Lush

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

A fair trade bio aloe vera gélből és xantángumiból készült mélyfekete szemhéjtus intenzív, hosszan tartó hangsúlyt ad a legérzékenyebb szemeknek is.

Nessy

2016. január 9.

Ha ki akarom csípni magam, akkor nálam alap a fekete szemhéjtus, így természetesen a Függetlent vettem meg. Első felvitelre elég halovány, de kétszer kenve tökéletes fekete, tartós, a vékony ecsettel precízen lehet dolgozni. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

UzuRose

2015. augusztus 19.

Nem rég vettem meg a Független - feketét, én nem csak kihúzásra de teljes szemhéjra használom.
Iszonyatosan tartós ami nálam nagyon nagy dolog - izzadós vagyok, kicsi a szemem és teljesen "elbújik" a szemhéjam ha ki van nyitva a szemem így teljesen mindegy milyen terméket viszek fel óránként újra fel kellett vinnem - DE ezt nem ^^ Ezzel kifestem magam egyszer reggel és a legnagyobb 38 fokos melegben is tökéletesen tart, sőt esőben is. Én semmilyen irritációt nem tapasztaltam pedig rettentően allergiás vagyok mindenre.
Az ára eléggé húzós de sokáig elég! Gyönyörű, erős színe van, könnyű vele dolgozni bár picit nehezen szárad.

Aki fél attól, hogy irritálni fogja a szemét az fáradjon be egy lushba és próbálja ki ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Angel9377

2014. július 22.

Az egyik lap kuponos részlegében volt egy kupon, amely 3000 Ft feletti vásárlás esetén ajándékra jogosít, 1500 Ft értékben. Úgyis szerettem volna néhány fürdőcuccot venni, szóval nem is vártam tovább, elmentem, egy habfürdő és egy fürdőgolyó landolt a kosaramban. A fizetésnél átadtam a kupont, ők pedig előszedtek egy dobozt, amiből bármit lehetett választani. Nagy kiszerelésű borotválkozókrémtől kezdve fogtablettákon keresztül volt ott minden, mi szemnek-szájnak ingere, még szemhéjtusok és krémes szemhéjfestékek is (meg talán rúzsok), így került hozzám a " Belső késztetés" nevű darab. Bőven nem 1500 Ft az értéke, szóval néhány céggel ellentétben, akik fogszívva veszik el a kupont, meg apró betűvel ráírják,hogy csak xy termékre érvényes, a Lush-nál még rátesznek egy lapáttal az akcióra. A termék színe gyönyörű, a kis ecset is profi, nagyon könnyű vele dolgozni és ezt kezdő tusosként mondom. Amiért nem kap 5 csillagot az az, hogy picit lassan szárad, és könnyen elkenődik.

Sajnos le kell vonnom még 2 csillagot, mert felkenés után az utóbbi időben eszméletlenül éget néhány percig, szóval nem igazán merem használni.Először a nagy melegnek tudtam be, ezért este is próbáltam, mikor kicsit lehűlt az idő, de úgy sem jó. Kár, mert szép a színe és könnyű szépen feltenni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Greenheart

2014. január 15.

A "Motiváció" nevű kék árnyalata van, amibe egyből beleszerettem. Eddig egyetlen terméket sem találtam, aminek pont ilyen tökéletesen eltalált türkizes sötét, tengerkék színe lenne, selymes fénnyel. Nekem tartós, tusvonalként használom, annyi a titka, hogy kevés szemhéjalapot használok hozzá, és megvárom, amíg teljesen megszárad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

szaboeni95

2013. december 1.

Én a szemhèjalapkènt szoktam használni és imádom, kiemeli a szemhéjfestékek színèt, a sminkem egy àtbulizott èjszaka utàn is hibàtlan, pedig a rejtett szemhèjamon minden elmaszatolódik àltalàban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 1.

hattu

2013. május 31.

Ma van rajtam előszőr :)
Nekem tetszik, nem irritál, az ecset is jól használható eddig tartósnak bizonyul

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Ma van rajtam előszőr :)

Carmenessque

2013. január 12.

Nekem az Irányítás nevű sötétkék szín van meg. Szép-szép, de nem valami tartós rajtam. Plusz egy enyhén égető érzést tapasztalok, amikor a szemhéjamon van, így most már nem is merem használni, mert úgy tűnik, hogy érzékeny lehetek az egyik összetevőre. Kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0