Lush

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   6 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hdori23, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. október 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Bőrtípus:   Kombinált

"A narancs, a pacsuli és a fűszerek bódító, védjegyszerű illata. Az 1960-as évek pezsgő Londonját idéző parfümben pacsulifelhők keverednek a felemelő édesnarancs és a tisztító fenyő aromájával. Különleges, erős parfüm a szabad szelleműeknek"

Ár: 3000 , Eladó: sz.szilard92@gmail.com
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tengelic, fizetés: banki utalás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Tig

2021. március 19.

Tavalyelőtt nyáron vettem, mert nagyon tetszik az illat (bár nem kifejezetten az "én illatom"), de a fújós parfüm verzió nekem túl erős volt, az eladó lányok ajánlották a szilárd verziót emiatt. Szuper citrusos-aromás-kicsit ?földes? (amennyire én értek ehhez...) és csak enyhén édes illat. Nekem a testápoló illatosítása tetszik a legjobban a Karma illatú termékek közül, abból mintám volt. Ahogy a többiek írták, szerintem sem olyan tartós ez a szilárd verzió (a fújós verzió biztos, hogy tartós és átütő erejű, mint általában a Lush parfümök :)). Néha még mindig szagolgatom az üres kis üvegcséjét. Azért is választottam akkor nyárra szilárd parfümöt, mert úgy voltam vele, hogy jobb, ha valami olajosat kenek magamra nyárra, mint ha valami alkoholosat fújok a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

gala

2021. február 15.

Pár éve ez volt a go-to parfümöm. Egy nagyon kellemes, kicsit füstös, de édes-citrusos parfüm; engem mindig feldob, ha beleszagolok a kis tégelybe. :) Sajnos se tartósságát, se hatókörét tekintve nem kimagasló, szerintem csak én éreztem magamon egyszer-egyszer, amikor megcsapott az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

siposanni

2020. szeptember 6.

Imádom, imádom! Egy krémesen puha, illatcsoda. Kalandos, vagány. Bohém, maga a kedvesség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

dorqaap

2019. május 17.

Szuper ez a kicsi parfüm, bárhová vihetős. Újra kell kenni, de engem nem zavar. Sokáig elég. Viszont az illatot személyesen érdemes kiválasztani, felkenve más, mint csak szagolgatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

laszti

2019. április 23.

Édes, mégis könnyed, bolondos. Rajtam pár óráig tartós, a nap második felében újrakenős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Bedo169

2019. március 13.

Isteni Karma illat, ami sokáig veled marad, könnyen magaddal viheted. Környezettudatos választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.