Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Illata a nyárra hajaz, ráadásul táplálja és nyugtatja is a bőrt, mert tele van ásványi anyagokban gazdag búzafűlével. A búzafűben rengeteg az aktív enzim, a fehérje, az antioxidáns és a klorofill – s ezek mindegyike táplálja és nyugtatja a fájó, napégette vagy irritált bőrt. A bergamottolaj és a narancsvirág-olaj vidító keveréke jó hangulatba hoz, a cseppnyi szantálfaolaj pedig bőrkiegyensúlyozó hatású.

kisnyuszi83

2015. november 30.

Nyari kedvenc.Frissit, jo kedvre derit.Igazi optimista illat.Tenyleg van egy kis frissen vagott fu feelingje.Kar, hogy picit szaritja a bort.Mar tobbszor vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

Emme

2015. szeptember 24.

Igaz ezt csak egyszer használtam, de igazán jó volt :) illata kellemes nyári,nem gyomorforgatóan mézesmázas, nekem inkább maszkulinnak tűnik :) de nagyon frissítő volt, nem szárított és igazán kellemes tisztaságérzetet adott a 30-40 fokokban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

dobolank

2015. augusztus 2.

Nagyon finom az illata, de sajnos nem igazán tartós. Az illatától eltekinve nincsenek vonzó tulajdonságai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Bors

2015. július 1.

Én teljesen odáig vagyok tőle. Sajnos nem értek az összetevők megítélésében, így én azokat nem is figyelem, csak a "tapasztalati" dolgairól tudok véleményt mondani. Nekem az illata valami eszméletlen ínycsiklandó, olyan fű illatú, de van benne még valami más, apró karakter is. Az illata a bőrömön nem annyira tartós, de ahogy a fürdőszobát körbelengi ez a friss illat, az valami csodálatos! Természetesen - mint a többi Lush termék - ez is nagyon drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

Tytto

2013. június 2.

Kb másfél évig szemeztem vele, az ára miatt azonban sehogy sem tudtam rávenni magam, hogy megvegyem, vettem helyette Paw printet annak idején, hogy közelebb lehessek a célomhoz. Aztán egy szép napon, a névnapomon nővérem előugrott, kezében egy 250g-os Grass-szal. No, hát azóta használom különleges alkalmakkor, imádom, jó a bőrömnek, jó a lelkemnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

vds

2013. május 13.

szeretnék leszokni a sls/sles/parabén tartalmú tusfürdőkről, de a lush tusfürdőknek egyszerűen nem tudok ellenállni. ennek is zseniális, igazi fűillata van, ami egy-két óráig még érződik fürdés után. a horribilis ára és az összetevők miatt kap csak hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 13.

rozuska

2012. augusztus 9.

jún. 7.: Ajándékba kaptam, de tudom, hogy drága. Rendkívül szeretem az illatát. Szappant használok, de nagy ritkán teszek egy-egy cseppet a fürdővízbe, mert az illata nagyon megfogott, és így spórolok is. Nekem egy picike üveg van belőle, de már régi, és mint vízillatosító beválik, és annyira erőteljes, hogy maximálisan érezhető a bőrömön.
Aug. 9.: Én nem tudom, hogyan van ez manapság velem, hogy amit megfogalmazok magamban, de csak úgy, hogy jó lenne, semmi rafinált vágyakozás, az bekerül az életembe. Gyakorlatilag egy csepp maradt a pici üvegben, erre a minap megkaptam ajándékba a nagy üveges változatot. Teljesen odáig vagyok meg vissza. Azért dőzsölni ezután sem fogok vele, csak vizet illatosítani.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 9.

garam mazsola

2012. július 14.

Ez a legfinomabb illatú tusfürdő a Lushtól. Hajmosásra és habfürdőnek is szuper, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

svenimeni

2012. július 8.

Nagyon megszerettem, bár az illata nekem kicsit férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Nagyon megszerettem, bár az illata nekem kicsit férfias.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. május 5.

Az hogy húzós, elég enyhe kifejezés. A 250 grammos több, mint 4 ezer forint. Alig különbözik a Niveától, vagy akár a Palmolive-tól, ugyanúgy sok káros összetevője van. Persze tudom, a Lush a kellemes illatával hódít leginkább, de csak emiatt nem fizetek 80%-kal többet egy tusfürdőért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

Zöld színanyag.