Lush

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   6 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2019. február 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Bőrtípus:   Kombinált

"A narancs, a pacsuli és a fűszerek bódító, védjegyszerű illata. Az 1960-as évek pezsgő Londonját idéző parfümben pacsulifelhők keverednek a felemelő édesnarancs és a tisztító fenyő aromájával. Különleges, erős parfüm a szabad szelleműeknek"

siposanni

2020. szeptember 6.

Imádom, imádom! Egy krémesen puha, illatcsoda. Kalandos, vagány. Bohém, maga a kedvesség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

dorqaap

2019. május 17.

Szuper ez a kicsi parfüm, bárhová vihetős. Újra kell kenni, de engem nem zavar. Sokáig elég. Viszont az illatot személyesen érdemes kiválasztani, felkenve más, mint csak szagolgatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

laszti

2019. április 23.

Édes, mégis könnyed, bolondos. Rajtam pár óráig tartós, a nap második felében újrakenős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Bedo169

2019. március 13.

Isteni Karma illat, ami sokáig veled marad, könnyen magaddal viheted. Környezettudatos választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.