Lush

Ár:   2950 Ft és 5750 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g és 240 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ingrido, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   2950 Ft és 5750 Ft
Kiszerelés:   100 g és 240 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Szakállal fedett arcra készült krémszappan.

Az enzimekban gazdag, friss ananászlé tisztítja a bőrt és a szőrszálakról is eltávolítja a szennyeződést, a mandulaolaj, a jojobaolaj és a cupuaçuvaj pedig simogatnivalóan puhává teszi a szakállat.

darbarad

2019. április 11.

Barátomnak vettem és picit izgultam, fogja-e majd használni, vagy nekem kell majd kezdeni vele valamit, de szerencsére nagyon bejött neki a Kalamazoo. Annyira, hogy én kb. csak egyszer tudtam lemosni vele az arcomat, olyan hamar elfogyott. Azért is jó, mert ő sem csak a szakállára használja, hanem az arcára is, így az is tisztítva és hidratálva van, a szakálla meg puha és ápolt lesz tőle. Az illata kellemes, az állaga is el van találva, a tégelyes megoldás ellenére sincs nagy pocséklás, szóóóóóval: újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

cattitude

2018. január 23.

a barátomnak vettem, de én is szoktam használni néha, ha úgy van. inkább reggel, mint este, mert komolyabb szennyeződéseket szerintem nem nagyon visz le. finom az illata, csupasz arcon nem igazán habzik (persze a szakállon lehet felhabzik), kellemes krémes-hidratáló érzés használni. nincs sok indokom lepontozni, szóval megkaphatja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

BettinaPinter

2017. október 5.

Nincs szakállam,de a barátom imádja.
Én is használom pár naponta, szépen tisztítja és puhává teszi az arcomat, a sminket is szépen lehozza.
Szakáll téren pedig szintén nagyon hatásos, szép tiszta és puha lesz tőle az uram szakálla. Annyira megtetszett neki,hogy tonna számra keni magára. :D Egy hónap alatt szinte az egészet elhasználta, szóval jó ajándék lehet szakállas úriembereknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Nincs szakállam,de a barátom imádja.

szilardz

2017. június 10.

Kitűnően tisztítja, mattítja a zsíros arcbőrt. Használata után puha lesz a bőr és a hatása órákon át érezhető.
Az illata nagyon kellemes, ananászos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Az illata nagyon kellemes, ananászos.

Juliette88

2015. május 19.

Hogy legálisan kiélhessem kozmetikum-mániámat, szenvedélyemhez újabb alanyt találtam (magam helyett), aki a barátom, úgyhogy néha beszerzek neki ezt azt, amiről úgy gondolom, hogy hasznát veheti. Így mikulásra kapta tőlem ajándékba ezt a tisztítót szakáll ápolóként, aminek nagyon örült (vagy legalábbis úgy tett :-) ) A véleményét tolmácsolva elmondható, hogy puhává, selymessé tette az arcszőrzetet és az illata is jó. Huzamosabb használat után azonban úgy tűnt, hogy enyhe irritációt okozott a barátom bőrén, de egy kis szünet beiktatását követően már nem volt semmi probléma. Már egy tégellyel elhasznált belőle, de mivel nem nagyon jelentett be igényt újabb adag iránt, így gyanítom, hogy remekül megvan nélküle is :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

zsonody

2015. március 23.

Bár ez a termék férfiaknak lett kitalálva, egy ideig használtam arctisztítóként, mivel egy Lush eladólány ajánlotta érzékeny bőrre. A szakállra való jótékony hatásáról nyilván nem tudok nyilatkozni, de egyébként egy kellemes krémes arclemosó, ami szépen tisztítja a bőrt. Használat után felfrissül az arc, nem szárít és nem okoz irritációt - nekem érzékeny, sokszor pirosodásra hajlamos a bőröm, de ez nem okozott gondot napi 2 használat mellett sem. Nem venném meg újra, de összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.