzem ki belőle legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.