Lush

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: puszedli85, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2021. június 30.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különlegesen érzékeny bőrűek számára készült bőrápoló termék, kamilla, zabtej, rózsaszirom és levendula kivonatokkal.

Lush Dream Cream Testápoló 460 gr
Ár: 8000.- , Eladó: Mango76
Állapot: Új , bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp.XV.ker Zugló/Egressy tér, foxpost +1200.-

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Thalassa

2022. április 3.

Régóta az egyik kedvencem. A hatásával meg vagyok elégedve, az illata kellemes és “parfümbarát”.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 3.

Wee

2022. január 2.

Nekem száraz bőrre és a kiszáradt kezemre szépen működik. Nyilván nem egy csodaszer, de nem marja a kezem és kellemes illata van.
Az ára, az valóban borsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 2.

Az ára, az valóban borsos.

Amadea

2021. december 12.

Vásárlás mellé kaptam belőle egy kis tégelykével. Jó-jó, megfelelően hidratálja a száraz bőrömet (nyaranta is kénytelen vagyok minden zuhanyzás után testápolózni), de ezt a hatást harmadannyiba kerülő, szép összetevőlistával bíró társai is képesek hozni, emiatt maximum nagyon leárazva venném meg. Halványsárga színű, erőteljes és szokatlan illattú, sűrű, de könnyen kenhető krém, a bőröm pikk-pakk beszívta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

pitypangeso

2021. december 9.

Nagyon száraz a bőröm, ezt ajánlották az üzletben, meggyőztek azzal, hogy akár még ekcémás bőrön is segít. Éjszakára bekentem a kezem, már akkor is csípett kicsit, de gondoltam, csak túlzottan ki van száradva. Reggelre be is pirosodott a kézfejem tőle a csípő érzés csak lassan múlt el. Nagyon nehezen szívodott be, ráadásul az illata is gyógyszerre emlékeztet. Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 9.

Pajzs

2021. szeptember 4.

Kis, tégelyes mintát kaptam belőle, ami mindennapi használattal is kitartott jó ideig. Nekem nagyon sokat segített, pedig nem voltak felé hatalmas elvárásaim, utolsó próbálkozásként jutott eszembe a sok kence után, amit az ekcémás kezeimre kentem, hogy ezt még meg se bontottam, talán valamennyire jó lesz... Különböző okok miatt mindkét kézfejem, az ujjaim is tele voltak ekcémás hólyagokkal, sebekkel, hámló részekkel. Kentem már rá drogériás kézkrémtől a natúr növényi olajokon át a patikai kenőcsig mindent, ami volt otthon. Végül maradt a szteroidos krém, ami viszont szétszárította a bőrömet, a hólyagok barnára keményedtek. És ez a kis krém rengeteget segített! Pár nap alatt begyógyította a berepedezett, megkeményedett bőrömet, javított a szárazságon. Nem hagyott nehéz vagy zavaró érzetet maga után, csak egy picike zsírosságot, de szépen, lassan az is beszívódott. A legnagyobb részét már felkenéskor beitta a bőröm. Nem okozott semmiféle irritációt. Nem olyan testes, mint pl. a Helping Hands, szintén a Lushtól, de nekem jobban bevált, mint az, annak ellenére, hogy azt ajánlják inkább igénybevett kezekre. Az illatát szerettem, gyógynövényes, nem tolakodó.
Hálával gondolok a kedves eladóra, aki ezt adta ajándékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Hálával gondolok a kedves eladóra, aki ezt adta ajándékba.

ramonav

2021. július 22.

Hamar beszívódik, jól hidratál, az illatát viszont nem igazán szeretem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Hamar beszívódik, jól hidratál, az illatát viszont nem igazán szeretem...

xMirax

2021. június 30.

Nem túl sűrű de nagyon gazdag krém! Én borotválkozás után szoktam a lábamra használni és úgy is szuper - sőt, volt már hogy arcra is használtam és az olajossága ellenére nem okozott pattanást! Az egyetlen dolog amit nem szeretek benne az az illata. Számomra büdös, volt egy kis idő mire megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Sundelion33

2021. június 13.

Nekem hamar beszívódik, finom gyógynövényes illata van, ami száradás után édeskés. Testre, kézre is használom, nagyon szeretem:) Szerintem az árát is megéri, hiszen tényleg táplál, kevés is elég belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

dodeszka95

2021. május 15.

Nagyon száraz a bőröm,hidratálja,de nagyon nehezen szívódik be.Az illata nagyon kellemes,tetszik,hogy újrahasznosítható a csomagolása,de ár-érték arányban engem nem győzött meg.Magamtól nem vettem volna meg (ajándék volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

niki123

2021. május 11.

Magamtól nem venném meg, szerintem drága és nem feltétlenül ér annyit, amennyit kérnek érte. Az illata kellemes, viszonylag gyorsan beszívódik, de azért van, hogy még érzem, ragadok. Megfelelően ápol, mondjuk másnapig megfelelően hidratál. A tégely belenyúlkálós, de nekem nagyon tetszik, hogy a csomagolás a fenntarthatóság jegyében készül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0