Lush

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   240g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: puszedli85, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Kiszerelés:   240g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különlegesen érzékeny bőrűek számára készült bőrápoló termék, kamilla, zabtej, rózsaszirom és levendula kivonatokkal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mannika00

2020. június 30.

Bár csak kipróbálásra kaptam,de nem igen jött be.A szaga engem konkrétan szénára emlékeztet,pedig általában nincs bajom a természetesebb illatokkal,de ez inkább büdi.Másfél óra alatt sem szívódott be,ragacsos érzést hagyott.Nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

browniee

2020. június 26.

Az illata gyógynövényes, nem a legjobb, de nem is elviselhetetlen. Érdekes krém, mert az ekcémára hajlamos bőröm egyszer beszívta ragacsos érzet nélkül, máskor viszont makacsul ült a bőrömön és úgy tűnt sose fog felszívódni. Az ára hagy maga után kívánni valót.
Tudom, szépek az összetevők, cruelty-free és a többi...
De ennél olcsóbb áron már lehet hatásban jobb krémeket is találni, amiktől ráadásul nem szaglunk kilóméterekről. Pl.: CeraVe Moisturising Cream vagy Mixa Atopiance testápoló :)
Ezt a krémet nem veszem újra, nekem nem éri meg. Közepesre értékelem az ára és hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Tudom, szépek az összetevők, cruelty-free és a többi...

MormiOrsi

2020. március 11.

Nekem bejövős. A legkisebb kiszerelést vettem belőle, de ha elfogy újraveszem, csak kézkrémnek használom. Szerintem tök jól beszívódik összehasonlítva pl a TBS-es kézkrémemmel, nah az durván ragacsos marad. Az illata először valami gyógyszertári dologra emlékeztetett, de hamar megkedveltem, én a levendulát és a kamillát érzem ki belőle. Szépen hidratál, jól rendben tartotta a kezeim a hűvös időben. Az összetevői is egész szépek, már nincsen benne pl parabén, itt úgy látom nem frissitették az INCI-t még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 11.

seasalt

2020. január 13.

Nem szívódik be. Két teljes óra (igen, mértem) múlva is ott figyelt a kézfejemen, mintha mi sem történt volna. Én a teafa olaj szagát érzem a sok-sok parfüm közt, amit sajnos nem vettem észre az összetevők közt, különben nem vettem volna meg. Nem irritál, és a sok olajtól jó az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

eszti0607

2019. november 22.

Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik. Bár nekem személy szerint az illata nem tetszik. Nagyon erős szaga van ami lehet másnak tetszik de nekem egyáltalán nem. El fogom használni ígyis, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

LittleBaby

2019. július 26.

Az eladó csajszi ezt ajánlotta leginkább érzékeny bőrre, így hoztam belőle. A boltban az illata semmi extra nem volt számomra, itthon egyenesen rosszul vagyok tőle :D Nem tudom, nekem valahogy a levendula nagyon furcsán érződik benne.. mindegy, veszek még egy kicsit, és meglátom, hogy valóban csak rosszabbat fogtam ki, vagy csak nekem nem tetszik.
Egyébként nagyon jó hidratáló krém, zsíros ez is, és nehezen szívódik be, ezért csak lefekvés előtt kenem be magam vele. Az ára valóban borsos, épp ezért ezt is csak a lábamra és a legszárazabb testrészeimre használom. Jól kenhető, puha lesz tőle a bőröm. Még nem mondok le róla! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

drde96

2019. július 10.

Nagyon jó hidratáló! Gyorsan beszívódik és finom az illata. Mindent ad, amit a termékleírás tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Amyle

2019. március 6.

Nagyon kellemes illata van. Gyorsan beszívódik jól hidratál és nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Verena

2019. január 9.

Nagyon érdekes illata van, valamira nagyon emlékeztet, de nem tudom mire :) egyébként egy jó zsíros krém, ami lassan szívódik be, így én éjszakára használom inkább a kiszáradt kezemre. Próbáltam egyszer arcra is kenni, amikor nagyon hámlott a pofim, de másnapra elborítottak a pattanások, úgyhogy megtanultam a leckét, ez nem arckrém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

SaraH213

2018. november 7.

Ennyire még sosem rajongtam egy testápolóért, ez valami csodálatos. Az a nyugtató kamilla illat...és azaz igazi hidratáltság a zabtejtől, de mégse zsíros. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.