Lush

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   240g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: puszedli85, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Kiszerelés:   240g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különlegesen érzékeny bőrűek számára készült bőrápoló termék, kamilla, zabtej, rózsaszirom és levendula kivonatokkal.

Sundelion33

2021. június 13.

Nekem hamar beszívódik, finom gyógynövényes illata van, ami száradás után édeskés. Testre, kézre is használom, nagyon szeretem:) Szerintem az árát is megéri, hiszen tényleg táplál, kevés is elég belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

dodeszka95

2021. május 15.

Nagyon száraz a bőröm,hidratálja,de nagyon nehezen szívódik be.Az illata nagyon kellemes,tetszik,hogy újrahasznosítható a csomagolása,de ár-érték arányban engem nem győzött meg.Magamtól nem vettem volna meg (ajándék volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

niki123

2021. május 11.

Magamtól nem venném meg, szerintem drága és nem feltétlenül ér annyit, amennyit kérnek érte. Az illata kellemes, viszonylag gyorsan beszívódik, de azért van, hogy még érzem, ragadok. Megfelelően ápol, mondjuk másnapig megfelelően hidratál. A tégely belenyúlkálós, de nekem nagyon tetszik, hogy a csomagolás a fenntarthatóság jegyében készül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

emiko

2021. április 7.

Termékmintát használtam el belőle. Semmivel sem tud többet, mint a rossmannos 3-400ft-os kézkrémek, sőt azok között akad, ami még jobb is. Hiába szívodik be a nagy része, nem túl jól hidratál, a maradék megül a bőrömön, és egy kellemetlen zsíros réteget hagy maga után. Az illata szerintem kellemetlen, bár mivel szeretem a levendulát és ebben érződik az igazi, nem mű, levendula illat, ki lehet bírni. Szerintem semmiképpen sem éri meg az árát, így nem is fogom megvenni a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

Narkaa

2021. február 7.

Gyorsan, könnyedén beszívódik- mégis nagyon dús, tápláló krém. Akkor használom, ha a bőröm tényleg száraz és igénybevett. Számomra elég drága (szerencsére ajándékba kaptam), de egy tégely sokáig elég. Az illata az előre bekevert gyógyszertári krémekre emlékeztet- nosztalgikus. :) Egyéb pozitívuma még, hogy a tégely újrahasznosított műanyagból készült. Masszív, így kifogyás után egyéb dolgok tárolására is alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

googles

2021. január 28.

Majdnem tokeletes, jo az allaga, apol de nem csip, es valoban hasznal. Ami miatt nem teljesen tokely: engem a kamillaillat zavar benne (egyeni szocialis problema, engem a gyerekkori betegsegekre emlekeztet), es nem szimpi, hogy parabeneket tartalmaz. Ettol fuggetlenul az ontartosito valtozatot lehet, hogy beszerzem, a hidegben extra szaraz a borom sok helyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 28.

vercsa01

2020. december 16.

Nagyszerű krém, sok-sok éve mindig beválik! Amikor kb. 2 hónapja kijött az ekcémám, nem volt itthon, és más cuccokat kentem, Bepanthentől az orbáncfűig mindent. Nem javult, csak egyre inkább szétterjedt. Végül egy hete édesapám az üzlet közelében járt, így megkértem, hogy vegyen nekem egyet, és tádáám, az eddigi ekcéma 80%-a azóta eltűnt napi kétszeres használat mellett. Az öntartósító változatot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

EunBin

2020. október 13.

Ez az egyetlen kence, ami rendben tudja tartani a makacs ekcémát, ami a kezemet támadja. Valamint az is életet mentett, hogy kecsketejes szappannal mosok kezet már tavasz óta.
Ó, igen, majd elfelejtettem... Nekem az öntartósított formulája van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Ó, igen, majd elfelejtettem... Nekem az öntartósított formulája van meg.

olizbo

2020. szeptember 3.

Egy hete vettem meg ezt a krémet,egyik barátnőm ajánlására, akinek a nagyon durva ekcémáját pár nap alatt rendbetette. Nekem kb 2 hete napégés/hámlás után iszonyatosan kiszáradt a bőröm,és szinte elviselhetetlenül viszketett. Naponta kétszer, reggel és este szoktam használni a kritikus részekre,és már ilyen rövid idő alatt is teljesen rendbehozta a bőröm.Úgyhogy tőlem jár az 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Eszti12

2020. szeptember 2.

Első testápolóm volt a Lush-tól. Elég érzékeny bőröm van, és borotválkozás után mindig kipattogzom, illetve a bőröm irritálttá válik és viszketni kezd. Akármit próbáltam, semmi sem segített ezen. Egészen a Dream Cream-ig. Ez a krém nagyon jól nyugtatja a bőrömet. Az illata kicsit gyógynövényes nekem, időbe telt megszokni, de a hatása mellett egyáltalán nem zavaró. Testesebb krém, idő, míg beszívódik, illetve én inkább az őszi-téli időszakban szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.