Lush

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. december 23.

Kiszerelés:   20g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Többféle aranyszín elegye, melyet a smink alatt viselhetsz, hogy arcod egészséges, meleg fénnyel ragyogjon. Remekül illik a napbarnított bőrhöz, a világosabb bőrnek pedig bronzos árnyalatot ad.

Így használd: Keverj el egy keveset a kedvenc arckrémeddel vagy krémárnyalóddal. Ha a bőröd tónusán szeretnél változtatni, akkor vigyél fel egy vékony réteget az arckrém és a krémárnyaló közé.

Fényt ad a fakó bőrnek, és tökéletes hatást nyújt napbarnított vagy sötétebb árnyalatú bőrön is. A sápadt bőrt egészséges színűvé teszi.

Kiszerelés: 20 gr

dlmkvcs

2015. december 10.

Alapozóba egy keveset belekeverve nagyon szép meleg tónusú bőrt érek el (amúgy hideg tónusú hófehér bőröm van), nyáron szoktam alkalmazni amikor amúgy is van egy kis színem, és nem feltűnő. Nem sárga, pedig rajtam kb. minden barnító sárgának néz ki, kellemes viselet, szóval csípem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

bogcsilike

2013. december 30.

Nagyon szeretem a LUSH termékeket, nekem ez is bevált, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Nagyon szeretem a LUSH termékeket, nekem ez is bevált, csak ajánlani tudom!

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.