Lush

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2016. január 11.

Kiszerelés:   20g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Sokoldalúan használható alapozó színező világosabb, sárgás árnyalatú bőrre. Rizskorpából és szójaolajból készült, hogy táplálja és óvja valamennyi bőrtípust. Önmagában alapozóként, vagy arckrémbe keverve és korrektorként is használható!

saladhunter

2017. február 22.

Elfogult vagyok a lush márkával is, egyrészt mert amit képviselnek fantasztikus másrészt minden termékük amiket eddig használtam nekem bevált. De ez. Próbáltam alapozóhoz, bb krémhez mindenhez keverni, nedves szivaccsal, száraz szivaccsal kézzel felvinni. Lehetetlen. Látszik hogy ott van az arcomon. Egyenletlen, az állaga is rossz. Kuka volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Nena

2016. január 14.

Megvettem, mert kerestem egy BB-krém fedésű árnyalót, amit a "rendes" hidratálómba keverhetek és mivel Lush-ék púderébe szerelmes vagyok, adtam neki egy esélyt.
A tapasztalataim a következőek:
- hidratáló (Uriage toléderm) fölé nekem nagyon nem működött; beleült az egyébként nem óriási pórusaimba, nem tudtam szépen elkenni.
- primerre (body shop) kenve viszont csodaszép! Így erősebb és bizonyos fokig építhető is (a kisebb foltokat eltakarja, de a komolyabb pattanásokkal szerintem nem birkózna meg).
- hidratálóba keverve tetszik nekem a legjobban; nagyon természetes az összkép.
Nem irritálja a bőröm, nem pirosodott ki, vagy lettek tőle pattanásaim. Viszont nem tudom, hogy csak beképzelem, vagy ilyet tényleg tud csinálni: reggel teljesen passzol a bőrszínemhez, délután viszont sötétebbnek tűnik... Be tud egy ilyen cucc sötétedni??
Én teljesen ki vagyok vele békülve, de ha reálisan nézem, akkor 4 csillagnál nem jár neki több, mert nem csodaszer, vannak azért hibái.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

A tapasztalataim a következőek:
- hidratálóba keverve tetszik nekem a legjobban; nagyon természetes az összkép.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.